• $31,5331
  • €34,2395
  • 2121.59
  • 8979.64
31 Aralık 2021 Cuma

Öğretmen Satürn dönüştürücü Plüton kavuşumunun burçlara etkileri

Aslında, Satürn-Plüton kavuşumunun enerjisi, çok güçlü ve nadir bir uyum olduğu için dünya sahnesinde büyük olayların ortaya çıkacağının göstergesi. Önceki Satürn-Plüton kavuşumlarında neler olduğunu görmek için geçmişe baktığımızda, dünya savaşları, ekonomik çöküşler, daha katı hükümetler, bir şekilde bir düzen çöküşü ve kitlesel hastalıkları görüyoruz. Satürn soğuk, katı, katı, neredeyse ne yaparsanız yapın ya da ne kadar başarırsanız başarın asla memnun olmayan o affetmeyen baba figürü gibi bilinir.

Plüton ölüm ve yeniden doğuş gezegenidir. Daha fazla güç ve daha fazla özgürlük yaratmak için bir şeyleri yok etmek istiyor. Küllerinden bir Anka kuşu gibi güçlü ve güçlü yeniden doğmak ister, ancak bazen yükselen şeyler kendi iyilikleri için çok otoriter veya güce aç olabilir.Daha yüksek seviyelerde, Satürn hırslıdır ve hayatta başarıyı bulmak için nasıl sağlıklı sınırlar koyacağını bilir. Çalışkan, ısrarcı, sadık ve sizi asla yarı yolda bırakmayacak. Bu ikisi bizim için ne çağrıştırıyorsa, bizi dönüştürmeye ve yeni bilinç dalgalarına eriştirmeye yardımcı olacak güçlü uyanışlar getireceği kesin.Yeni bir yol doğuyor ve Satürn ve Pluto bunun için çalışıyor.

Koç Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu kariyerinizde sizi destekleyecek. Bu sizin için büyük bir kariyer yılı olacak ve gücünüze ve yeni bir role adım atmak için yanınızda çok fazla kozmik desteğiniz var. Kalbinizde bir lidersiniz, bu nedenle kariyerinizin ve gitmek istediğiniz yönün sorumluluğunu almak bu enerjiler altında doğal hissedecektir. 2022'de tohum ektiğiniz kariyer projeleri ne olursa olsun, büyük olasılıkla bolluk getirecektir.

Boğa Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, yolunuza yeni bir bağımsızlık duygusu bulmanız için ilham verecek enerji ışınları gönderecek. Ayrıca, size daha fazla özgürlük sağlayacak bir şekilde seyahat etmeyi veya yeni girişimleri keşfetmeyi de isteyebilirsiniz. Kendinizi okulda veya belki de bir şekilde öğretmenlik yaparken bulabilirsiniz. Bu, ufkunuzu genişletmek ve hayalini kurduğunuz denizaşırı seyahati rezerve etmek için bir yıl.

İkizler Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, mali durumunuzu düzene sokmanız ve güvenli bir mali gelecek yaratmak için gerekli becerileri öğrenmeniz için size baskı yapacak. Parayla olan ilişkinizi ve vermeye ve almaya ne kadar açık olduğunuzu ele almak için çağrılabilirsiniz. Bu enerjinin ruhsal bir niteliği vardır.

Yengeç Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, ilişkilerinize ve başkalarıyla nasıl ilişki kurmayı seçtiğinize odaklanmanızı teşvik edecek. Bazı sınırlar koymak veya kalbinizi ne zaman açmanın güvenli olduğunu öğrenmek için çalışmanız gerekebilir. Bu enerji, daha derin ve daha anlamlı ilişkiler yaratabilmeniz için başkalarıyla nasıl ilişki kurduğunuz ve bağlantı kurduğunuz üzerinde yeniden çalışmanız için sizi destekleyecektir. Özellikle hayatınızdaki ilişkiler söz konusu olduğunda sezgilerinize güvenin.

Aslan Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu sizi programınıza bakmaya ve sizin için gerçekten önemli olan şeyler için daha fazla zaman yaratmaya zorlayacak. Daha sağlıklı bir iş-yaşam dengesi oluşturmaya ve tatmin edici hissettiren bir günlük rutin oluşturmaya çağrılacaksınız. Yanlış arkadaşlardan kurtulup huzur bulacaksınız. Genel refahınız odak noktası olacak ve yaşamınızda bunu desteklemeyen her şey dönüştürülmek için eriyip gidecek. Aşkta sevip sevilmenin kıymetini bileceksiniz. 2022 aynı zamanda bir tür yeni sağlıklı yaşam rutinine başlamak için de harika bir yıl.

Başak Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, yaratıcılığınız hakkında ve kendinizi olabildiğince yaratıcı bir şekilde özgür hissetmediğiniz yerler hakkında düşünmenizi sağlayacak. Sizi engelleyen şeyler varsa veya önünüzdeki yol hakkında bir durgunluk veya kafa karışıklığı hissi varsa, bir inanç sıçraması yapmanız ve tamamen yeni bir şey denemeniz gerekebilir.

Terazi Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu dikkatinizi ev ve aile hayatınıza çekecek. Ev söz konusu olduğunda, mevcut yaşam durumunuzda kendinizi hareket halinde veya huzursuz hissedebilirsiniz. Değişikliklerin yapılması gerekecek, ancak bunlar küçük olabilir. Bazen yeni bir sanat eseri ile alanınıza taze bir enerji getirmek veya dağınıklığı temizlemek yeterli olabilir. Aileniz söz konusu olduğunda, birkaç yöne çekildiğinizi veya desteğe ihtiyacı olan birinin yanında olmanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Alternatif olarak, evlilik veya çocuk hakkında düşünüyor olabilirsiniz veya bu alanlara çok fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

Akrep Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, kendinizi daha derin, gerçekçi ve daha düşünceli bir şekilde ifade etme konusunda size rehberlik edecek. Gerçek düşüncelerinizi ve duygularınızı saklıyorsanız veya gerçekten paylaşmaktan engellenmiş hissediyorsanız, 2022'nin bir kurtuluş ve kalbinize şifa getirdiğini görebilirsiniz.

Yay Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, özellikle kariyeriniz söz konusu olduğunda, öz değerinizi ve zamanınızı nasıl geçirmek istediğinizi düşünmeniz için size baskı yapacak. Kariyer yolunuz hakkında farklı düşündüğünüzü veya belki de bazı değişiklikler yapma zamanının geldiğini hissedebilirsiniz.

Oğlak Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu burcunuzda olacak, bu yüzden bu sizin için büyük bir yıl! Bu enerji altında değişiyor ve dönüşüyor olacaksınız ve yeni zirvelere ve yeni seviyelere yükseldiğinizi hissedeceksiniz. Bu, sıkı çalışmanızın karşılığını alacağınız bir yıl ve aynı zamanda sahip olduğunuz yeni güçleri, bilgeliği ve yetenekleri keşfetmenin muhtemel olduğu bir yıl.

Kova Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu hayatınızın arka planında çalışacak ve üzerinde çalıştığınız çabaları desteklemeye yardımcı olacak. Avantajlardan gerçekten faydalanabilmeniz için yılın sonuna kadar beklemeniz gerekebilir, ancak bunların geleceğini bilin.

Balık Burcu

Satürn-Plüton kavuşumu, umutlarınız, hayalleriniz ve dilekleriniz hakkında düşünmeniz için size rehberlik edecek. Kendiniz ve yaşamınız için arzu ettiğiniz şeylerin değiştiğini görebilir veya uzun süredir devam eden hedeflerinizi ve hayallerinizi yeniden işlemeye karar verebilirsiniz. Bu enerji aynı zamanda güçlü bir topluluk oluşturmanıza da destek olacaktır.

<p>Beylikdüzü'nde denetim yapıldığı sırada 'Dur' ihtarına uymayan abartı egzozlu ve kasksız motosikl

Beylikdüzü'nde film sahnelerini aratmayan kovalamaca

ABD'yi kar fırtınası vurdu: Otoyollar kapalı

Gazze'ye uçaklarla insani yardım bırakıldı

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu