• $8,56
  • €10,1634
  • 497.662
  • 1360.75
3 Temmuz 2020 Cuma

Oğlak burcunda Dolunay ve Ay tutulması

5 Temmuz Türkiye saatiyle 07:31 itibarıyla Oğlak burcunda Dolunay ve Ay Tutulması gerçekleşecek.

Ay Tutulması: Duyguları ve iç güdülerimizi zirveye ulaştırır. Bu nedenle, ilişkilerde zorluk çıkartmamalı, sen ben yarışı içine girmeden biz olmak için mücadeleci olmalıyız. Sizi başarısızlığa, mutsuzluğa teslim kılan korkularınızın temeli, geçmişinizde yatıyorsa tutulma enerjisiyle yeni bir başlangıç yapın.

Tutulma enerjisiyle, kendini sevenler, başkalarına haksızlık etmeden hakkını koruyanlar, adaletli olanlar huzur ve sağlıkla karşılığını alacakları bir dönemdeler.

Koç: Hedefinize ulaşmak için daha fazla çaba göstermeli, sabırlı davranmaya özen göstermelisiniz. Bu tutulma sizlere mutluluk ve adil mali kazanımlar getirebileceği için sakin olmanız önem taşımakta. Ancak aile üyelerinizle ilgili ufak sorunlar yaşanabilir, endişelenebilirsiniz.

Boğa: Başkalarıyla iletişim kurarken çok dikkatli olun, çünkü yanlış kelime seçimi nedeniyle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. İlişkilerinizde özverili olmalı, aile, eş, sevgiliniz için kafanızı karıştıranlara karşı uyanık davranmalısınız.

İkizler: Bu tutulma sizleri büyük ölçüde etkileyecektir. Herhangi bir ani maddi kayıp, beklenmedik hastalık veya zihinsel stres nedeniyle fiziksel sağlığınızın bozulmamasına dikkat etmelisiniz. Sevdiklerinizle ve ailenizle ile ilgili konularda ekstra özen gösteri. Bu süre zarfında annenizin sağlığına ve eşinizin sağlığına dikkat edin ve herhangi bir kavgadan tartışmadan kaçının.

Yengeç: Ay tutulması size zihinsel sıkıntı verebilir. Bu süre içinde gereksiz harcamaları kontrol edin. Bu tutulma nedeniyle, sağlık veya seyahat masraflarında bir artış olabilir kontrollü olmalı. Sağlık ve seyahat ile ilgili planlarınızı yeniden gözden geçirmelisiniz.

Aslan: Çeşitli kaynaklardan kazanç elde etme şansınız yüksek, tutulma enerjisi ile maddi gelir artışınız yükseliyor. Aşk hayatınızda eş ya da sevgilinizin yakınlarından kaynaklı gerginlikler olabilir. Eşinize destek olmalı, bu süreçte anlayışlı tavrınız ile onun yanında yer almalısınız.

Başak: Ay tutulması doğum haritalarınız da dördüncü evinizde olacak. Ailevi konularda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Yanlış anlaşılmalar sonucu aile bireylerinin birbirlerinden sakladıkları şeylerin ortaya çıkması ile içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. İş hayatınızda maddi bir kayıptan kaçınmak için rutin çalışmalarınız sırasında dikkatli olun. Yüksek yetkililerle herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmalısınız. Bu süre zarfında baba ile ilgili gerginlikler huzursuzluklar duygusal olarak hayal kırıkları yaşamanıza neden olabilir. İş ve ilişkilerinizde size duyulan güveni korumak için her zamankinden daha özenli olmalısınız.

Terazi: Ay Tutulması Doğum haritalarınızda üçüncü evinizde gerçekleşecek. An kararlar düşüncesiz söylemler iş hayatınızda da özel hayatınızda da cidi sorunlar yaşamanıza neden olabilir. Özellikle ile aileniz kardeşleriniz ve onların iş ve özel yaşamları ile ilgili konulara müdahil olmamalı onların vermediği tepkileri siz verip kötü olmamalısınız. Hemer her konuda cesaretinizde bir azalma olabilir sakin olmalı aile ile herhangi bir anlaşmazlıktan kaçınmalısınız.

Akrep: Ay tutulması doğum haritalarınız'ın ikinci evinde etkili olacak. Tutulma enerjisi kazalara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Ayrıca yakınlarınız ile aranızı açmak isteyen art niyetli arkadaşlarınıza karşı da uyanık olmalı oyuna gelmemelisiniz. Birisi sizi yapmadığınız bir şey ile suçlayabilir. Aynı zamanda, bu ay tutulması 2020 sırasında mali durumunuz da zorluklar yaşanabilir borç alıp vermekten kaçınmalısınız. Ailenize daha fazla güvenmeli yakınlarınızın sizi sadece siz olduğunuz için sevdiği gerçeğini aklınızdan çıkarmadan hareket etmelisiniz. Ayrıca, Temmuz ayı boyunca yasalar konusunda da dikkatli olmanız gereken bir süreçtesiniz.

Yay: Ay tutulmasının etkisi doğum haritalarınızda ilk evde etkili olacak. Şu anda, evliyseniz devam eden bir beraberliğiniz varsa her zamankinden daha ihtiyatlı olmanız gerekiyor. Eş ya da sevgiliniz ile aranızı açmak için gerçek dışı söylemlerde bulunan iyi niyet yoksunu kişilere çok dikkat edin. Kendi dengesizlikleriniz ile mutluluğunuzu bozmak istemezsiniz. İş hayatınızda keskin değişikliklerden kaçınmalı var olan şartları korumalısınız. Ortaklıkları olanlar ise fikir ayrılıklarına bağlı sorunlar yaşayabilirler.

Oğlak: Ay tutulması doğum haritalarınızda on ikinci evde olacaktır. Bu, bu insanlar üzerinde iyi bir etki bırakmanıza yardımcı olacak. Düşmanlarınızın enerjileri kısıtlanıyor art niyetlerinde hüsrana uğramalarına tanıklık edeceksiniz. Bu süre zarfında mide ile ilgili hastalıklara yakalanmanız oldukça yüksek. Yediğinize içtiğinize dikkat etmelisiniz. Kendinizi hastalıklardan korumak için sağlığınıza ekstra özen gösterin. Giderleriniz de artabilir, bu nedenle akıllıca ve düşünceli bir şekilde harcama yapmalı iş hayatınızda ise özellikle resmi işlerinizin takibinde gözünüzü dört açmalısınız.

Kova: Ay tutulması doğum haritalarınız da on birinci evinizde gerçekleşecek. Bu transit 11. evi doğrudan etkileyecek, dolayısıyla finansal kararlarınızda oldukça akıllıca olacaktır. Çocuklar ile ilgili konularda ise, Çocuğunuz küçükse, şu anda sağlığı hakkında özel dikkat göstermeniz gerekir. Öte yandan, çocukları okuyan Kova burçları, zorluklar ve haksızlıklara uğrayabilir duygusal olarak sarsılabilir, bu yüzden çocuğunuz ile iletişime önem vermeli ve psikolojisini güçlü tutmaya özen göstermelisiniz. Özel yaşamınıza ise eş ya da sevgiliniz ile fikir ayrılıkları bilmediğiniz yönlerinin ortaya çıkması gibi durumlar yaşayabilirsiniz.

Balık: Ay tutulmasının etkisi doğrudan zihninizde olacaktır. Bu nedenle, küçük şeylere sinirlenebilir sert tepkiler vererek ilişkilerinizin tamamında gerginliklere neden olabilirsiniz. İş hayatınızda ise karışık sonuçlar olacaktır. Sağlığınıza dikkat etmeli bağışıklık sisteminizi güçlü tutmak için uykunuza önem vermelisiniz. İş hayatınızda beklenmedik bazı kazanımlar elde edilebilirsiniz.

Annenizin sağlığına dikkat etmeli kendisini de uyararak tedbirli olması için motive etmelisiniz. Temmuz ayı boyunca herhangi bir mülk, arazi veya ev satın alırken veya satarken dikkatli olun. Bu anlaşmada bir tür dolandırıcılık olabilir. Bu yüzden yatırım yapmadan önce artıları ve eksileri analiz ettiğinizden emin olun.

<p>Antalya'nın Manavgat ilçesinde saat 12.00 sıralarında 4 ayrı noktada başlayan orman yangını rüzga

Manavgat'ta orman yangını

Düzce'de asırlık ağaç caddeye devrildi

Antalya'nın Manavgat ilçesinde 4 ayrı noktada orman yangını meydana geldi

Elazığlı girişimci atıl durumdaki otobüs ve minibüsleri karavana dönüştürüyor