• $15,9662
  • €16,9379
  • 951.074
  • 2372.35
25 Ocak 2019 Cuma

Numaralarla 2019 yılı

2019 evrensel bir yıl! Evrensel yıl sayısını hesaplayalayarak sene içinde sizi nelerin beklediğini öğrenebilirsiniz.

2019 yılının rakamlarını eklemeyle birlikte, sonra tek bir rakama düşme. Bu, 2 + 0 + 1 + 9 = 12 ve 1 anlamına gelir + 2 = 3. Köklü dönüşümden sonra ( ve her zaman kolay değildir) ‘11’ Evrensel 2018’in enerjisi (2 + 0 + 1 + 8) = 11. 1 oldukça zor bir yıldı, 2019 ve 3 taşıdığı evrensel enerjiyle viran olmuş gönüllerimizi hayatlarımızı yeniden yapılandırabiliriz. İşte önümüzdeki 2019 için doğum tarihine dayanan numeroloji tahminleri.

Olumlu faktörler, şanslı renkler, meslek hayatı, kişisel ilişkiler, aşk hayatı, iş ve daha fazlası hakkında bilgi edinin. 2019’un size nasıl davranacağını okuyun. Bu yılın en şanslı kişileri, 3 numaralı numerolojisi olanlar olacak.

Numerolojisi 1 olan insanlar bu yıl tamamıyla iyi bir yıl geçirecekler. Olumlu titreşimlerle birlikte etrafınızda dolaşan yeni bir enerji çizgisi hissedeceksiniz. Kendinize daha çok güvenecek ve hedeflerinize ulaşmak için çok çalışacaksınız.

Şanslı numeroloji numarası 2 olan insanlar, kayıpların yanı sıra az karla ortalama bir yıla sahip olacaklar. Hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmek için her zamankinden daha çok çalışmalısınız.

Numarası 3 olan insanlar için en iyi olduğunu kanıtlayacaktır. Bu dönemde hayatın her alanında başarı ve mutluluğa kavuşacaksınız. Aşk hayatınız, kişisel ilişkileriniz, meslek hayatınız ve geliriniz kesinlikle ilerleme kaydedecek.

2019 yılı numeroloji numarası 4 olan insanlar için zor olabilir. Kısa yoldan yol almak ve akıllıca oynamak yerine, hedefinize ulaşmak için çok çalışmak zorundasınız. Mühendislik, tıbbi veya kamu giriş sınavlarına girmeyi planlayan öğrenciler, başarılı olmak için çok fazla çalışmak zorunda kalacaklar.

Numeroloji numarası 5 olan insanlar 2019

yılında çok güzel olaylara şahit olacaklar. Bazı zorluklar olacak, ancak bunları bilginiz ve kararlılığınızla azaltabileceksiniz. Bu yıl akademik, tıbbi veya kamu sınavlara hazırlanıyorsanız, bunu kolayca başaracaksınız. Daha iyi sonuçlar almak için sıkı çalışmaya ve her alanı keşfetmeye devam edin.

KOÇ

Duygusal konularda hassasiyet içinde olabileceğinize işaret ediyor. İkili ilişkilerinizde buna bağlı duygusal tepkiler verebilir ve uzun zamandır hayatınızda olan insanlarla kendi seçimlerinizle ayrılıklar yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Gökyüzü bu hafta sizleri sağlığınızla ilgili konularda dikkatli ve duyarlı olmanız yönünde uyarıyor. Bu tarihler arasında en ufak bir sağlık probleminizi önemsemeli ve mutlaka uzman bir hekime gidip gereken önlemleri almalısınız.

İKİZLER

Bu hafta iş hayatınızda uzun süren belirsizliğin ardından gelen yüksek enerji meslek hayatınızda pek çok ilki gerçekleştirebilirsiniz. İş değişikliği ya da önemli bir ortaklık yatırım söz konusu olabilir. Gökyüzünün enerjisini akıllıca kullanmalısınız.

YENGEÇ

Geçen haftanın zorlu enerjilerini ardınızda bırakarak rahat bir nefes almaya başlayacaksınız. Özellikle iş hayatınızda sesiniz duyulacak, rahatsızlıklarınıza çözüm bulmaya çalışan bir tavır içinde size yaklaşan işverenlerden destek göreceksiniz.

ASLAN

Finansal konularda yüzünüzü güldürecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Uzun süredir ödeme güçlüğü çektiğiniz konularda mucizeler olmasa da beklediğiniz ödemelerin tahsilatıyla rahatlayarak yeni iş imkanlarıyla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK

Göksel enerjiler yaşamınıza yeni başlangıçları beraberinde getirecek. Aşk hayatınızda ilişkinizi sağlam temeller üzerine oturtabilir sorunlarınızı kökünden çözüme kavuşturabilirsiniz. Bekar Başaklar duygusal yakınlaşma yaşanabilir.

TERAZİ

Gökyüzü iş hayatınızda gölgeli günlerin bittiğini müjdeliyor sizlere. İşinizle ilgili devam eden hukuksal bir mücadeleniz varsa haklılığınız ispatlanabilir ve kaybettiğiniz kazancınızı fazlasıyla kazanabilirsiniz. Şans sizden yana...

AKREP

Aileniz ve ev hayatınızla ilgili gelişmeler yaşanabilir. Sorunlu bir ev hayatınız varsa kontrol edemeyeceğiniz, eleştiriler ve suçlamalarla karşılaşabilirsiniz. Bitmesi gerekenlerin farkına vararak radikal kararlar alıp uygulayabilirsiniz.

YAY

Bu hafta ev ya da iş yerinizde uzun zamandır yapmak istediğiniz dekorasyon yeni bir eşya gibi konularla ilgilenme fırsatı ve imkanını bularak yaşam alanlarınızı çok daha keyifli ve ruhunuzu dinlendirici bir hale getirebilirsiniz.

OĞLAK

İş hayatınızda finansal anlamda kazançlı çıkacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ofisinizi başka bir yere taşıyabilir, huzurlu olmanın enerjisiyle girişimci gibi davranarak birçok alanda söz sahibi olabileceğiniz teklifler alabilirsiniz.

KOVA

İyi niyetinizin karşılığını alacağınız bir haftadasınız. Evli Kovaların eşten kaynaklanan sorunlarla karşılaşabilir. Eşiniz işten ayrılabilir kârlı olduğunu düşündüğü bir yatırımda zarar edebilir.

BALIK

Kuruntularınızı bir yana bırakın ve sezgilerinizin rehberliğinde ilerleyin. Bu hafta yatırımlarda bulunmaktan ortaklıklara yönelmekten yada kendi işinizi kurmaktan uzak durun ve geçiş bitene kadar beklemede kalın.

<p>CATS, İnsansız  Hava Araçları, helikopterler ve uçaklar dahil sabit kanatlı veya döner kanatlı  h

İnsansız hava araçlarının gözü 'CATS'

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak