• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
16 Nisan 2021 Cuma

Nisan iyi enerjilerin ayı

Gökyüzü bu hafta iyi ruhları uyanışa geçiriyor. Nisan 2021 karşılaştığımız zorlukların farkında olduğumuz için, bir önceki yıl kaybettiğimiz veya kaybetmiş gibi göründüğümüz her şeyi telafi etmek için bu ayın enerjilerini iyi değerlendirmeliyiz. Her Ay burcunun 2021'de öğreneceği önemli dersler...

Koç

Anı yaşamaya başlamayı öğreneceksiniz. Koç burçları hayatta öğrenmenin ve büyümenin gerekli olduğunu anlayacaklar. Burcunuzdaki gezegenler yıl boyunca çoğunlukla iyi bir konumda olacaklar, bu yüzden hayattaki tüm harika anları yaşayabileceksiniz.

Boğa

Nisan 2021'de Boğalar etkili dinlemenin önemini anlayacaklar. Başkalarının söylediklerine dikkat edeceksiniz. İyi bir dinleyici olmanın yanı sıra, becerilerinize ve yeteneklerinize odaklanacaksınız. Bununla birlikte, birisi sizin moralinizi bozmaya çalışırsa, onları görmezden gelmeli ve değerlerinize dikkat etmelisiniz.

İkizler

İkizler olumsuz titreşimler ve enerji yayanlardan uzak durmayı öğrenecekler. Arkadaşınız gibi davranan ama aslında arkanızda bir şeyler planlayanlarla başa çıkacaksınız. Kendinizi daha fazlasını başarmanıza yardımcı olacak iyimser insanlarla çevreleneceksiniz.

Yengeç

Yengeçler evliliği dengeleyecek ve mükemmel bir şekilde çalışacaklar. Yıl boyunca evlilik hayatınızı düzenli tutacaksınız. Gezegensel pozisyonlar, evlilik hayatınızda keyifli anlar yaratacaktır. Yengeçler gereksiz tavizlerin onlar için sağlıklı olmadığını anlayacaklardır çünkü muhtemelen sizi zor duruma düşürebilir ve hayatta istenmeyen stres yaratabilirler.

Aslan

Aslanlar her geçen gün daha bilge ve bilgili hale gelecektir. Size yönelik olmayan şeylerin zarifçe gitmesine izin vermeyi öğreneceksiniz. Ayrıca, olayların sizi rahatsız etmesine izin vermeyi bırakmalısınız. Bunun yanı sıra, hayattaki sakinliğin önemini anlayacak sizi sevenlerin kıymetini kaybetmeden sahiplenmeniz gerektiğinin farkındalığına uyanacaksınız.

Başak

Başaklar hayatta daha sorumlu hale gelecek. Sorumluluk duygusuyla kutsanacaksınız. Kişiliğinizi hayatta başarılı olacak şekilde dönüştüreceksiniz. Spekülasyon ve günlük ticaret hakkında bilgi edinecek ve bu bilgileri bu tür etkinliklerle kazanç elde etmek için kullanacaksınız.

Terazi

Teraziler hayatta sabırlı olmak olan en önemli dersi öğrenecekler. Bu öğrenme onlara hayatın her alanında yardımcı olacak ve bu yıl karşılaşabilecekleri zor durumlarla başa çıkmaları için onlara bilgelik verecektir. 2021 yılı, er ya da geç olacak bir şeyi sabırla beklemenin önemini de anlamanızı sağlayacaktır.

Akrep

Öfkeyle hareket etmeden önce kontrol etmeyi öğreneceksiniz. Kini bırakmalı ve hayata odaklanmanın değerini öğrenmelisiniz. Bazen aşırı duygusal olma eğilimindesiniz. Başkalarının sizin hakkınızda ne düşündüğünün önemli olmadığını anlamalısınız. Bu kadar endişelenmeyi bırakın.

Yay

Duyguları hakkında dışavurumcu ve açık olmanın hiçbir sakıncası olmadığını öğrenecekler. Hayatınızı neşe ve mutlulukla dolduracak en güzel duygulardan biri olduğu için sevgiden korkmamalısınız. Yaylar kendilerine bu kadar sert davranmayı bırakacak.

Oğlak

Bu yıl birçok boş zaman gezisine çıkabilirsiniz. Bunun yanı sıra, sizi mutlu ve iyi hissettiren şeylere tutunmayı öğreneceksiniz. Oğlak burçları değişiklikleri gönülden kabul edeceklerdir. Her şeye yeniden başlamanın ve hayatınızı sıfırdan yeniden inşa etmenin hiçbir zararı olmadığını anlayacak.

Kova

Sadece olayların nasıl olduğunu izlemek yerine yaşamlarınız ve eylemleriniz için sorumluluk alacaksınız. Kova burçları varlıklarını hissettirecekler. Potansiyelinizi en üst düzeye çıkarmak için daha uyumlu olmayı öğrenmelisiniz.

Balık

Nisan 2021'de, Balık burçları daha sağlam kalmayı öğrenecek. İnsanların hayatınızdaki önemini anlayacaksınız. Başkalarını suçlamayı bırakıp daha fazla sorumluluk almaya başlamalısın. Bu yıl harika şeyler yapmanız gerekiyor.

<p> Fonetik  kısaca konuşulan dili oluşturan sözcüklerin ses yapısı bakımından incelenmesi,  ses bil

TÜRKÇE'DE FONETİK

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak