• $15,8769
  • €16,8435
  • 942.556
  • 2372.35
2 Nisan 2021 Cuma

Nisan ayı gökyüzü enerjileri

09 Nisan 2021: Mars Neptün açıları gezegenlerin bu şekilde konumlanması, titreşen enerjinin faydalı olduğu düşünüldüğünde, tuhaf ama dikkat çekici bir görünüm verebilir. 9 Nisan'da daha sıra dışı şeyler olabilir, anı değerlendirmeye çalışın. 12 Nisan'da meydana gelen Yeni Ay, bize burçların daha diplomatik olması, başkalarını karşılamaları ve başkalarının diliyle konuşmaları, anlaşılmayı beklememeleri gerektiğini ve yanlış olduklarını keşfedebileceklerini enerjileri barındırıyor. 14 Nisan: Venüs'ün Boğa burcunda olduğu dönemde iç içe geçecek. Sevginin daha fazla önemi kavranacak, sevdiklerinizle daha fazla zaman geçirme ihtiyacı hissedeceğiz. 22/23 Nisan , Lyrids Meteor Yağmuru gerçekleşecek. 27 Nisan: Pembe Ay, başarmak istediğimiz her şey için gerekli çabayı göstermemiz gerektiğini bize bildirmek için burada! Bu, planlarımızın, hayallerimizin ve ideallerimizin peşinden gitmemiz adına güçlü enerjileri barındırıyor her birimiz için.

KOÇ

Bu hafta üzerinizden yüreğinizden büyük bir yük kalkabilir ve kendinizi kuş gibi özgür hafif rahatlamış hissedebilirsiniz. Maddi olarak kazançlı çıkacağınız işbirlikleriyle yükselişe geçebilirsiniz. Özel yaşamınızda da kendinizi keskin bir virajın yol ayrımında gibi hissedebilir tamam ya da devam sorusunun cevabını vermekte zorlanabilirsiniz.

BOĞA

Hafta boyunca işinizle ilgili yeni ve zorlu sorumluluklar alabilir telaşa düşmediğiniz takdirde başarı merdivenlerini 10'ar 10'ar çıkmaya başlayabilirsiniz. Bu hafta özel yaşamınızda da güçlü etkiler söz konusu. Krizleri çözüme kavuşturacak aşkla yeniden uyandıracaksınız. Bekar ve ilişkisi devam eden Boğalar küçük krizleri büyütmeyin.

İKİZLER

Gökyüzü hafta boyunca sakinliğinizi korumanızı, olayları akıllıca davrandığınız sürece doğru şekilde yöneteceğinize işaret ediyor. Kariyer ve eğitim hayatınızda çabalarınızın karşılığını almaya başlıyorsunuz. İş hayatınızda ise güçlü insanlarla zamanı doğru değerlendirerek büyük girişimleri başarı ile gerçekleştirebileceksiniz.

YENGEÇ

İşinizle ilgili özellikle finansal konularda belirsizliklerin sona ermesi ile düştüğünüz yerden ayağa kalkabileceksiniz. İnançlarınızın zayıfladığı her konuda yaşanacak gelişmeler haftaya damgasını vuracak. Özel yaşamınızda ise evliliğinde krizler yaşayan Yengeçler hafta boyunca dikkatli olmalı kararlar almadan önce yaşanan güzel günleri de hatırlamanızda fayda var.

ASLAN

Haftaya güçlü dinamik bir başlangıç yapabilirsiniz. İş ve eğitim hayatınızda sıkıntılarınızı çözüme kavuşturmak için duygusal yaklaşımlardan uzak durmalı ve daha profesyonel düşünerek hareket etmelisiniz. Finansal gelirlerinizi sürekli hale getirmek için sosyal ilişkilerinize önem vermeli istemeyi bilmelisiniz!

BAŞAK

Gökyüzü hafta boyunca iş, eğitim ve ikili ilişkilerinizde kontrollü davranmanız sapla samanı karıştırmamanız için uyarıyor sizleri. Kimseye gereğinden fazla güvenmemeniz gerektiğinin farkındalığını kazanacaksınız. İş hayatınızda yaşanan gerginlikler, krizler daha büyük ve güçlü fırsatlarla karşılaşmanızı sağlayabilir.

TERAZİ

Bu hafta iş hayatınızda yaşanacak önemli gelişmelerle emek verdiğiniz işlerin mükâfatını alacak ve yeni bir statü kazanacaksınız. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız ya riske girin ve kazançlı çıkmayı umun ya da geride kalıp bir fırsat kaçırın tercih sizin. Hafta sonunda aşk hayatınızda ise cesur davranmanız gereken bir haftadasınız.

AKREP

Hafta boyunca hangi alanda bilgi sahibi olmak istiyorsanız o alana yönlenerek bilgi sahibi olabileceksiniz. Bu sayede iş ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Özel hayatınızda ise aile ile olan ilişkilerinizi güçlendirmek elinizde. Yeter ki bir adım atın. Aşk hayatınızda bir beraberlik içindeyseniz yeni bir arayış hevesi bir anlık öfke ile sonrasında büyük pişmanlık duyacağınız bir ilişki deneyimleyebilir ve var olan ilişkinizin kötü bir şekilde bitmesine sebep olabilirsiniz

YAY

Hafta boyunca finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının parlak fikirleri sizin için olumlu sonuçlar getirmeyebilir. Siz kendi doğrularınızla ilerleyin. Bu hafta boyunca gerek özel hayatınız gerekse iş hayatınızda ilişkilerinizi güçlendirebilir bunun getirdiği faydalarla maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz.

OĞLAK

Bu hafta işinizle ilgili her konuda dürüst olmalı, yapabileceklerinizi net bir şekilde ortaya koyarak kimsenin size engeller çıkarmasına fırsat vermemelisiniz. Sağlığınızla ilgili konularda ise endişe duymamalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinize haksızlık ettiyseniz özür dilemeli ve kırıcı davranışlarda bulunmamaya özen göstermelisiniz. Sonrasında pişman olmak istemiyorsanız şayet.

KOVA

Hafta boyunca iş hayatınızda birlikte çalıştığınız insanların görüşlerine önem vermeli ve yeni önerilerin içinde yer almaktan çekinmemelisiniz. Aşk ve sosyal ilişkilerinizde değer verdiğiniz, sevdiğiniz kişilerin olumlu ve sevgi dolu yaklaşımları ile ilişkilerinizi güçlendireceksiniz.

BALIK

Haftaya iş hayatınızda pozitif etkilerle başlayabilir, birlikte çalıştığınız insanlarında motive olmalarını sağlayarak ve uğraş verdiğiniz konularda onların desteğini alabilirsiniz. Özel yaşamınızda eşinizle süregelen sorunlarda ortak değerlerde buluşabileceğiniz bir haftadasınız. İlişkinizdeki samimiyet sürpriz bir tatille daha keyifli bir hal alabilir.

<p>Ali Nuri Türkoğlu, Payitaht Abdülhamid dizisinde Emanuel Karaso karakterini oynamıştı. 30 yılı aş

Ali Nuri Türkoğlu'ndan samimi açıklamalar

Akıncı Toyu 2022 Uluslararası Atlı Okçuluk Yarışması başladı

Türkiye'nin en pahalı Tofaş'ı! 250 bin liraya satıldı

Türkiye'nin kültürel mirası 35 bin eser dijitalle dünyaya açılacak