• $8,73
  • €10,3713
  • 496.6
  • 1391.06
02 Ağustos 2019 Cuma

Mesleğimde hayal kırıklığım olmadı

Bu hafta televizyonun sevilen isimlerinden Seda Sayan ile yeni projelerini ve daha fazlasını konuştuk.

‘Yemekteyiz’ programının çekimlerine başladınız. Yoğun tempo nasıl geçiyor?

Çok yoğun geçiyor günlerim. Biliyorsun son anda ‘Yemekteyiz’ programına başlamış olmak beni çok yoğun bir temponun içerisine soktu. Koşuşturuyorum.

Oğlak burcusunuz. Astrolojiyle aranız nasıl?

Tabii herkes gibi beni de gökyüzü hareketleri inanılmaz etkiliyor. Ama seni takip edip senin tavsiyelerine uyarak daha rahat geçirmeye çalışıyorum.

Hayattaki en büyük korkunuz ve hayaliniz nedir?

Hayattaki en büyük korkum, yakınlarımı, sevdiklerimi kaybetmek… En büyük hayalim; çocuğum Oğulcan Engin’in iyi bir yuva kurması, baba olması. Artık bunlar benim hayalim.

Seda Sayan’ın en güçlü ve zayıf yönlerini nasıl tanımlarsınız?

En güçlü yanım, çok cesur olmam, korkusuz olmam. Bazen inanılmaz bir duvar örebilirim etrafıma. Bu beni güçlü kılan çocukluğumdan beri sokakta yetişmiş olmamın etkisi. Erkek gibi lafına çok kızarım ben. Kadın gibi kadın, sözünün arkasında olan… En zayıf yönümse merhametim, çok fazla merhametliyim.

Sahnenin, TV programlarının her dönem dikkat çekici ismi oluyorsunuz. Bunun sırrı nedir?

Sahnenin ve televizyon programlarımın her zaman ilgi çekmesi, benim çok doğal davranmamdır. Beni izleyen ya da dinlemeye gelen insanlara değer vermem, saygı duymam. O yüzden her şey çok iyi oluyor.

Meslek hayatında hayal kırıklıklarınız oldu mu?

Meslek hayatımda hayal kırıklığım olmadı hiç. Çok şükür çok doğru adımlar atmışım, çok doğru işler yapmışım ki öyle büyük bir hayal kırıklıkları yaşamadım. Güzel gitti benim çizgim maşallah. Hayallerimin de üstüne çıktım. Mühim olan burayı korumak, burada kalıcı olmak Şenay’ım.

Bir dilek hakkın olsaydı ne dilerdin?

Dünyada savaşların ve açlığın son bulmasını dilerdim.

KOÇ

Enerjisi yüksek ve karışık bir hafta karşılıyor sizleri. Düşmanlarınızla yüzleşebilir, yasal konularda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğitim hayatınızda başarılı bir dönemdesiniz.

BOĞA

Babanız ya da resmi kurumdaki kişilerle fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili pek çok noktada kızgın ve rahatsız hissedebilirsiniz. Öfkeli tutumlardan uzak durun.

İKİZLER

Parasal kazançlar elde edeceğiniz işbirlikleri ve ilerlemeler söz konusu. İş hayatınızda herkes sizi takdir edecektir. Eski eş ya da sevgilinizle anlaşmazlıklar söz konusu olabilir dikkatli olun.

YENGEÇ

Maddi konularda emeklerinizin karşılığını alacaksınız. Çevrenizde saygınlığınızı arttıracaksınız. İş ve eğitim hayatınızda yurtdışıyla ilgili haberler gelebilir.

ASLAN

Aile bireylerinizle sorunlar yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda da başkalarının etkisi altında kalan eşinize karşı anlayışsız davranarak gerginlikler yaşatmamaya dikkat edin.

BAŞAK

Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu. Âşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu olabilir.

TERAZİ

Evli Teraziler eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bekar Teraziler sizler ise işiniz gereği tanışacağınız biriyle kalbinizi birleştirebilirsiniz.

AKREP

Aşırı harcamalar ve ani finansal kayıplara karcı dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda üst düzey yetkililerden destek alarak emek verdiğiniz bir işin karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

YAY

Görmezden gelinen neredeyse yok sayılan emekleriniz fark edilecek ve tanınırlığınız artacak. Finansal konularda gelirlerinizin de giderlerinizin de artacağı bir haftadasınız.

OĞLAK

İş hayatınızda evraklarınıza resmi belgelere dikkat edin onları kaybedebilirsiniz. Gelirlerinizde düşüşler sizi zorlayabilir. Yatırımlardan uzak durmalı harcamalarınızı da kısıtlamalısınız.

KOVA

Medya ya da iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız hayatınızın fırsatıyla karşılaşabilir çok önemli bağlantılarla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

BALIK

Eski aşkınız karşınıza çıkabilir, nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. Evli Balıklar sizlerde eşinizin üzerinde denetimi bırakmalısınız.

<p>Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Ahmet Davutoğlu, Ali Babacan ve Abdullah Gül üç

Karamollaoğlu: Ayrılıkların, AK Parti tabanında çözülmeyi sağlayacağını düşünüyordum ama olamadı

Gaziantep'te UNESCO listesinde bir açık hava müzesi: Yesemek

İstanbul'da sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor

İngiliz Kraliyet ailesi de Türkiye'den sipariş ediyor: Kilosu 50 lira!