• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
1 Ekim 2021 Cuma

Merkür R Durağan konuma başladı

Uzun vadeli işlerimizin parayla ilgili kararları gözden geçirme ve belirli bilgilerin veya bağların kalitesini doğrulama da dikkatli olmamız gerekli. Kafa karışıklıklarımızdan korkularımızdan geçmişin olumsuz izlerinden arınma yenilenme güven sevgi saygı üçlemesinin kalplerimizde hayatlarımızda yeniden yapılanacağı bir Merkür Retrosu karşılıyor hepimizi. Maskeler düşecek kötü niyetlerini açığa vuran insan görünümlü şeytanların gün yüzüne çıkacak ve herkes ilahi adaletten payına düşeni alacak dünya tiyatrosunda.

* Farkındalığımız artacak

* Yolculuğumuz kalbimize olacak

* İkili ilişkiler yeniden yapılanacak

* Dürüst olan sevgiyi hayatının merkezine alanlar kazanacak.

* Sezgiler güçlenecek rüyalarımız yoğunlaşacak

* Adalet ten herkes payına düşeni alacak

* Çalışanlar ile sorunlara dikkat

* İmzalar yeni anlaşmalarda duygular değil akılcı yaklaşımlar önemli

*Alım satımlar bilgi hırsızlıklara dikkat

KOÇ: Merkür R Durağan konumu, hayatınızdaki iletişim söz konusu olduğunda özellikle baş döndürücü olacak. İş e-postaları, arkadaşlarınızla DM'ler veya komşularınızla küçük konuşmalar gibi en sıradan günlük sosyal etkileşimler bile geriye dönük engellere çarpabilir ve drama veya yanlış anlamalara dönüşebilir. Bununla birlikte, düşünceli bir şekilde konuşmaya ve yakından dinlemeye özen gösterin.

BOĞA: Merkür R Durağan konumu döneminde para meseleleri sizin için biraz kafa karıştırıcı olabilir, bu nedenle banka hesaplarınızı yakından takip etmek isteyeceksiniz. Gecikmeli ödemeler veya kazara fazla harcama yapma olasılığı nedeniyle, şu anda büyük alımlar yapmaktan kaçınmak en iyisidir - ancak ihtiyacınız varsa, daha sonra iade yapmanız gerekebileceğinden tüm ayrıntılı yazıları okuduğunuzdan ve makbuzları sakladığınızdan emin olun.

İKİZLER: Yönetici gezegeniniz Merkür, R durağan konuma başlıyor, karışıklıkların kendinizi ifade etme şeklinizi etkileyebileceği anlamına geliyor. İnsanlara yanlışlıkla karışık sinyaller göndermeniz kolay olacak, bu nedenle kendinizi nasıl sunduğunuz konusunda daha bilinçli olmanıza yardımcı olacaktır. Bu dönemde sözlerimiz kolayca yanlış yorumlanabilir, bu nedenle kendinize başkalarının gözünden bakmaya çalışın ve puanlarınızın net olduğundan emin olun.

YENGEÇ: Ruhsal olarak düşünen bir su işareti olarak, yüksek benliğinizle temas halinde olmak sizin için önemlidir, Yengeç ve bu gerilemeyi ekstra sinir bozucu yapan şeyin bir parçası. Sezgilerinize erişmekte zorlanabilirsiniz ve bilinçaltınızın size ne söylemeye çalıştığı konusunda kafanız karışabilir. Yaşadığınız bazı karışık duygularla konuşmanıza yardımcı olabilecek güvenilir bir arkadaşınızın içgörülerine güvenin.

ASLAN: Hayatınızdaki grup dinamikleri bu gerileme altında karmakarışık olabilir, bu yüzden başkalarıyla işbirliği yapmak zorunda kalacaksanız, organizasyon ve netlik söz konusu olduğunda ekstra özen göstermek isteyeceksiniz. İş yerindeki ekip projeleri gecikmelere ve yanlış iletişimlere maruz kalabilir ve kaos sosyal hayatınıza da yansıyabilir. Dedikodu ve söylentilerden uzak durun ve hayatınızda sizin için özel ve değerli olan aşkı sevgiyi korumak için üzerinize düşeni yaptığınızdan emin olun.

BAŞAK: İş hayatınız bu gerilemeden büyük ölçüde etkileniyor, bu nedenle yeni profesyonel girişimlere başlamaktan veya herhangi bir bağlayıcı sözleşme imzalamaktan kaçının. İster patronunuzdan gelen gözden kaçan bir e-posta, ister büyük bir projedeki gecikmeler, isterse yanlış saat diliminde planlanmış bir toplantı olsun, kabloların aşılmasını bekleyin. Herhangi bir büyük yanlış anlamadan kaçınmak için her belgeyi kontrol ettiğinizden emin olun.

TERAZİ: Bir tatil için can atıyor olsanız da, bu Merkür R Durağan konumu seyahat etmek veya büyük yolculuklar yapmak için iyi bir zaman değil. Beklenmedik gecikmelere, ulaşım sorunlarına veya şehir dışına çıkmayı telaşlı ve stresli hissettirebilecek diğer seyahat engellerine daha fazla maruz kalacaksınız. Eğer yardımcı olabilirseniz, büyük planlarınızı gerilemeden sonra, işlerin daha sorunsuz yürüyeceği zamana saklayın.

AKREP: Merkür R Durağan konumu sırasında bilgiden emin olmak konusunda net olmak zor, bu nedenle şu anda herhangi bir krediye dahil olmak veya diğer insanlara bağlayıcı sözler vermek için iyi bir zaman değil. Dürüstlük sizin için önemlidir Akrep, ancak en basit borçlar ve anlaşmalar bile bu astrolojik havalarda karmaşıklaşabilir. Kırgınlıklardan ve kötü konuşmalardan kaçının ve gerileme geçene kadar işinizi kendinize saklayın.

YAY: Merkür aşk gezegeni değil, ancak bu gerilemenin ilişkileriniz üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Romantik bir partnerle iletişim bu dönemde dağınık olabilir ve yanlış anlamalar kolayca drama yol açabilir. Partnerinizle görüşün ve daha ciddi bir şeye dönüşmeden önce yanlış yorumlanmış metinleri veya kafa karıştırıcı davranışları ortadan kaldırın.

OĞLAK: Merkür R Durağan konumu programınızı altüst edebilir. Sinir bozucu birkaç hafta geçirebilirsiniz. Her şeyin zamanlaması geçmiş gibi gelebilir belki de toplantılarınız geç kalırsınız bir randevu için yanlış zamanı yazdınız veya evden her çıktığınızda beklenmedik bir trafiğe yakalanıyorsunuz bunlar olabilir dikkat zamanı. Planlarınızın ayrıntılarını üç kez kontrol etmek ve işleri halletmek için fazladan zaman bırakmak, aksaklıklardan kaçınmanıza yardımcı olacaktır.

KOVA: Merkür R Durağan konumu sırasında flört hayatınız biraz dağınık olabilir, bu yüzden karışıklığı önlemek için duygularınız konusunda daha açık olun. Yapabiliyorsanız, aşk hayatınızda büyük kararlar vermekten kaçının (yeni bir ilişkiye başlamak veya bir partnerle taşınmak gibi). Çünkü Merkür gerilemesi sırasında başladığımız şeylerin genellikle kalıcı bir gücü yoktur. Daha sonra geri dönmek zorunda kalmamak için flörtleri geçici olarak değerlendirin çok umut bağlamayın.

BALIK: Merkür R Durağan konumu, özel hayatınıza biraz stres katabilir, Bu yüzden işleri dramadan uzak tutmak ve yaşam durumunuzda büyük değişikliklerden kaçınmak için elinizden gelenin en iyisini yapın. Ev arkadaşlarınızla veya aile üyelerinizle evdeki gerilimi artıran yanlış anlamalar yaşayabilirsiniz ve ev onarımları veya kira ödemeleriyle ilgili iletişim normalden çok daha uzun sürebilir. Kendinizi topraklamaya yardımcı olmak için öz bakımınızı artırın.

<p>Manisa'nın Saruhanlı ilçesinde, refüjdeki aydınlatma direklerine çarparak devrilen kamyondaki sür

Manisa'da kamyon devrildi: 1 ölü 1 yaralı

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi