• $16,192
  • €17,4658
  • 965.283
  • 2438.84
5 Mart 2021 Cuma

Mart 2021 Numerolojik sayısı 8

Önümüzdeki 31 gün içinde, bu sayının neden tüm sayıların en şanslılarından biri olarak kabul edildiğini anlamaya başlayacaksınız.

# 8, sonsuz bolluğun sayısıdır . Azimli ve hedef odaklı. Başarıya yönlendirici.

Bu yüzden, kendinize gerçekten neyi başarmak istediğinizi sormanın tam zamanı. İnan, mücadele et, kazan!

Çarşamba günü, aksiyon gezegeni Mars, yavaş ve istikrarlı Boğa burcundan hızlı, çevik ve zeki İkizler'e geçiyor.

Bu gezegensel etki, eski rutinleri sarsmak için yüksek tempolu bir enerji getirir

Kulağa hoş gelse de, bu hafta destansı bir hafta olacak.

Neden?

Pekala, Cosmos'un bazı ana oyuncuları, bu hizalamanın iyi hislerini yükseltecek pozisyonlara çoktan girdiler .

Kova burcunda 3, Balık burcunda 3 gezegenle, ilerleyen ama soğumuş bir enerji havada kalıyor ...

Ve bu, İkizler'de odaklanmamış, kıpır kıpır Mars için iyi enerjiler anlamına gelmekte. Yenilenme vakti. Kendi destanlarımızı yazmak için.

Ve sizi başarıya hazırlayacak olan bu dengeli enerjilerdir.

KOÇ: İş hayatınızda yükselecek bir teklif alacaksınız. Eğitim hayatı devam eden Koç'lar yurt dışı ile bağlantılı konular ve birçok imkanla karşılaşabilir. Maddi konularda hiç beklemediğiniz insanlardan destek görerek bu alanlarda da önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Dolunay enerjisi ile birlikte enerjiniz yükselecek. Saç bakımınız kesim boya ve diyet için uygun zamanlar. Yine bu dönemde kişisel ve ruhsal arınma için aktivitelerde bulunabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü Ay'ın ilk 10 günü işinizle ilgili konularda disiplinli çalışmalarınızın mükafatını alacağınızı müjdelemekte. Profesyonelliğinizin getirdiği pek çok avantaj sizleri bekliyor. Size güvenen insanlarla birlikte hareket etmeye devam etmelisiniz. Çalışın üretin emek verin kazanın... Özel yaşamınızda ise eş yada sevgilinizin yaptığı haksızlıkların farkına vararak özverili bir şekilde hareket etmesi kendisini geliştirmesi ve samimiyeti ile size yaklaşımı ilişkinizde ki sorunları aşmanıza yardımcı olacaktır.

İKİZLER: Gökyüzü yeni yılı ruhunuzda yükselen şahane bir enerji ile karşıladığınızı müjdelemekte. İçsel huzuru yakalayabilmiş olmanın verdiği enerji sizi yaşamınızın her alanında güçlü kılacak ve sahip olduğunuz yeteneklerin hakkını vererek hareket etmenizi sağlayacak. Cesaretli olduğunuz sürece her şey sizin için kolaylıkla ilerleyecektir. Yeni insanlar yeni ortamlar şansınızı arttıracak. Eş ya da sevgilinizin baskıcı tavırlarına karşı kendinizi yeterince iyi müdafa edemeyebilir tartışmalarda suçlanan ve kırılan taraf siz olabilirsiniz.

YENGEÇ: Ben merkezli hareket eder, inatçı tavırlar içine girer ve karşınızdaki insanlara söz hakkı tanımadan hareket ederseniz iş ve özel yaşamınızda bitişler yaşayabilir, kendinizi zor bir durumun içine sokabilirsiniz. Özel yaşamınızda bekar Yengeç'ler ilgi duyup ilgi gördüğünüz halde her iki tarafta duygularını ifade etmekten çekiniyor ve kaçıyorsa bu günler duygularınızı açıklamak için oldukça uygundur...

ASLAN: Ay'ın ilk 10 günü sağlığınızla ilgili konularla ilgilenebilirsiniz. Uzun zamandır ağrı çektiğiniz baş, diş ve bağırsak sistemi ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kendinize zaman ayırmalı robot olmadığınızı hatırlayıp etten kemikten olduğunuzu unutmamalısınız. Kısacası bedeninizi dinlendirin. Duygusal konularda ise oldukça keyifli gelişmeler yaşayacak sevginin gücünün nelere kadir olduğunu deneyimleyecek gelişecek, kendi içsel zincirlerinizi kırabileceksiniz.

BAŞAK: Ay'ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda şans sizden yana, yeni başlangıçlar yaşayabilirsiniz. Hem iş hem de özel yaşamınızda doğru insanlarla buluşabilmenin tüm güzellikleri sizleri kuşatıyor adeta. Değişim enerjisi yaşamınızın her alanında kendini gösterirken buna ayak uydurmalısınız. Bu süre içinde önemli talep ve arzularınızı gündeme getirmeli ve mücadele etmekten korkmamalısınız.

TERAZİ: Gökyüzü Ay'ın ilk 10 günü ev ve ailenizi ilgilendiren konuların gündeminizde olacağına işaret etmekte. Yeni bir yere taşınabilir evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrılık ve barışmaların getirdiği yer değişimlerini deneyimleyebilirsiniz. İşinizle ilgili ise kontrollü davranmalı, tatlı sözlere itimat ederek bulunduğunuz konumu yok sayarak hareket etmemelisiniz.

AKREP: Hemen her konuda baskı altında tutuluyor gibi hissedebilir ev ve iş hayatınızda buna bağlı problemler yaşayabilirsiniz. Hayatınızı yönetmeye kalkan sınırlarınızı aşan herkes kendine gelmeli! Gelmeli diyorum çünkü sabrınız kalmadı. Bu yaşam benim kimse bana patronluk taslayamaz düşüncesi ile siz bu insanlara gerekli cevabı vereceksiniz.

YAY: Gökyüzü ayın ilk 10 günü güven duygusun önem kazanacağına işaret etmekte. Yeni Ay enerjisi sizleri iş ve özel yaşamınızda adeta aydınlatacak, birçok insanın ilgi odağı olmanızı sağlayacaktır. Adeta yaşadığınız zorluklardan sonra yeniden doğduğunuzu hissedeceksiniz. Bu enerjileri doğru kullanın, hedeflerinizi yüksek tutun, çalışmaktan korkmayın. Her fırsat bir yenisini daha getirecektir sizlere.

OĞLAK: Ay'ın ilk 10 günü iş ve özel yaşamınızda risk taşıyan konulardan uzak durmalısınız. Özellikle finansal anlamda olayları ayrıntıları ile incelemeli, gelip gelmeyeceğinden emin olmadığınız kazançlara güvenerek harcamalar için girişimlerde bulunmamalısınız. Dolunay enerjisi ile iç dünyanıza yönelecek, kendinize adilce yaklaşıp kişisel gelişiminiz yönünde çaba harcayıp karşılığını da fazlası ile alacaksınız...

KOVA: Gökyüzü ayın ilk 10 günü iç dünyanıza dönüp rotanızı belirlemeniz için yapacaklarınızı planlamaya yöneleceğinize işaret etmekte. Geçmişte kalan, size maddi - manevi zararı dokunan sevgilinizle ilgili haberler alabilirsiniz. Dolunay enerjisi duygusal olarak öfke patlamaları yaşamanıza ve yakın çevrenizde bulunan insanları kırmanıza abla ve kardeşlerinizle problemler yaşamanıza sebep olabilir...

BALIK: Gökyüzü ayın ilk 10 günü otorite konumundaki insanlarla ilişkilerinizin önem kazanacağına işaret etmekte. Sorumluluklarınızı yerine getirmede zorlanabilir, çalışma arkadaşlarınızla sen - ben çekişmesi yaşayarak gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sakın yılmayın mücadele edin. Bu dönemde yeteneklerinizi ortaya koymalı engellerin sizi başarıya giden yoldan çevirmesine izin vermeden hareket etmelisiniz.

İstanbul'un fethinin 569. yıl dönümü etkinlikleri kapsamında Okçular Vakfı tarafından düzenlenen 10.

150 yıl sonra dikilen ilk menzil taşı

7 bin yıllık buğday Diyarbakır'da boy gösterdi! Çiftçiler 'Buğday sorunu kalmayacak' dedi

Lamborghini Sian FKP 37 modeli İstanbul'da! LEGO'ları kullanarak yaptılar

Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı! Başkan Erdoğan festivalde konuşma yaptı