• $15,9679
  • €16,7541
  • 932.23
  • 2393.61
14 Şubat 2020 Cuma

Mars'ın oğlak burcuyla etkileşimi

Mars Oğlak burcunda… Marsın bu güçlü enerjisinden en iyi şekilde faydalanmamız için yaratıcı, orijinal yönlerimizi ön plana çıkarmaya çalışmalıyız. 18 Şubat'tan itibaren Mars ve Uranüs açıları bizi hayatı yeniden keşfetmeye zorluyor ve uğraştığımız sorunlara akıllı çözümler bulmamıza yardımcı olacak enerjilerle karşı karşıyayız. 14 Şubat - 8 Mart 2020 arasındaki dönem sezgilerimizi ve ilhamımızı güçlendirir. Özel hayatımızda, ilişkilerle ilgili seçimlerimizde, kararlarımızda özellikle 13 ve 14 Şubat tarihleri arasında, son derece dikkatli olmalıyız.

KOÇ: Bu hafta endişeli arkadaşlarınız yüzünden iş hayatınızda hatalar yapabilirsiniz dikkatli olun. Anlık kararlar pişmanlıklara ve iş hayatınızda maddi zararlara yol açabilir dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise tek taraflı kararlar almamaya özen gösterin pişman olsanız da telafi edemeyebilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda önemli bir başarı fırsatı yakalayacağınıza işaret ediyor kendinize güveniniz. İşinize olan sevginiz, başarıya ve kazanca dönüşüyor.Bu günlerin kıymetini bilmelisiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize verdiğiniz sevginin manevi desteğin karşılığını görecek ve ilişkinizi güven ve aşkla daha da güçlü hale getireceksiniz.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta işinizde önemli ilerlemeler sağlayabileceğiniz gelişmelere işaret ediyor. Gizliliğe önem verin ve işiniz ile ilgili hiçbir şeyi ihmal etmeyin bugün. Özel yaşamınızda ise son derece etkileyici gelişmeler yaşayabilirsiniz olumlu yönde.

YENGEÇ: Gökyüzü bu hafta para alışverişlerinizde dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Kredi almak, borç vermek gibi konulardan bugün uzak durmanız faydanıza olacaktır. Özel yaşamınızda ise bencilce duygularla hareket ederseniz yeni yeni toparladığınız ilişkinizi tekrar aynı kısır döngüye mahkum edersiniz, dikkatli davranın.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayabilir, şaşkınlık ve mutluluğu bir arada yaşayabileceğinize dikkat çekmekte. Karşılaştığınız engellere rağmen mücadeleden vazgeçmemiş olmanın mükâfatını alıyorsunuz artık. Güzelliklere, başarılara hoş geldin demenin zamanı sizler için. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize olan samimi yaklaşımınız onun sizinle ilgili tereddütlerinden uzaklaşıp, güvende hissetmesini ve ilişkinizin daha da güçlenmesini sağlayacak.

BAŞAK: Gökyüzü bu hafta duygularınızla hareket etmenin iş ve özel yaşamınızda faydalarını göreceğinize dikkat çekmektedir. Sezgileriniz yolunuzu çizmenize yardımcı olacak. İş hayatınızda sorunları çözümleyerek, imkanlarını genişletebileceksiniz. Özel yaşamınızda ise başkalarının etkisi altında kalmamaya dikkat edin, üzülebilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda yapılan uyarıları dikkate aldığınız takdirde sorunları büyümeden çözüme kavuşturabilir, rahat bir nefes alıp çıkış yolu bulmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Toplantı ve sunumlar için gökyüzü sizleri desteklerken bu süreci akıllıca değerlendirin. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin duyarlı olduğu konulara göstereceğiniz hassasiyet önem taşımakta.

AKREP: Gökyüzü bu hafta fikir ve bilgi hırsızlıklarına karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri. Gözünüzü dört açın ve güvenilirliği ile ilgili şüphe duyduğunuz insanların yanında işlerinizden bahsetmeyin. Özel yaşamınızda ise ailenizin desteğini almak, güçlü kılacak sizleri ve ertelediğiniz kararlarınızı uygulayabileceksiniz.

YAY: Bu hafta maddi konularda önemli gelişmeler yaşayabilir, işinizi büyütme adına yeni gelir kaynakları bulabilirsiniz. İş birliklerini değerlendirin ve ortak kararları uygulamakta çekinmeyin. Özel yaşamınızda ise öfke ile söyleyecekleriniz, karşı tarafı incitip, ilişkinize zarar verebilir, dikkatli davranın.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda önemli bir sorunu çözümlemek adına güçlü kişilerden gelecek desteğe işaret etmekte. Görüşmelerinizde gizliliğe önem verin, başarı ve mutluluğunuzu kendi içinizde yaşamaya özen gösterin bugün. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize karşı göstereceğiniz sahiplenici tavır onun size olan güven ve sevgisini yükseltecektir.

KOVA: Bu hafta iş hayatınızda sizden farklı alanlarda çalışan kişilerden gelecek öneriler ile yenilikler yapmanız mümkün. Yeter ki ön yargı ile hareket etmeyin. Finansal konularda ise aile bireyleriniz ile para alışverişlerinden uzak durmanız için uyarıyor gökyüzü sizleri. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin yakınları ile sizin aranızda dengeyi sağlayamamasına tepki verebilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü bu hafta aile bireyleriniz ile ortak noktalarda buluşmakta zorlanabileceğinize işaret ediyor. Bildiğini okuyan kişilere laf anlatamazsınız. Siz kendi bireysel işlerinize yönelmeli, gerçeklerden kaçan kişiler için kendinizi zor durumda bırakmamalısınız. İş ve özel yaşamınızda ise keyifli enerjiler ile karşı karşıyasınız.

<p class='MsoNormal'>Sakarya Üniversitesi, Üniversiteler içiresinde düzenlenen  'Bahar Festivali' et

Bahar Festivalinin Yeni Adı: SAÜFEST

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister