• $17,8319
  • €18,438
  • 1027.97
  • 2829.58
17 Ağustos 2018 Cuma

Mars oğlak burcunda geri harekette

Mars her iki yılda bir 2 1/2 aydan daha az bir süreliğine geri harekette bulunur. Jüpiter her 4 ayda bir geri harekette bulunur.

Abû Ma’sar’ın (9. yüzyıl) geri hareket hakkında söyledikleri;

Doğrusu, ilk durağa varan yıldız, durak derken tabii geri gitmeye başlayacağı noktayı kastediyorum, hasta olduğu için güçten takatten düşmüş bir adam gibidir. Yıldız ikinci noktaya geldiğinde, sağlığını yavaş yavaş kazanmaya başlamış olan bir adam gibidir ve sonunda düz hareketine geçer ve işte o zaman hastalığı tamamen atlatmış bir adam gibi olur.

ÖFKE KONTROLÜ YAPMALI

Savaşın tutkunun cesaretin gezegeni Mars geçişleri ve ‘’R’’ hareketi, Mars bireysel olarak enerjinin kişisel teşebbüslerimizin gezegenidir. Mars geri hareketinde motivasyonumuz düşebilir, isteklerimize ulaşmakta başkalarından kaynaklanan gecikmeler engeller hakimdir. Telaşa kapılmadan bu süre içinde var olan şartları korumak, sakin ve duyarlı davranmak olası pek çok problemin önüne geçecektir.

Kişisel doğum haritalarınızda Mars hangi evde ‘’R’’ hareketini gerçekleştiriyorsa o evle ilgili konularda enerjinizi dengelemeli, öfkenizin aklınızın önüne geçmesine izin vermemelisiniz. Mars Oğlak burcunda geri harekette olduğu sürece öfke, gerilim, kızgınlık, depresyona neden olabilir. Bu transit altında paranoyaya varan yaklaşımlar iş ilişkileri ailevi konularda ve ikili ilişkilerde yanlış kararlara ve bitişlere yol açabilir.

Öfke kontrolü yapmalı dürtülerimizin esiri olmadan hareket etmeliyiz.

KOÇ

Bu hafta finansal konularda her zamankinden daha temkinli olmalı ve ödemelerinizi dikkatle planlamalısınız. Özellikle evli Koç’lar eşinizden kaynaklanan maddi sorunlar zorlayıcı durumlarla karşılaşmanıza sebep olabilir.

BOĞA

Şanslı enerjilerle karşı karşıyasınız. Aşkta da iş hayatınızda da kalbinizin sesine kulak verin ve mesleki konularda profesyonelliğinizi ortaya koymaya gayret edin. İş hayatınızda yeni bir süreç sizleri başarıya taşımak için işlemeye başlıyor.

İKİZLER

Gerek aile gerek arkadaşlık ilişkilerinizde geçmişte deneyimlemediğiniz konularda bir takım zorluklarla karşılaşmanız mümkün. Hemen her konuda bu hafta isteklerinizi netleştirmeli tereddütler ile ilerleyemeyeceğinizi kabullenmelisiniz.

YENGEÇ

Aile içinde sorunlar söz konusu… Yakınlarınız ve eşiniz arasında kalabilir onların uzlaşı sağlayamamasından dolayı gerginlikler büyüyebilir. İş hayatınızda ise ektiğinizi biçeceğiniz enerjiler hakim… Yükseliş, kariyer evinizi aydınlatmakta.

ASLAN

İş hayatınızda sorunlarınız varsa eş ya da sevgilinizden gelecek öneri ve destekle sorunların üstesinden gelebilir iş değişikliği ek iş gibi konularla rahatlamalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda şans bu hafta sizlerle ilerlemekte.

BAŞAK

Sağlık sorunları olan Başak’lar bağışıklık sisteminizi güçlü tutmalısınız. İş hayatınızda hafta boyu yanlış finansal yönlendirmelere dikkat etmelisiniz. Bu hafta yeni iş başlangıçları için uygun enerjiler söz konusu.

TERAZİ

İş ve özel yaşamınızda huzuru kazancı yükseltmek için önemli gelişmeler yakalayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde de özel hayatınızda da ayrıntılara önem verin. Finansal konular başta olmak üzere sizleri güzel günler bekliyor.

AKREP

Tek taraflı fedakarlıklara dayalı iş ve özel ilişkilerinizde krizler ve buna bağlı bitişler yaşanabilir. Gerek iş gerek özel hayatınızda ego çatışmaları yaşamamalısınız. Bu hafta yeni bir iş, yeni bir ilişki başlangıcı yapabilirsiniz.

YAY

İş hayatınızda yatırım planlarınızda daha önce yapmadığınız bilmediğiniz konulardan uzak durmalısınız. Var olan işinizi değiştirmek yeni bir alana yönelmek gibi bir düşünceniz varsa ertelemeniz faydanıza olacaktır.

oğlak

Gökyüzü iş hayatınızda başarılı gelişmeler yaşayarak kazanımlarınızı arttıracağınız güçlü etkilere dikkat çekmekte. Fakat çalışma arkadaşlarınızdan madden ve manen zarar görebilir, düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Kurumsal yapılarda çalışan Kova burçlar, dostları ve yetkin insanların desteğiyle sorunları aşabilir. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgiliniz ile uyumunuz duygusal bağınız güçlenmeye başlıyor.

BALIK

Gökyüzü bu hafta mistik konulara olan merakınız yüzünden maddi zararlar görebileceğiniz konusunda uyarıyor sizleri. İşgüzar insanların suiistimaliyle karşılaşabilirsiniz dikkatli davranın.

<p> </p>

Cemevi provokasyonlarının perde arkası

Meryem Uzerli'den milyon dolarlık paylaşımlar! O fotoğraflar Instagram'ı salladı

Türkiye'nin en yakışıklı jönü belli oldu! Burak Özçivit listeye bile giremedi

Defne Samyeli'den hayranlarına müjde: Bu yıl 3 single çıkarmış olacağım