• $33,0771
  • €36,2141
  • 2612.51
  • 11139.5
26 Ağustos 2022 Cuma

Mars Boğa burcunda

Kızıl Gezegen Mars, 10 Ağustos 13 Mart 2022 tarihleri arasında Boğa burcunda kalacak ve 12. ve 7. evin Lordu olarak Doğal Zodyak'ın ikinci Evi ve Hindistan yükselişi haritasında yabancı elementlerden casusluk için en patlayıcı geçiş olabilir. Hatırlamak gerekirse, Mars o sırada Rohini yıldızı Boğa burcundaydı.

Mars 28 Ağustos 24 Eylül arasında rohine de olacak. 2 Aralıkta tekrar geri dönüşü rohinide. Doğru seyri 15 Ocak 2023 te gerçekleşecek. Bu transit sırasında Mars 15 Kasım 2022 13 Mart 2023 döngüsünde düşüşte olacak bu zaman dilimi dünya için savaş ve depremler için oldukça riskli bir zaman dilimi olacaktır.

AŞAĞIDAKİ PARAMETRELER İÇİN GEZEGEN POZİSYONLARI 24 EYLÜL 2022 - 13 MART 2023 TARİHLERİ ARASINDA ZARARLI OLAYLARA KARŞI UYARICI!

1. DEPREM: Mars ve Satürn düşmüş ve ikisi de dünya burçlarında olacak. Mars Dünya'ya çok yakın.

2. DÜNYADA SAVAŞÇI DURUMLAR - Rashi ve Nakshatra Sanghatta çakrasında Mars ve Satürn Vedha. Mars Dünya'ya yaklaşacak liderler siyasi yapılanmalar da büyük karışıklıklara tanıklık edebiliriz. Ayrıca bu döngüde liderlerin sağlık durumlarıyla ilgili pek çok çarpıcı gelişme, büyük değişimleri tetikleyici olabilir.

KOÇ: Bu hafta size karşı iyi niyetli olmayan kişilerin tuzaklarının bozulacağı size yaşatılan acıların haksızlıkların karşılığını aldıkları olaylara şahitlik edeceksiniz. Özel hayatınızda ise her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. İş hayatınızda ise sürpriz gelişmeler başarıya ulaştıracaktır sizleri. Kendinizi ruhsal ve bedensel olarak çok daha güçlü ve huzurlu hissedeceksiniz. Yaşamınızı gerçekçi bir şekilde gözlemleyecek ve yolunda gitmeyen her şeyle mücadele etmeye başlayacak, mücadelenizin karşılığını da uzun vadede almaya başlayacaksınız. Kendinizi sevin ve aldığınız her nefesin kıymetini bilerek hareket edin.

BOĞA: Gökyüzü mutluluk huzur ve rahatlamaları getiriyor bu hafta sizlere. Maddi manevi kazanımlarınız artacak. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda büyük başarılar elde etmeniz mümkün. Pek çok konuda fikir ve önerileriniz kabul görecek size yeni imkanlar kazandıracaktır. Gökyüzü olumlu enerjileri ile isteklerinizi eriştirmek için sizleri desteklerken merhamet duygunuzun size geçmişte acımayanlara göstermemeniz gerektiğini unutmamalısınız. Özel yaşamınızda ise aşk tüm hakimiyeti ile kuşatma altına alacak sizleri

İKİZLER: Bu hafta iş hayatınızda alacaklar ile ilgili rahatlamaları getirmekte. Sürpriz ve önemli yatırımlar gerçekleştirebileceğinize işaret etmekte. Hafta boyunca arkadaşlarınızla ilişkilerinize dikkat etmenizde fayda var. İş hayatınızda yenilikçi olduğunuzda karşılaşacağınız fırsatları doğru değerlendirmenizi sağlayacaktır. Hafta boyunca iş ve özel hayatınızda yapmak istediklerinizi belirleyin ve odaklanın böylelikle doğru kararlar alacak pişmanlıklarınıza yenilerini eklememiş olacaksınız. İş arayan İkizler yeni bir iş bulabilir ek işler yapacakları imkanlar elde edebilirler. Bu hafta kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat etmelisiniz, söylediklerinizin duyulması zor durumda bırakabilir sizleri.

YENGEÇ: Bu hafta beklenmedik aksamalar iş ve eğitim hayatınızda zorlayabilir sizleri. İş birlikleri size artılar olarak dönecektir fakat aksaklıklar karşısında kendinizi çaresiz hissetmemeniz çok önemli. Bu hafta özel yaşamınız ile ilgili konularda da daha duyarlı olmalı tek taraflı bencilce yaklaşımlarla pişman olacağınız kararlar almamalı, birlikte olduğunuz insanı da kararlar almak zorunda bırakmamalısınız. Ayrıca bu hafta yerleşim değişiklikleri gerçekleştirebilirsiniz. Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç'ler kıymet verdiğiniz bir arkadaş ya da dostunuz aracılığı ile tanıyacağınız biri sizleri fazlasıyla etkileyebilir.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta sevdiğiniz insandan gelecek destek ve fikirlerle iş hayatınızda tam anlamıyla bir aydınlanma yaşayabileceğinize işaret etmekte. Pek çok noktada da bakış açınızı değiştirip yenilemek sizi şu anda bulunduğunuzdan çok daha iyi şartlara taşıyabilir. Korkmayın, kendinizle çatışma halini bırakın akışa ve hayatınızda ki güzelliklere odaklanın ve geleceğin şekillendiği bu özel günlerin kıymetini bilerek yenilikçi davranın. Bunu yaptığınızda hatırlamak dahi istemediğiniz olumsuzlukların izlerini yüreğinizden zihninizden söküp atabilirsiniz. Finansal konularda yaşadığınız zorluklar hafta ortasından itibaren azalmaya kazançlarınız artmaya başlayacaktır.

BAŞAK: Bu hafta eğitim ve iş hayatınızda gelişmeleri dikkatle takip etmeli, çalışma tarzınızda yenilikçi yaklaşımlar içinde olmaya gayret etmelisiniz. Bunu yaptığınız andan itibaren kayıpların önleyip kazanımlarınızı yükseltebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda yaşadığınız zorluklar haftanın ilk gününden itibaren azalmaya başlıyor. Bu hafta arkadaşlık ilişkilerinizde dikkatli olmalı özellikle işiniz ile ilgili sizden bilgi alma çabası içinde olan kişilerin gerçek niyetinin farklı olabileceği ihtimalini göz önünde bulundurmalısınız. Özel yaşamınızda ise saplantılı düşünceler içinde olmamaya özen gösterin.

TERAZİ: Gökyüzü bu hafta hayat sınavlarının pek çoğundan anlınızın akı ile çıkacağınızı müjdelemekte. İş ve özel hayatınızda karabulutlar dağılıyor. Kaybettiğiniz heyecanı yeniden kazanmaya başlıyorsunuz. İş ve eğitim hayatınızda girişimci olmalı, size zarar verdiğinden emin olduğunuz kişilerle ilişkilerinizi sınırlandırmalı ya da tamamen sonlandırmalısınız. Özel yaşamınızda ise içten içe kırgınlıklarınızı biriktirmek yerine konuşmalı çözüm yolları için bir adım atmalısınız. Bunu yaptığınız anda hiçbir şeyin korktuğunuz gibi olmadığını göreceksiniz. Bekar Teraziler sizler de ilgi duyduğunuz insandan karşılık görerek keyifli bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta beklenmedik gelişmeler iş ve eğitim hayatınızda etkili olabilir. Değişim sizleri korkutmamalı, aksine heyecanlandırmalı. Bunu başardığınız anda şeytanın bacağını kırdınız demektir. Bu hafta aileye ait taşınmaz mallarla ilgili sorunlarınızda çözüme kavuşabilir, hakkınız olanı alabilmiş olmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise başkalarını suçlayarak kendinizi haklı çıkaramayacağınızı görmeli, biraz daha sabırlı olup kendiniz ile yüzleşmeli yanlışlarınıza yenilerini eklememelisiniz aksi halde yıkıcı olaylar sizin tutumunuz doğrultusunda gerçekleşebilir. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep burçları bu hafta başından itibaren yaşanan gelişmeler ile ilişkinizi resmiyete taşıma kararı alabilirsiniz.

YAY: Bu hafta iş hayatınızda büyük değişimler yaşanabilir Olmaz dediğiniz şeylerin tek tek gerçekleşmeye başlamasıyla şaşırabilirsiniz. Bir an önce kendinizi toplamalı yaşanan gelişmeleri hızlı bir şekilde değerlendirmek için var gücünüzle çabalamalısınız. Eğitim hayatında sorunlar yaşayanlarınız ise bu hafta haklılığınızın ortaya çıkması ile beklediğiniz gelişmeler yaşanabilir. Özel hayatınızda ise uzun süredir zihninizi yoran soruların cevabını alabilir ilişkinizi devam ettirme ile ilgili tereddütlerinizden uzaklaşabilirsiniz. Bekar Yay'lar sizler ise yeni bir ilişkiye başlamak için acele etmemelisiniz.

OĞLAK: Bu hafta hemen her konuda ani kararlar almaktan fevri yaklaşımlar içinde bulunmaktan uzak durmanız için uyarıyor gökyüzü sizleri. Aldığınız kararlar büyük sınavlar vermenize yol açabilir, dikkatli davranın. İş hayatınızda ise ayaklarınızı yere sağlam basmalı yapabileceğinizden fazla sorumluluk almamalısınız. Aksi halde haftanın ilerleyen günlerinde sorumluluklarınızın altından kalkamayarak zor durumda kalabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Oğlak'lar sakin bir tutum içinde göstereceğiniz anlayış hırpalanan ilişkinizi iyileştirebilme fırsatı elde etmenizi sağlayacaktır. Bu hafta dedikoducu arkadaşlarınızdan zarar görmemek için yaşadığınız her şeyi ulu orta paylaşmamaya dikkat etmelisiniz.

KOVA: Köklü değişimler haftasındasınız. İş hayatınızda yapmaktan keyif almadığınız şeyler yapmak istediklerinizle yer değiştirmeye başlıyor, iyi değerlendirin. Hızlı düşünmekten gelişmelerden korkmadan hareket edin. Mirasla ilgili sorunları olan Kova'lar bu hafta yaşanacak gelişmeler lehinize olabilir ve bu durum birilerini fazlasıyla rahatsız edebilir. Sizi hedef alan konuşmalardan etkilenebilirsiniz. Dikkatli olun ve unutmayın hiçbir savaş mücadele etmeden kazanılmaz. Ailevi konularda ise yakınlarınızın sırlarını öğrenerek şaşkınlıklar ve sevinçler yaşayabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi başkalarının yanında eleştirmemeye özen göstermeniz olası sorunların önüne geçmenizi sağlayacaktır.

<p>Trump'ı 'kaçak göçmenler' kurtardı...</p><p>Yasa dışı göçmenlerle ilgili tabloyu okumak için başı

Trump'a suikast girişimi neden öngörülemedi?

Üniversite tercihi yapacaklar dikkat! İşte en çok para kazandıran meslekler

Kıbrıs Barış Harekatı'nın az bilinen fotoğrafları! İlk kez göreceksiniz

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (18 Temmuz 2024)