• $17,9331
  • €18,4099
  • 1039.38
  • 2864.25
23 Ağustos 2019 Cuma

Mars, Başak burcunda: Hayaller gerçek oluyor

Daha iyisini yapacağımızı ortaya koymak için eyleme geçmeli kalp kırıklıklarımızı hatalarımızı temizlemeli, isteklerimizi gerçekleştirmek için cesur kararlı istekli olmalıyız.

Mars, Başak burcunda iken, sadece daha iyi şeyler yapmak hakkında konuşmanın yeterli olmadığını kabul edelim ve gerçekleştirmek için harekete geçelim. Savaş ve cesaretin temsilcisi Mars’ta ilerleyen Başak’ın analitik ve örgütsel yapısına bağlı, kararlılık ve aksiyona dayanan klasik Mars enerjisine sahibiz şimdi… Yaşamlarımızda ve ilişkilerimizde yaptığımız planları uygulayıp pozitif düşündüğümüzde hayallerimiz gerçek olabilir. Şimdi karanlıklardan negatif olan her şeyden uzaklaşmalı, hayatımızı yapılandırmak için ilerlemeliyiz.

GEÇİŞİN ETKİLERİ

Adaletin kılıcı haklıdan yana olacak. Kalp kıran yakan döken emek hırsızlığıyla haksızlık eden başkalarının başarı ve mutsuzluğundan beslenenler zor sınavlar verecek. Çıkar ilişkilerine dayalı ilişkiler iş ve özel yaşamlarda bitecek. Gerçekten emek verip sevenler değer görüp sevilip sevinecek. Hayattan aşkla mükafatlar alacaklar.

BURÇLARA ETKİLERİ

ATEŞ BURÇLARI:

Koç, Aslan ve Yay burçları iş hayatlarında büyük başarılar gerçekleştirebilir. İş sektör değişikliği gibi olumlu gelişmeler yaşayabilirler. Kazanımlarınızın arttığı özel günlerdesiniz. Aşk hayatlarında ise hatalarını yanlışlarını telafi edecekleri aşka emek verip cesaretli davranarak mutlu olup mutlu etmeyi başaracakları enerjilerle karşı karşıyalar. Şimdi aşka güvenme, aşka inanma, aşkı doyasıya hayatınızın merkezine alma zamanı sizler için.

TOPRAK BURÇLARI:

Boğa, Başak ve Oğlak burçları bu enerjiyle işlerini büyütebilir daha tanınır hale gelebilirler. Kendi işlerini kurabilir sorunlu ortaklıkları noktalayarak, yeni yapılanmalarla meslek hayatlarında önemli bir çıkış yakalayabilirler. Aşk hayatlarında ise mutsuz bir beraberlik ya da evlilikleri varsa nokta koyup yeni başlangıçlara güven, saygı ve sevgi dolu beraberliklere adım atabilirler. İlişkileri sevgiye dayalı olanlar ise aşkla büyüyecekleri güven tazeleyecekleri enerjilerle karşı karşıyalar bu geçiş esnasında.

SU BURÇLARI:

Yengeç, Akrep ve Balık burçları, iş hayatlarında ‘finansal konularda girişimci davranmayı yeniliklere odaklanmayı seçtikleri takdirde’ kayıpları kazanca çevirebilecekleri enerjilerle karşı karşıyalar. Yeni ortaklıklar, yatırımlar kazanımlarını yükseltmelerini sağlayacaktır. Aşk hayatlarında ise ilişkisi olmayanlar kalıcı bir beraberliğe adım atabilirler. Ruh eşlerini bulmaları mümkün. Evli olanlar aileye katılacak bir bebekle sevinebilir, çocuk sahibi olmak için tedavi görenler olumlu sonuçlar alabilirler. Dış etkenlerden kaynaklanan sorunlar çözüme kavuşuyor.

HAVA BURÇLARI:

İkizler, Terazi ve Kova burçları, İş hayatınızda sizden kaynaklı olmayan değişimler yaşayabilirsiniz. Değişmeyen tek şeyin değişim olduğuna inanın ve akışa ayak uydurun. Zorlu günler arkanızda kalıp bitmesi gereken bitip yeni başlangıçlar karşılıyor sizleri. Duygusal değil, gerçekçi davrandığınızda kazanımlarınız artacaktır. Aşk hayatınızda ise ite kaka tek taraflı fedakarlıklarla süren birliktelik, ya da evliliğinizi bitirme kararı alıp özgürleşmeyi seçebilirsiniz. İlişkilerle ilgili zorlu geçen 4 aydan sonra toparlanma, dinlemeyi anlamayı seçerek hareket etme sorunlu beraberliklerde çözüm bulup yeni başlangıçlarla ilişkinize hayat vermenizi sağlayabilir.

<p> </p>

Suriye'ye harekatı kimler neden istemiyor?

İbrahim Kendirci panikledi: Annemden saklıyordum!

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?