• $32,5258
  • €35,0319
  • 2433.83
  • 10471.3
24 Ocak 2020 Cuma

Kova Yeni Ay'ının bizlere mesajı

24 Ocak’ta Türkiye saatiyle 00.42’de Kova burcunda Yeni Ay gerçekleşecek. Kova Yeni ayı beklenmedik değişikliklerin habercisi olacak. Fark edemediklerimizi fark edecek, yaptığımız hataları kabullenerek kendi iç dünyamızda yüzleşmelerle günahlarımızdan arınıp, hatalarımızdan uzaklaşmayı başarabileceğiz. Kova Yeni ayıyla her anlamda yeni bir başlangıç yapmak, yeni bir proje başlatmak için mükemmel bir zaman dilimi.

KOÇ: Öfkeyi sevgiyle yenen yüreğiniz, size doğru kararlar almanız için rehberlik edecektir. İlişkilerinde sorun olmayan Koç’lar, birbirinizi anlamakta zorlandığınız konularda çözümler üreterek bugüne fark edemediğiniz pek çok şeyi fark edeceksiniz. İlişkinizi iyileştirip çok daha keyifli bir hale getirebileceksiniz.

BOĞA: Evli ya da bir ilişkinin içinde yer alan Boğa’lar eş heyecanı yoğun olarak yaşayacak ve ilişkinizi daha güçlü bir şekilde karşılıklı sahipleneceksiniz. Aşk hayatınızda huzurunuzu bozmak isteyen kişiler bir bir ortaya çıkacak. Sizin tepkiniz bu insanlara daha önce olmadığı kadar sert ve etkili olacak.

İKİZLER: Yeni ay enerjisi iş ve özel yaşamınızda düşüncelerinizi netleştirecek. Özellikle evli ve uzun süredir beraberliği devam eden İkizler, özel yaşamınızda kırgınlığınızı aşmak için gereken gücü kendinizde bulamayabilirsiniz. Yaşattıklarınızı adil bir değerlendirmeye alabilirsiniz netleşen düşünceleriniz size doğruyu gösterecektir.

YENGEÇ: Zam, terfi ya da yeni bir pozisyon söz konusu olabilir. Cesaretli davranın ve gelen şansı akıllıca değerlendirin. Yeni Ay enerjisi ile kendinize olan güveninizi arttıracak. Özel hayatınızda ise inatlaşmalardan uzaklaşın, sevginizi güçlendirmek için ortak noktalarda bulunun.

ASLAN: Sizi kendi benliği için kullanmaya çalışan sözde arkadaşlarınızın gerçek yüzünü göreceksiniz. Bu kişilerin menfaat ve çıkarlarının bir parçası olmamayı başaracak, ilişkilerinizi kontrol altında tutacaksınız. İş hayatınızda ise kalıcı ve güçlü enerjilerin ışığında büyüme ve kazanımlar sizler ile birlikte.

BAŞAK: Yeni Ay enerjisi iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda etkili olabilir. Öğrenci Başak’lar konsantrasyon sorunu dikkat dağınıklığı sizleri zorlayabilir. İş hayatınızda da finansal anlamda kazançlı çıkacağınız iş birlikleri söz konusu olabilir. Dikkatli olmanız, ayrıntılara önem vermeniz ve tecrübe sahibi olduğunuz konularda ortaklık yapmak kaydıyla.

TERAZİ: Uzun zamandır kronikleşmiş bir sağlık sorununuz varsa daha büyük bir problem yaşamadan doktora görünmelisiniz. Finansal konularda, şans sizden yana… Beklenmedik ek gelirler söz konusu olabilir. Görev kapasitenizin artması ile zam terfi yeni bir pozisyona kavuşabilirsiniz.

AKREP: Yeni ay enerjisi, kendinizi güçlü ve akılcı hissetmenizi sağlayacak. Zorluklardan şikayet etmeyi bir tarafa bırakacaksınız. Aşk ve iş hayatınız yeniden yapılanıyor ve bu kez mimarı sizsiniz. İş arıyorsanız başvurularda bulunabilir, devam eden bir işe sahipseniz zam terfi beklentilerinizi gündeme getirebilirsiniz.

YAY: Ruhsal gelişiminiz ve iyileşmenizle ilgili yaşamınızda köklü bir değişimin startını verebilirsiniz. Unutmayın ruhunuz ne kadar sağlıklı ve dinginse zihin o kadar verimlidir. Yeni ay enerjisiyle sosyal yaşamınızda ki gelişmeler sizler için oldukça etkili olacak. Aşk hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir evliliğe ilk adımı atabilirsiniz.

OĞLAK: Kişisel gelişime yönelik aktivitelerde yer alabilir, uzun zamandır hırpalanmış psikolojinizi düzelterek güçlü başlangıçlar gerçekleştirebilirsiniz. Göreceksiniz ki siz şartları zorladıkça, birçok kapı size açılacak. Sağlık sorunları olan Oğlaklar, ruhsal ve bedensel enerjinizin yükselmesiyle korkularınızdan kurtulacaksınız.

KOVA: Ruhsal özgürlüğünüzü ele alacağınız bir süreçtesiniz. Bu dönemde geçmişten bugüne yaşadığınız her şeyin değerlendirmesini yapacak, rahatsızlık duyduğunuz her türlü davranışınızı ilişkinizi kararlı bir tavır içinde değiştireceksiniz. Yepyeni bir dönem sizleri bekliyor.

BALIK: İş değişikliğine gidebilir ek bir işe başlayabilirsiniz. Son derece yoğun ve tempolu bu süreci akıllıca değerlendirmeli, kendinizi geri planda tutmamalısınız. İş çevreniz genişlerken sizde daha tanınır olacaksınız ve maddi olarak kazancınızı istikrarlı bir şekilde arttıracağınız imkanlarla karşılaşacaksınız.

<p>Yer Hakkari'nin Yükseova ilçesine bağlı Kısıklı köyü.</p><p>260 haneli yaklaşık 1500 nüfuslu Kısı

Türkiye'de tek: İmece usulü kurban!

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!

Dünya bizimkileri konuşuyor! ''Türkler mücevherine güvendi''

Milliler inanmış bir kere!