• $18,0613
  • €18,2729
  • 1019.62
  • 3020.01
27 Temmuz 2018 Cuma

Kova burcunda Ay tutulması

Tam Ay tutulması 27- 28 Temmuz Türkiye saatiyle 23:22 de Kova burcunda gerçekleşecek. Ay tutulması: Du¨nya, Ay ile Gu¨nes¸’in arasına geldigˆi ve Gu¨nes¸’in Ay’dan yansıyan ıs¸ıgˆını kestigˆi zaman olus¸ur. Ay tutulması daima Dolunay’dır ve c¸ogˆu zaman bitis¸ler ve tamamlanmalarla ilis¸kilidir.

Ay tutulmalarında duygusal patlamalar, intihar egˆilimi, ilis¸kilerde bitis¸ler, mideyle ilgili rahatsızlıklar, ameliyatlarda kanamalar artabilir. Tutulmalar genel olarak beklenmedik olay ve su¨rprizleri beraberinde getirebilir.

Bireysel olarak Ay tutulması dogˆum haritamızda hangi evde gerc¸ekles¸mis¸se o evle ilgili konularda etkili olacaktır. Değişimlerin burcu Kova’da gerçekleşecek tutulma Boğa burcunda ilerleyen yönetici gezegeni Uranüs ve Mars’la birlikte pek çok sürpriz etkiyi birlikte getirecek bizlere.

Değişim dönüşüm bitiş ve başlangıçlar.

Özgürlüğümüzü sınırlandıran normlar, kurallar ve düşünme biçimlerimizi, başkalarıyla bağlantı kurma ve birleştirme gibi konularda yapmamız gerekenler için farkındalık kazandıracak bizlere.

Bu tutulmayı kullanmanın en iyi yolu açık ve değişime hazır olmaktır.

Tutulmayla kişisel başarı için güçlü bir mücadele halinde olduğumuzda isteklerimiz ulaşılabilir olacaktır. Bu tutulma psikolojik ruhsal anlamda her birimizi fazlasıyla etkileyecektir.

Açgözlü, hırslı, bencil ve acımasız davranışlardan uzaklaşmamız tutulma enerjilerini pozitif yönde kullanmamız açısından önem taşımakta.

Özellikle ikili ilişkilerimizde geçmişte yaşanmışlıklarla kıyaslamalar korkularla hareket etme eğilimlerimizi kontrol altına alamazsak sahip çıkamadığımız güzelliklerin ardından bakakalır, pişmanlıklar girdabında sahip çıkamadıklarımızın ardından keşke-ler ama-lar ile kendimizle bitmek bilmeyen galibi olmayan kavgalara tutuşuruz.

Sevmekten korkmayanların aşkın güzelliklerini deneyimleyeceği cesaretsiz ve kıymet bilmeyenlerin ise yaptıklarıyla yüzleşecekleri bir tutulma enerjisiyle karşı karşıyayız. Bitmiş ilişkiler, işlerle ilgili verilen kararların ne kadar doğru olduğunun ortaya çıkması doğru ve güzel olanın kıymetini bilmemiz, sahiplenip mücadele etmemiz için güçlü kılacak bizleri.

KOÇ

Ay tutulmasının enerjisi sizleri güçlendiriyor. İş ve özel yaşamınızda şans sizden yana… Yeni bir ilişkiye başlayabilir, iş hayatınızda uzun süren belirsizliklerden sonra dikkat çekecek maddi manevi rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz.

BOĞA

Ay tutulmasının enerjisi gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar görmenizi engelleyecek. Sizler için arınma ve yenilenme zamanı. Hayatınızda radikal kararlar alacaksınız.Ayrıca yaşananlar eşinizle ilişkinizi keyifli ve özel bir hale getirecek.

İKİZLER

Ay tutulmasının enerjisiyle bekar İkizler doğru yerde doğru zamanda olmanın getirilerini maddi manevi deneyimleyebileceksiniz. Yeni insanlar tanıyacak ve onların yardımıyla yeni başlangıçlar içinde olacaksınız. Aşk kapınızı da aralayacak.

YENGEÇ

Ay tutulmasının enerjisi kariyer hayatınızda yeni başarılı ve kazançlı bir dönemin kapılarını aralıyor. Yeteneklerinizi sergilemekten çekinmeyin ve ön planda olmaktan korkmayın. Evli Yengeç’ler eşinizden gelecek güzel haberlerle sevineceksiniz.

ASLAN

Tutulmanın enerjisi tüm Aslanları ruhsal olarak güçlendirecek omuzlarınızda yüreğinizde ağırlık yapan sorun alışkanlık ve takıntılarınızdan arınacak. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz.

BAŞAK

Tutulma enerjisiyle özel hayatınız fazlasıyla önem kazanmakta. Duygularınızı ifade ederken kırıcı sözler sarf etmemeye özen göstermelisiniz. Özellikle evli Başak’lar eşinize kendisini değersiz hissettirecek sözlerden kesinlikle kaçının.

TERAZİ

Hayal kırıklarınız kalbinizin kanayan yarası kapanıyor ve yenileniyorsunuz. Evli Terazi’ler eş ya da yakınlarınız aracılığıyla gelirler elde edebilirsiniz. Bekar Terazi’ler sizlerde gelen şansı değerlendirmek için harekete geçmelisiniz.

AKREP

İş arıyorsanız ya da iş değişikliğine gitmek istiyorsanız bu dönemi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün. Tanışacağınız insanlardan beklemediğiniz faydalar görebilir hayat rotanızı bambaşka bir yöne çevirebilirsiniz.

YAY

Özel hayatınızda güzel gelişmelerle moral depolayacaksınız. Kendinizle yaptığınız yüzleşmenin tohumları aşkla verecek. Eş ya da sevgilinizin size olan aşkını ilgisini tüm kalbi ile ortaya koymasını sağlayacak.

OĞLAK

Özel yaşamınızla ilgili konularda geçmişte yaptığınız hataları tekrar etmemeye çalışın. Bekar Oğlaklar kuşku ve kıskançlık duygunuzu kontrol altına almalı. Sevgilinizin her sözünde ve davranışında farklı bir mana çıkarmayın.

KOVA

Ailenizden alacağınız maddi destekle yeni bir ev ya da araba alabilirsiniz. Geçmişte bir evlilik ya da ilişkinin ağırlığını yüreğinizde yaşıyorsanız! Hiçbir şeyin karşılıksız kalmadığına şahitlik edeceksiniz.

BALIK

İş hayatınızda finansal konularda dikkatli olun ve sorumluluğunu aldığınız işlerde güven duygunuzun suistimal edilmesine izin vermeyin. Mesai arkadaşlarınızdan biri tahmin etmediğiniz bir davranış sergileyebilir.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi