• $9,3167
  • €10,8671
  • 531.204
  • 1431.23
16 Ekim 2020 Cuma

Kova Burcu genel özellikleri

Kendilerine özgü karakterlerini duyguları ile harmanlayan çekici heyecanlı sempatik sıra dışı kişilerdir. Kendilerine göre belirledikleri hayat prensipleri vardır. Çok yönlü yeni olan her şeye meraklı insanlardır. Aileleri onlar için çok önemlidir.

KOÇ

Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile arabulucular sayesinde karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz. Yılın ikinci haftası ile birlikte kişisel gelişiminize yönelerek sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız faydanıza olacaktır.

BOĞA

Gökyüzü sizi özgürleştirecek güçlü kılacak enerjiler ile dolu bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta işiniz ile ilgili yeni teklifler alabilir aynı anda iki iş birden yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz.

İKİZLER

Gökyüzü sizi büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıya bırakıyor bu hafta. Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız. İşinizle ilgili her konuda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz. Kendinize her konuda yeni bir yol çizerek ilerleyeceksiniz.

YENGEÇ

Gökyüzü finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin enerjiler ile uğraşacağınız enerjilere dikkat çekmekte. Sizin dışınızda gelişen olaylara müdahale etmemeli, kendi sorumluluklarınızı yerine getirip beklemede kalarak hareket etmelisiniz. Özellikle ortaklaşa yapılan işlerde kararlı tavrınızı koruduğunuzda hem saygınlığınızı hem kazanımlarınızı arttıracaksınız.

ASLAN

Gökyüzü sizler için pozitif enerjileri barındırıyor bu hafta. Hayata karşı sorumluluklarınızda kazanımlarınızda artmaya başlıyor her bakımdan. Bu hafta yurtdışı ile ilgili eğitim ya da işiniz ile ilgili başvuruda bulunduğunuz talepleriniz olumlu şekilde neticelenebilir. Özel hayatınızda ise eş ya da sevgiliyle ortaklaşa değerlerde buluşarak biz olabilmenin getirdiği güzellikleri yaşamın her alanında etkili ve pozitif şekilde deneyimleyemeye başlıyorsunuz kıymet bilin.

BAŞAK

Bu hafta iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz. Atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir.

TERAZİ

Gökyüzü iş hayatınızda şartlarınızın iyileşmeye başlaması ile birlikte başvuru ve girişimlerinizin olumlu yaklaşımları beklentileriniz gerçekleşmeye başlıyor. İş hayatınızda yaşanan olumlu enerjiler ile enerjinizde yükselecek ve ailenizle olan ilişkilerinizde ki problemleri de ortadan kaldıracaksınız. Ev ve iş hayatınızda yaşanan gerginlikler ortadan kalkıyor .

AKREP

Bu hafta eğitim ve finansal konularda yaşanacak gelişmelerle sevineceksiniz. İşiniz gereği cesaretli davranmayı bırakmadığınız takdirde zorluklar aşılabilir olacak sizler için. Öfke kontrolü aile ve iş hayatınızda fazlası ile önemli sizler için. Bunun yanı sıra hukuki sorunlar problemler yaşayan Akrep’ler sakin kalmayı başarmalılar.

YAY

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda maddi manevi kazanımlarınızı arttıracaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yakınlarınızın iş ilişkilerinize müdahil olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde toparladığınız işleriniz bu müdahalelerden dolayı bozulabilir. Özel hayatınız da önem kazanacak eş ya da sevgiliniz ile bir birinize anlayışlı davrandığınız takdirde sorunlarınızı tamamen çözüme kavuşturabilirsiniz.

OĞLAK

İş ve finansal konularda hızla gelişen olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle başkalarının etkisi altında kalarak iş ve özel hayatınızda anlık kararlar büyük pişmanlıklar ve zarar göreceğiniz olaylar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta yatırım planlarınızda da anlık kararlar pişmanlık ve zarar görmenize neden olabilir dikkatli olun.

KOVA

Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla başkaları ile değil kendinize güvenerek ilerleyeceksiniz. Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal zorluklara karşı zekice davranarak doğru davranışlarda bulunarak yaşanan olumsuzluklardan zarar görmemeyi başarabilirsiniz.

BALIK

Bu hafta iş hayatınızda göreceğiniz destek ile karşılaştığınız tüm problemleriniz çözüme kavuşmaya başlayacak. Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda sezgilerinizin rehberliğinde yol almanız doğru kararlar almanızı sağlayacaktır. İş ve Eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli gerçekçi hareket etmelisiniz. Özel hayatınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları eş ya da sevgilinizin haksız yorumları ve suçlamaları yüzünden gergin zamanlar yaşayabilirler. 

<p>Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde yoğun  bakım yatak kapasitesi 3 kat arttı. 11 yataklı erişkin yoğun b

Cerrahpaşa'ya yeni yoğun bakım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu