• $17,9331
  • €18,4099
  • 1039.38
  • 2864.25
3 Ağustos 2018 Cuma

Kısmı güneş tutulması

Güneş astrolojide baba, ruh ve ego güç, otorite ve hırs yönetme, hükmetme statüyle ilişkilidir. Kısmi Güneş Tutulması 11 Ağustos 2018 Türkiye saatiyle 12.47 ile Aslan burcunda gerçekleşecek. Güneş tutulması sırasında iletişimin gezegeni Merkür savaş ve cesaretin gezegeni Mars geri harekette olacak, Güneş’in temsil ettiği alanlar, astrolojik açıdan en büyük güvenlik açığı olan alanlardır.

Bu tutulma sağlıkla ilgili sorunları olanlarla, lider ve sanat dünyasından tanınmış kişileri yakından etkileyebilir. Özellikle Aslan burcunun 3. ve 10. gününde doğanlar için dikkatli olunması gereken zamanlar tutulma, altı aylık bir süre boyunca vücudu zayıflatabilir, hali hazırda sağlık sorunları olanlar tutulma enerjisiyle daha da fazla etkilenebilir.

Toplumda bilinen tanınan kişiler için şöhret veya başarı için tetikleyicileri enerjileri de harekete geçirecek bu tutulmalar.

Doğum haritalarında kötü yerleşime sahip gezegenlerle etkileşimde bulunup bulunmadığına bağlı olarak gerçekleşecektir bu yansımalar.

ABD başta olmak üzere pek çok dünya ülkesinde skandallar, liderler sanatçılar yaptıkları işlerle ön planda olan tanınmış kişilerin sansasyonel ve sağlık sorunlarıyla ilgili ani gelişmeler, trajedi ve skandallar yaşanabilir. Türkiye’de de bazı skandallar yaşanabilir.

Güneş Yükselen ve Ay burcu Aslan ve Kova olanlar ve yine Doğum haritalarında Aslan ve Kova önemli gezegenleri olan kişiler, kurumlar ve ülkeler için önemli gelişmeler yaşanabilir.

Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, dünyanın dört bir yanında ki hükümet liderleri için büyük önem taşımakta, suikastler kişisel sır ve bilgilerin ortaya çıkması gibi konular Dünya ve ülke gündeminde yer alabilir.

KOÇ

Bu ay hayatınızın genelinde huzuru sağlamak korumak için her ne pahasına olursa olsun çatışmalardan kaçınmalısınız. Yüksek öğrenim görmek isteyen öğrenciler devlet kurumlarından fırsatlar elde edebilir.

BOĞA

Sahip olduğunuz cesareti ve güveni ön planda tutmaya devam etmeniz gereken bir aydasınız. Bir manevi yolculuğa çıkabilirsiniz. Kardeşleriniz, arkadaşlarınız, enerjinizi paylaşacak ve onlardan gelecek faydalarla büyümeler elde edebileceksiniz.

İKİZLER

Bu ay maddi manevi zenginliğiniz büyük olasılıkla artacak. Herkes tarafından takdir edilecek akıllıca kararlar alma gücüne sahip olacaksınız. Mali durumunuzdaki iyileşmeleri, yatırım planlarınızı, değerli bir şeylere sahip olmak için uygulayabilirsiniz.

YENGEÇ

Yavaş bir dönem sizi bekliyor. İstikrarlı bir büyüme, maddi ve manevi alanlarda etkili olacak ayrıca sağlığınızın iyileşmesiyle rahatlayacaksınız. Finansal kazançlar ancak sabır ve sürekli çaba harcamayla gelir bu ay sizlere.

ASLAN

İş ve eğitsel konularda en yetenekli ve en iyi yanınızı ortaya çıkaracak enerjilerle karşı karşıyasınız bu ay.

Özel yaşamınızda başkalarının yanında tartışmalar içinde olmamaya özen gösterin.

BAŞAK

Bu ay sizin için genel anlamıyla manevi bir yolculuğun idrakinde yenileneceğiniz ruhsal olarak arınacağınız bir dönem olacaktır. Genel olarak gökyüzü bu ay iş ve eğitim hayatınızda mutlu ve başarılı kılacak sizleri.

TERAZİ

Bu ay maddi manevi kazanımlarla umutlarınızın gerçekleşmeye başlamasıyla hayata karşı daha cesur bir tutum içinde olmayı başarabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise süregelen beraberliğinizi evlilikle taçlandırma kararı alabilirsiniz.

AKREP

Mevcut çalışma hayatınızdaki gelişme, sizleri saygınlık ve finansal güç kazandırabilir. Bu ay boyunca bir iş değişikliği son derece yanlış olabilir. Sözleşmeye dayalı olarak çalışıyorsanız, işiniz bu süre zarfında kalıcı hale gelecektir.

YAY

Finansal da alamadığınız ödemeler verdiğiniz borçlar ödenebilir ve rahatlayabilirsiniz. Cesaret, güç ve bu dönemde yeni girişimler yapma kabiliyetinizle karşı karşıya kalırsınız; bu da sizi daha büyük bir yaşam yoluna götürebilir.

OĞLAK

Bu ay finansal konularda risklerden uzak durun. Kimseye ticari anlamda aracılık etmeyin. Maddi olarak kayıplar yaşayabilirsiniz. Bu ay aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgili konularda sıkıntı yaşanabilir.

KOVA

Ayın ilk 15 günü duygusal olarak gergin hissedebilir geceleri uyku sorunu yaşayarak güne adapte olmakta zorlanabilirsiniz. Bu durumu önemsemeli gerekirse tıbbi yardım almalısınız.

BALIK

İş olanakları , profesyonel yaklaşımlarınızla pek çok olumlu etkiyi barındırmak da sizler için. İş hayatınızda beklediğiniz olumlu haberleri 10 Ağustos’tan itibaren alabilir köklü ve kalıcı işlerin mimarı olmayı başarabilirsiniz.

<p> </p>

Suriye'ye harekatı kimler neden istemiyor?

İbrahim Kendirci panikledi: Annemden saklıyordum!

Sanki o değil bir başkası! Feride Hilal Akın'ın yaptırdığı estetik yok artık dedirtiyor

Stranger Things'in yıldızı Millie Bobby Brown sitem etti: Benim neyimden nefret ediyorlar?