• $32,2053
  • €35,1156
  • 2500.7
  • 10643.6
28 Ekim 2022 Cuma

Kasım ayı gökyüzü enerjileri

Kasım ayının en önemli kozmik olayı Kanlı Ay Tutulması'dır. Boğa burcuna düşen bu Kanlı Ay Tutulması, 8 Kasım'da ayın başlarında zirve yapacak ve önümüzdeki haftalarda da etkisini sürdürecek.

Tutulmalar, yüksek derecede dönüştürücü enerji portallarıdır. Yeni varoluş durumlarına bitişler, değişimler ve kuantum sıçramaları getirme eğilimindedirler. Bir şeyleri açığa çıkarabilir, gerçeği ortaya çıkarabilir ve seyahat ettiğimiz yönü değiştirebilirler. Tutulmalar özünde, bizi ruh evrimimizin bir sonraki bölümüne itmeye yardımcı olabilecek kader veya karmik olayları getirir. Kanlı Ay Tutulması, deneyimleyebileceğimiz en güçlü türdür, bu nedenle Kasım ayında hepimizin önemli bir ruh seviye atlaması yapacağımızı söyleyebiliriz. Kasım ayı boyunca yolculuk ederken, Mars Retrograd'ın enerjileriyle de çalışacağız. Mars Retrograd bazen kendimizi uyuşuk hissetmemize neden olabilir veya çok fazla şey yapıyorsak veya çok fazla zorluyorsak tükenmişlik hissini artırabilir. Mars, tüm gezegenler arasında en az geri gidenidir, bu nedenle geri hareketine karşı daha hassas hissetme eğilimindeyiz. Mars Retrograde hakkında daha fazla bilgi edinebilir, ayrıca burada bir atölye çalışmasına katılabilirsiniz. Kasım ayı, Jüpiter'in doğrudan Balık burcunda konumlanmasıyla sona eriyor. Bu, Jüpiter'in önümüzdeki 12 yıl boyunca Balık'ta olacağı son zaman olacak, bu yüzden kesinlikle en iyi şekilde yararlanmak isteyeceğimiz enerji bu.

KOÇ: Arkadaşlıklar bu haftanın başlarında biraz gergin olabilir. Gergin ay kareleri, çok affedilmeyen bir enerji ve derinden sabit fikirler taşır. Sosyal gruplarınızdan biri diğerlerine ayak uyduramıyorsa, küçük bir sorun orantısız şekilde abartılmış olabilir. Perşembe ve cuma, daha huzurlu, sakin günler, uykuyu dengelemek daha kolay olacaktır fakat İşe odaklanmak zor olabilir, ancak iyi bir şekilde dinlenebilmelisiniz. Cumartesi günü mali durumunuza fazla güvenmeyin. Muhtemelen size resmin tamamı verilmemiş veya önemli bir gerçeği yanlış anlamışsınızdır. Gerektiğinde ikinci bir görüş veya uzman tavsiyesi alın.

BOĞA: Bu hafta zor olabilir, kıskanç insanların enerjileriyle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Başlangıç olarak, Salı günü gergin ay açıları, meslektaşlarınızla anlaşmayı zorlaştırabilir. Herkesin kendi gündemi vardır ve kimse pes etmek istemez. Ayın sosyal bölgenizden parladığı perşembe ve cuma günleri işler çok iyi olacaktır. Hoşlandığınız insanlarla ve sizinle tartışmayan insanlarla dışarı çıkmak için bu fırsatı kullanın! Cumartesi günü zor olma sırası partnerinizde. Şu anda Boğa burcunda olan Venüs, Uranüs'le karşı karşıya geldiği için aşk hayatınız bazı karmaşık ve şaşırtıcı durumlarla karşı karşıya kalabilir. Partnerinizin ne düşündüğünü veya hissettiğini tahmin edebileceğinizi düşünmeyin- sakin kalarak tartışma çıkmasına izin vermeyin.

İKİZLER: Bu haftanın başlarında, özellikle bir dizi gergin ay karelerinin son derece sinir bozucu olabilecek bir dur-kalk-dur durumu yarattığı salı günü, seyahat veya çalışma konusunda çeşitli zorluklar var. Perşembe ve cuma günleri çok daha iyi günler, özellikle de şu anda işinizden keyif alıyorsanız. Ay sizi parlamaya teşvik eder ve hatta sahip olduğunuzu bilmediğiniz gizli yetenekleri keşfedebilirsiniz. Cumartesi ise farklı bir konudur. Çevrenizdeki insanların dürüst olmadığını veya en iyi ihtimalle yanıltıcı olduğunu görebilir arkadaş ve akrabalarınızdan zarar görebilirsiniz.

YENGEÇ: Haftaya zorlu açılarla Ay birkaç gezegenle kare açı yaptığından salı günü kıskançlık ve küskünlük artabilir. Birine verdiğiniz izlenim konusunda beklenmedik tepkiler alabilirsiniz. Çalışma haftasının ikinci kısmı daha verimlidir ve her türlü eğitim veya öğretim için mükemmeldir. Herhangi bir seyahatin ayrıntılarını dikkatlice kontrol etmeniz şartıyla, seyahat için de umut verici bir zaman. Yine de cumartesi günü bir arkadaşınızın davranışı sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Arkanı kollaması gereken biri seni hayal kırıklığına uğratabilir. Bağışlayıcı ve anlayışlı olmaya çalışacaksınız ama bu kolay değil.

ASLAN: Ay, diğer gezegenlere karşı bir duruş sergilediği için, haftanın ilk kısmı sizin için duygusal olarak değişkendir. Öyle hissetmeseniz bile esnek olmaya çalışın. Perşembe ve cuma, güçlü bir odaklanma ve kendini anlama duygusuyla daha sakin günlerdir. Kendinizden en iyi şekilde yararlanmak için motive olduğunuz için bu, kendi kendine yardım veya terapi için iyi bir zaman olacaktır. Aynısı, bir aile üyesinin size karşı çok muhalif ve küstah tavırları ile karşılaşabilir hayal kırıklığı ve üzüntü duyabilirsiniz. Dişlerinizi sıkın, sakin olun ve teknik olarak hepinizin aynı tarafta olduğunu unutmayın.

BAŞAK: Stres bu haftanın başlarında, özellikle salı günü önemli bir faktördür. Kendinizi bitkin, taciz edilmiş ve çok gergin hissedebilirsiniz. Kesinlikle yardım istemekten çekinmeyin. Sizi önemseyen insanlar devreye girmek ister ama sizi kırmak istemezler. Perşembe ve cuma günleri Ay karşı burcunuzdan parlarken, sakin ve çok sevgi dolu bir hafta ortası durgunluğu olduğunu duymaktan memnun olacaksınız. Bu çok şifalı bir kaç gün huzurlu hissetmek ve sevgiyi hissetmek için mükemmel. Bencil insanlar, cumartesi günleri, yapabileceklerinden başka hiçbir özel neden olmaksızın hayatı zorlaştırırlar. Kibar verimlilik modeli olun ve planlarınıza devam edebilmeniz için diğer insanların temelsiz itirazlarını aşmanın yollarını bulun.

TERAZİ: Bu hafta değişiklikleri başlatmak için çaresizsiniz, ancak özellikle salı günü kendi iyiliğiniz için fazla pervasız olmamaya çalışın. Zihninizi sakinleştirmek ve heyecanınızı azaltmak için perşembe ve cuma günleri gezegensel durgunluğu kullanın. Meditasyon, doğada uzun yürüyüşler yapmak ya da en sevdiğiniz müziklerin birçoğu gibi yardımcı olacaktır. Cumartesi günü, para veya değerlerle ilgili bir tartışmayla başa çıkmak için tüm enerjinize ihtiyacınız olacak. Bu eşinizle olmayabilir; iyi niyetli bir arkadaş veya araya girmeye çalışan başka bir aile üyesi olabilir.

AKREP: Haftanız başlarken aile meseleleri sıkıntılı hale geliyor aile üyelerinin kendileri değilse, eviniz veya mülkünüzle ilgili endişeler. Ay Salı günü gergin ay kareleri oluşturduğundan, istediğinizi elde etmek için savaşmanız gerekebilir. Ay, doğum haritanızın sevinç bölgesinden parlarken Perşembe ve Cuma günleri hafif bir rahatlama olur. Bu sizin için ne anlama geliyorsa, geri çekilip biraz eğlenmek için harika bir zaman. Cumartesi, Akrep'teki Venüs şok gezegen Uranüs'e karşı olduğu için aşk hayatınızda potansiyel sorunları aşma gücü veriyor sizlere.

YAY: Haftaya iletişimle ile ilgili gerginliklerle başlayabilirsiniz, iletişim sorunları haftanızın başında rahatsız eder. Mümkünse her şeyi yazılı hale getirmeye çalışın ve hem söyledikleriniz hem de başkalarından ne anladığınız konusunda çok net olun. Perşembe ve cuma, evinize ve ailenize sevgi ve uyum getirir; bu, önceki streslerden hoş bir moladır. Mümkünse, sadece rahatlamak için işten izin alın. Cumartesi günü gergin bir Venüs-Uranüs karşıtlığı insanları çok güvenilmez kılıyor. İnancını başkasına bağlama; bir şeyin yapılmasını istiyorsan kendin yap.

OĞLAK: Bu salı para sorunları konusunda çok inatçı olmayın, aksi takdirde ters tepebilir. Doğum haritanızın bu bölümünde ay titreşimleri gergindir; akıllıca olduğunu düşündüğünüz taktikler maliyetli olabilir. Perşembe ve cuma daha iyi, daha kolay günler, işinize devam etmek ve sizin için ne anlama geliyorsa "normalliğin" tadını çıkarmak için iyi. Günlük anlarda neşe bulun ve daha fazla drama istemeyin. Çünkü Venüs, Uranüs'e karşı olduğu ve çevrenizde riskler ve karışıklıklar yarattığı için cumartesi günü muhtemelen karşılaşacağınız şey tam olarak dramadır. Yapabiliyorsanız, sessiz, kararlı seçeneği seçin. Şu anda kaosa ihtiyacınız yok.

KOVA: Bu hafta, özellikle Kova burcunun bir dizi zorlu kare açı oluşturduğu salı günü, kendi iyiliğiniz için fazla inatçı olabilirsiniz. Teslim olmak ya da en azından daha esnek olmak sana zarar verir mi? Kendinizin en büyük düşmanın oluyorsunuz fark edin ve bunu kendinize yapmaktan vazgeçin. Ay, doğum haritanızın para bölgesinden parladığı için perşembe ve cuma günleri daha iyi haberler var. Kendinize veya bir başkasına davranmayı seveceksiniz; biraz para şimdi gerçek bir iyi hissetme faktörü taşıyor. Ancak cumartesi günü iş-yaşam dengenizde sorun olup olmadığına dikkat edin. İş nedeniyle bir aile etkinliğini kaçırmanız gerekiyorsa veya tam tersi, diğerleri bundan memnun olmayacaktır. Birçok yönden parçalanmış hissediyorsun ama şimdilik sadece kalbinle seçmelisin.

BALIK: Bu hafta başlarında, özellikle Ay karelerinin etkili olduğu salı günü, kafanız karışmış ve denizde biraz kaybolmuş hissederseniz endişelenmeyin. Mümkünse şu anda büyük kararlar vermekten kaçının, ancak devam edin; bu enerji geçecek. Nitekim perşembe ve cuma günleri Balık burcunun himayesinde kendinizi daha güçlü, daha mutlu, sevgi ve bollukla kutsanmış hissedeceksiniz. Sürerken bu düzenli etkiden en iyi şekilde yararlanın; ruhunuzu gerçekten canlandırabilir. Cumartesi günü, başka birinin yaptığı düzenlemelere güvenmeden önce tüm ayrıntıları onaylayın. Uçucu bir Venüs-Uranüs karşıtlığı oyundayken, birileri son anda fikrini değiştirebilir.

<p>Brexit, Kovid-19 ve Rusya-Ukrayna Savaşı... Sizce bu  gelişmeler Avrupa'nın sonunu mu getiriyor?<

Brexit, Kovid-19 ve Rusya-Ukrayna Savaşı… Sizce bu gelişmeler Avrupa'nın sonunu mu getiriyor?

Fethiye'de piton yılanı alarmı! Bulunması için fotokapan kuruldu

60 KPSS puanı yetiyor: İlan resmen açıklandı! Onlarca personel alımı yapılacak…

Türk Yıldızları'ndan nefes kesen gösteri!