• $13,5513
  • €15,1222
  • 777.583
  • 1983.18
6 Kasım 2020 Cuma

Kasım ayı gökyüzü enerjileri

Gökyüzü matematiği yeryüzünü çevreliyor kasım ayı boyunca. Çevremizdeki temiz ruhlu insanları da insan görünümlü şeytanların da gerçek niyetlerini fark edeceğimiz neye dikkat etmemiz gerektiğinin farkına varacağımız enerjiler hakim gökyüzünde. Başarı ya da mutluluğumuzdan rahatsızlık duyan bizleri kendi menfaat ve çıkarları doğrultusunda kullanan kişileri fark etmemiz ve bu kişilerin geçmişte olduğu gibi bizim iyi niyetimizi suistimal etmelerine son vererek huzur bulup bizi seven değer veren kişiler ile ilişkilerimizi güçlendireceğimiz özel bir aydayız.

KOÇ: Bu hafta olumlu değişimler sizleri karşılıyor. İş hayatınızda ekip çalışması yaparak isteklerinize ulaşmaya başlayabilirsiniz. İş hayatınızda sorunlar yaşadığınız kişiler ile arabulucular sayesinde karşılaştığınız tüm problemleri aşabileceksiniz Ailenizi ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli ve ben merkezli düşünmekten kaçınmalısınız.

BOĞA: Gökyüzü sizi özgürleştirecek güçlü kılacak enerjilerle dolu bu hafta. Yapmayı planladığınız projelerinizi girişimlerinizi haftanın ilk gününden itibaren gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz. Bu hafta işiniz ile ilgili yeni teklifler alabilir aynı anda iki iş birden yaparak gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise siz bekar Boğalar işiniz gereği tanıyacağınız biri ile romantik bir başlangıç yaşayabilirsiniz.

İKİZLER: Gökyüzü sizi büyük bir değişim enerjisi ile karşı karşıya bırakıyor bu hafta. Uzun zamandır baskı altında tutulduğunuz pek çok şeyden uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Daha önce ertelediğiniz pek çok konuyu bu hafta gündeminize alacaksınız. İşinizle ilgili her konuda disiplinli davranışlarınızla hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla ilerleyeceksiniz.

YENGEÇ: Gökyüzü finansal konularda istediğiniz gelişmelerin gecikmesi sebebiyle gergin enerjiler ile uğraşacağınız enerjilere dikkat çekmekte. Hafta ortasından itibaren finansal akışınızda rahatlamalar söz konusu bu süre içinde. Özel yaşamınızda ise hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Aşırı güven ve sevginin karşılığını alamadığınız düşüncesi sizlere ayrılık kararı almanıza neden olabilir.

ASLAN: Gökyüzü sizler için pozitif enerjileri barındırıyor bu hafta yolunda gitmeyen pek çok şeyin üstesinden geleceksiniz. Hayata karşı sorumluluklarınızda kazanımlarınızda artmaya başlıyor her bakımdan. Bu hafta yurtdışı ile ilgili eğitim ya da işiniz ile ilgili başvuruda bulunduğunuz talepleriniz olumlu şekilde neticelenebilir. Bekar ve ilişkisi devam eden Aslanlar ise ilişkilerine resmiyet kazandırmak için kararlar alabilir.

BAŞAK: Bu hafta iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kurum ve kişilerin öneri ve görüşlerine önem vermelisiniz. Size doğru gelmeyen konulara karşı fikirlerinizi ifade etmekten çekinmemelisiniz. Uzun zamandır doğru zamanı beklediğiniz atılımlarınızı bu hafta gerçekleştirebilirsiniz. Finansal ve hukuki konularda aleyhinize yaşanan girişimler doğru yol almanız ve dikkatiniz sayesinde lehinize dönebilir. Özel hayatınızda ise iş ve ailevi stresinizi eş yada sevgilinize yansıttığınız takdirde ilişkinize zarar verebilirsiniz.

TERAZİ: İş hayatınızda yaşanan olumlu enerjilerle, enerjinizde yükselecek ve ailenizle olan ilişkilerinizdeki problemleri de ortadan kaldıracaksınız. Özel hayatınızda bekar Teraziler için Aşk enerjileri hakim gökyüzünde sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.

AKREP: Bu hafta eğitim ve finansal konularda yaşanacak gelişmelerle sevineceksiniz. İşiniz gereği cesaretli davranmayı bırakmadığınız takdirde zorluklar aşılabilir olacak sizler için. Öfke kontrolü aile ve iş hayatınızda fazlası ile önemli sizler için. Bunun yanı sıra hukuki sorunlar problemler yaşayan Akrepler sakin kalmayı başarmalılar.

YAY: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda maddi manevi kazanımlarınızı arttıracaksınız. Birlikte çalıştığınız insanlardan da destek göreceksiniz. Dikkat etmeniz gereken en önemli nokta yakınlarınızın iş ilişkilerinize müdahil olmamanız için uyarıyor sizleri. Aksi halde toparladığınız işleriniz bu müdahalelerden dolayı bozulabilir.

OĞLAK: Bu hafta iş ve finansal konularda hızla gelişen olaylara yetişmekte zorlanabilirsiniz. Özellikle başkalarının etkisi altında kalarak iş ve özel hayatınızda anlık kararlar büyük pişmanlıklar ve zarar göreceğiniz olaylar yaşamanıza neden olabilir. Bu hafta yatırım planlarınızda da anlık kararlar pişmanlık ve zarar görmenize neden olabilir dikkatli olun. Özel yaşamınız da ise Bekar Oğlaklar sürpriz beraberliklere adım atabilirler.

KOVA: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda hakimiyeti elinize alacak kendinize yüksek hedefler belirleyerek kararlı adımlarla başkaları ile değil kendinize güvenerek ilerleyeceksiniz. Kendi yakınlarınızdan kaynaklanacak finansal zorluklara karşı zekice davranarak yaşanan olumsuzluklardan zarar görmemeyi başarabilirsiniz. Aşk hayatınızda ise bu hafta şanslı bir haftanın içine giriyorsunuz.

BALIK: Bu hafta iş hayatınızda göreceğiniz destekle karşılaştığınız tüm problemleriniz çözüme kavuşmaya başlayacak. İş ve eğitim hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı duygusal yaklaşımlarla olayları gereğinden fazla büyütmemeli gerçekçi hareket etmelisiniz. Özel hayatınızda ise evli ve ilişkisi devam eden Balık burçları eş ya da sevgilinizin haksız yorumları ve suçlamaları yüzünden gergin zamanlar yaşayabilirler. 

<p> </p>

Muhalefet liderleri neden Sedef Kabaş'ı savundu?

Lahiti açan öldü! Firavunun mezarında lanet mi var?

Türkiye'den vize istemeyen ülkeler hangileri? Vizesiz kaç gün kalınabiliyor

Her gün yumurta yerseniz ne olur? İşte cevabı