• $9,5779
  • €11,119
  • 554.746
  • 1520.4
1 Kasım 2019 Cuma

Kasım ayı gökyüzü enerjileri

2019 Kasım'ında iletişimin gezegeni Merkür’ün Akrep burcundaki 31 Ekim - 20 Kasım arasında geri hareketiyle karşı karşıyayız. 12 - 14 Kasım tarihleri arasında Merkür, Neptün ve Satürn'le uyumlu gezegensel enerjileri hakim olacak.

Merkür geri harekette olduğundan, uzun vadeli sonuçlarla parayla ilgili kararları gözden geçirme ve belirli bilgilerin veya bağların kalitesini doğrulama şansını elde ediyoruz. Eski sırların ortaya çıkması, maskelerin düşmesi, işlevsiz otoriteyi veya resmi kurumlarla ilgili adaletsizlikler gündeme gelebilir. Özellikle ortak bütçelere veya yatırımlara katılıyorsak, paramızı nasıl yönettiğimize dikkat etmeliyiz.

Merkür Akrep burcunda geri harekette olduğunda, aşırı derecede şüphelenme ve zihinlerimizi bize zarar verebilecektir.

İlk defa stresli tartışmalara devam ederek ve özellikle para, bankalar, finans, miraslar veya malların bölünmesiyle ilgili belgeleri içeren belgeleri gözden geçirerek iyi inceleyip kararlar almalıyız. Bir kredi hakkında konuşuyorsak, büyük ölçekli parayla ilgili kararlarda, gelecek aya kadar beklemek daha iyi olacaktır.

KOÇ

Bu ay özel yaşamınızda karşılıklı ego savaşları içine girmeden hareket edin aksi takdirde haklı olduğunuz konularda bile üzülebilir ilişkinizde ciddi gerginlikler yaşayabilirsiniz. Bu ay sağlığınız güçlenmeye başlıyor. Bağışıklık sisteminizi güçlendirmek için doğal beslenmeye ve uyku düzeninizi dengelemeye çalışmanız yararınıza olacaktır.

BOĞA

İş yerinizde değişiklikler, büyüme odaklı gelişmeler söz konusu olabilir. Bu ay bilgi hırsızlıklarına karşı dikkat etmeli, yeni elemanlar ya da mesai arkadaşlarınıza dikkat etmelisiniz. Bu, ay hiç kimse ile bireysel çatışmalar içinde olmamalı çatışmaların önüne geçmelisiniz ve işlerinize her zamankinden daha fazla odaklanmalısınız. Bu ay ateşe bağlı sağlık sorunlarınıza dikkat etmelisiniz.

İKİZLER

Bu ay her konuda pozitif düşünmenin mükafatlarını alabilme şansınız yüksek. Bu ay hukuki konularda şansınız yaver gitmeyebilir, beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin akrabaları ile finansal konular yüzünden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Alerjik reaksiyonlar, cilt problemleri ve alerji sizi bu hafta rahatsız edebilir.

YENGEÇ

Bu ay iş ve eğitim hayatınızda yaptıklarınızla dikkat çekerek tanınabilirsiniz. İyi değerlendirin. Yükseköğrenim gören öğrenciler için devlet kurumlarından gelecek faydalar söz konusu. Sağlığınız daha iyi enerjiler ile güç kazanacaktır. Diyet planınız varsa başlayarak olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

ASLAN

Bu ay, liderlik yetenekleriniz size işte yeni fırsatlar getirebilir ve meslektaşlarınız arasında saygınlık kazanabilirsiniz. Eğitim hayatınızda ise başvuruda bulunduğunuz kurum ya da kuruluşlardan beklediklerinizi alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Özel yaşamınızda ise aşka verdiğiniz emeğin karşılığını yine aşkla alabileceğiniz bir aydasınız.

BAŞAK

Bu ay her bakımdan cesur olmanız için destekliyor gökyüzü sizleri. İş ve özel yaşamınızda doğru kararlar alabilir yarım kalan şeyleri tamamlama cesaretini ortaya koyabilirsiniz. Bu ay yaptığınız işe bağlı olarak şöhretiniz artabilir daha popüler olmayı başarabilirsiniz. Çocuk sahibi Başaklar, onlar ile iletişim kurmakta zorlanabilir, fikir ayrılıkları ve çatışmalar yapabilirsiniz.

TERAZİ

Bu ay yatırım planlarınızda aksaklıklarla karşılaşabilir zorluklar deneyimleyebilirsiniz. Yarım kalan tamamlanmayan işler ay boyunca yorabilir sizleri varsın yorsun sonunda sabrınızın da emeğinizin de karşılığını alacaksınız. İkili ilişkilerinizde ise yeni tanıyacağınız kişilerle kuracağınız sıcak bağ sayesinde iş ve eğitim hayatınızda beklenmedik destekler alabilir önemli ilklerin altına imza atabilirsiniz.

AKREP

Bu ay köklü değişim enerjisi sizleri karşılıyor tepeden tırnağa yaşam tarzınızdan giyiminize yenileneceğiniz etkiler söz konusu. Kilo aldıysanız fiziksel olarak kendinizi eskisi kadar beğenmiyorsanız bu yenilenme enerjisini iyi değerlendirin. Spora başlayın diyet yapın ve her şeyden önemlisi enerjinizi bir sünger gibi çeken enerji vampirlerinden uzaklaşmaya deneyin.

YAY

Bu ay aile hayatınızdan dolayı giderleriniz artabilir gelir gider dengesini sağlamakta zorlanabilir eşinizin de yardımcı olmamasından dolayı huzursuz hissedebilirsiniz. Kendi hatalarınızı tekrar eden

yaklaşımlarda olmamaya özen göstermeli sakin ve dikkatli bir tutum içinde olmaya gayret etmelisiniz. Bu ay kilo ve yağlanmayla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Bu ay, hükümet işlerinde veya aile işletmelerinde çalışan Oğlaklar için mali kazançlar açısından umut verici görünüyor. İş hayatınızda başarı çıtanız yükseliyor iş değişikliği ya da kendi işinizi kurma hayalinizi bu ay gerçekleştirebilir farkınızla azimli çalışmalarınızla tüm dikkatleri üzerinizde toplamayı başarabilirsiniz.

KOVA

Bu ay ailevi konularda sorunlar söz konusu olabilir. Aile bireylerinizin sağlık ve finansal sorunlarına yardımcı olmaya çalışırken duygusal olarak gergin hissedebilir, yapmanız gereken işlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Elinizden geleni yaparken bireysel olarak kendinizi çok da fazla zorlayarak kurban rolüne bürünmemelisiniz.

BALIK

Bu ay boyunca yeni şeyler başlatmak için olumlu enerjiler söz konusuyken hiç kimsenin bahaneleri yüzünden ertelemelerde bulunmamalısınız. Özel yaşamınızda ise geri dönüşler, barışmalar, karşılıklı uzlaşı bitti diye baktığınız ilişkinize sevgi dolu bir boyut kazandırabilir.

<p>Küresel ısınma ve iklim değişikliği artık inkar edilemez bir  seviyede ancak ne yazık ki bu konud

İklim değişikliğindeki büyük tehlike

Dev kayayı balta ile parçaladı! Ortaya bakın ne çıktı?

Ateş Serbest 2021 faaliyetinden heyecanlandıran görüntüler

Trakya'da 65 yaş üzeri ve risk grubundakilere ''grip aşıları'' evlerinde yapılıyor