• $13,4133
  • €15,2611
  • 794.268
  • 2042.08
12 Nisan 2019 Cuma

Jüpiter geri hareketine başlıyor

Jüpiter 10 Nisan’da Yay burcunda 11 Ağustos’a kadar R geri harekette olacak.

Jüpiter ilerlemenin iyimserlik felsefenin, idealizmin gezegenidir. Jüpiter R geri harekette olduğunda kişi kendi dini ve felsefi inançlarını ideallerini ahlakını kendisine öğretildiği tarzda değil, kendi bildiği şekilde yorumlamaya oluşturmaya başlar. Sezgisel cevaplar araştırır ve kendi içimizde aradığımız cevapları bulur, detaylara takılmayız. Genel olarak başkalarının umduğu çıkış noktalarını kullanarak ilerleme sağlanır.

Jüpiter, 10 Nisan’da 24 derece Yay burcunda başlıyor ve 11 Ağustos’ta 14 derece Yay burcunda R geri hareketini bitiriyor. Jüpiter geri hareketi büyümeyi, mutluluğu, başarıyı içeren, felsefi ve manevi bir iç gözlem ve yansıtma zamanıdır bizler için.

Bu yıl Jüpiter’in geri hareketinin ana teması romantizm ve samimi ilişkiler olacak. Bununla birlikte, Akrep burcunda bulunan zorlu sabit yıldızın yansımalarıyla Jüpiter’in gerilemesi ahlaksızlığa ve utanç duyulacak olaylara neden olabilir. Ayrıca bu enerji altında kıskançlık, takıntı ve aşırı ve yıkıcı davranışlara yönelimi olanlar bu potansiyellerini dengeleyemedikleri takdirde davranışlarının yıkıcı sonuçlarıyla karşılaşabilirler.

Jüpiter 10 Nisan’da 24° 21’derecede zorlu bir sabit yıldızın üzerinde ve Ay ve Merkür’e meydan okuyan T-Kare oluşturacak.

Sabit Yıldız Lesath tehlike, çaresizlik, ahlaksızlık ve kötülük verir ve asit zehirleri, kazalar, felaketler ve operasyonlarla bağlantılıdır. Ancak Jüpiter ile belirgin başarılar verebilir. ’Aynı zamanda, müthiş bir iç görü ve keskin zekâ verir.

Bu enerji altında özellikle 10- 15 Nisan haftasında karamsarlık yüzünden anlaşmazlıklar içinde olmamaya dikkat etmeliyiz. Duygusal önyargılar düşüncenizi etkileyebilir ve entelektüel akıl yürütme bir kişi veya konu hakkındaki hislerinizi etkileyebilir. Ayrıca bu enerjiler altında iş hayatımızda ilişkilerimizde aşırı güvenmek mümkündür ve kibir, hatta bağnazlık olarak görülebilir. Çok fazla söz vermeyin veya gelecek için planlar yaparken yeteneklerinizi göz önünde bulundurup gerçeklerden uzaklaşmamaya dikkat edin.

KOÇ

Özel yaşamanızı hedef alan konuşmalarla canınızı sıkacak kişilere dikkatli olun. Huzurunuzu bozacak kişilere karşı sessiz kalmayın. Bekar Koçlar ayrıldığınız sevgilinizle barışabilir, yeniden bir araya gelmenin mutluluğunu deneyimleyebilirsiniz.

BOĞA

Gökyüzü iş ve özel yaşamınızda maddi manevi olumlu enerjileri müjdeliyor. İş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilir bir proje teklifiyle karşılaşabilirsiniz. Önemli görüşmelerinizi perşembe günü ya da sonrası gerçekleştirmeye özen gösterin.

İKİZLER

Hafta boyunca yaptığnız işleriniz kolaylıkla ilerleyecek. İş ve eğitim hayatınızda zekanız ve bilginizi birleştirerek hareket edin. Aşk hayatınızda sorunlu bir ilişki yaşıyorsanız yaşanan gerginlikler sonrası ilişkiyi sona erdirebilirsiniz.

YENGEÇ

Bu hafta zayıf ve yorucu enerjiler ardınızda kalıyor. Popülaritenizin yükseleceği bir haftadasınız. Yeter ki sayısal zekanızı ortaya koymaktan çekinmeyin ve kendi doğrularınızı sahiplenerek hareket edin. Maddi konularda kazancınız olacak.

ASLAN

Bu hafta arkadaşlarınıza karşı tutumunuz önem taşıyor. Finansal konular ve kararlarda fikirlerinizin acımasızca eleştirilmesi ani kararlara düşüncesizce atılan imzalara neden olabilir. Eş ya da sevgilinize daha fazla vakit ayırmalısınız.

BAŞAK

İş hayatınızda sabırlı ve diplomatik yaklaşımlarda olmalısınız. İş hayatınızda artan sorumluğunuz sizleri yoruyor olsa da mükafatını fazlasıyla göreceksiniz. Aşk hayatınızsa gerginlikleri aşmadıkça yanınızdaki güzellikleri göremezsiniz.

TERAZİ

Gökyüzü haftanın 2’nci gününden itibaren ruhsal enerjinizi yükseltiyor. Şefkatle beslenip güçleneceksiniz. Samimiyetten uzak kişilerle kendi isteğinizle yol ayrımları yaşayabilirsiniz. Radikal kararlar alabilir, yeni bir yere taşınabilirsiniz.

AKREP

İş hayatınızda yaşanabilecek tartışmalara karşı dikkatli olun. Özel yaşamınızda hafta sonunuzu renklendirebilir, yakın arkadaş ve dostlarınızla bir araya gelip stresinden uzaklaşacak keyifli aktiviteler içinde olabilirsiniz.

YAY

Haftaya iş hayatınızda kazanacağınız galibiyetler ve kazançlarla başlayabilirsiniz. Özel yaşamınızda bir beraberlik içinde değilseniz aşk kapınızı çalabilir ya da ilişkinizi resmileştirmek için ilk adımı atabilirsiniz.

OĞLAK

Gökyüzü huzurlu, sağlıklı, sevgi dolu bir haftayı müjdeliyor sizlere. Uzun zamandır uğraştığınız hukuksal bir konuyu olumlu olarak neticelendirebilir, başarınızla finansal gelirlerinizde artış yaşayabilirsiniz.

KOVA

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızla ilgili konularda karar vermekte zorlanabileceğinize dikkat çekmekte. Negatif enerjileri pozitife çevirmek için çaba göstermediğiniz takdirde yanlış kararlar alabilirsiniz.

BALIK

Arkadaşlarınız hoşlanmadığınız tavırlar sergileyerek sabrınızı sınayabilir. Değiştiremeyeceğiniz gerçekleri kabullenin ve tartışmaların içinde olmayın. Çarşambadan itibaren aleyhinize gelişen her şey lehinize dönecek.

<p>New York Belediye Başkanı Eric Adams. tezgâhın gece geç saatlerde açık olduğunu belirtti. Manavla

New York Belediye Başkanı, Türk manavını seçti

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın