• $16,7832
  • €17,4971
  • 976.051
  • 2443.77
31 Mayıs 2019 Cuma

İnsanlık, insanlara faydalı olabilmektir

Tiyatro sahnelerinin ve televizyonun sevilen ismi Kalust Şalcıoğlu, Dr. Şenay Devi’ye gökyüzü ile olan ilişkisinden bahsetti. Şalcıoğlu, astrolojinin kararlarını etkilediğini söyledi.

Televizyon ve sosyal platformlarda yüz binlerce takipçiniz var. Sizi bu kadar takip edilir kılan nedir?

Beğenilir - beğenilmez diye düşünerek hiçbir şey paylaşmıyorum sosyal medya hesaplarımda. Bir söz var ya: Bütün karakterler paylaşıldı, kendin olabilmek kıymetli artık.

Oyunculuk, yazarlık, tanıtımlar yoğun bir hayatınız var. Zaman yönetimi nasıl planlıyorsunuz?

İnsanların bana yakıştıramayacağı işlere zaman ayırmıyorum.

Bu yoğunluğun içinde, kendinizle kaldığınızda sizi en çok dinlendiren şeyler neler?

Dua etmek ruhuma çok iyi geliyor.

Yakın zamanda nasıl projeleriniz var?

İki YouTube kanalı açtık. Yeni sezona tiyatro oyunum var. Televizyon ve TRT FM’deki radyo programım devam ediyor.

Gökyüzü enerjileri sizi nasıl etkiliyor?

Burcum Yengeç, yükselenim Yay. Kararlarımı, astrolojik olarak doğru tarihlerde almaya çalışıyorum.

Kendinizi 3 cümleyle nasıl tanımlarsınız?

Çok akıllı değilim ama çok çalışkanım. Kalbimi temiz tutmak için Allah’a sığınırım. Saygı görmekten daha önemli olan şey, insanlara saygı duymak; ancak böyle aynaya baktığımda kendimle gurur duyabiliyorum.

En büyük korkunuz nedir?

Sağlığımı kaybettiğimde başka bir insana yük olmak…

En çok anlaştığınız ve anlaşamadığınız burçlar hangileridir?

Genelde hepsiyle anlaşırım. Anlaşamadığım burç için Oğlak diyebilirim, belki hayatın bana yaşattıklarındandır.

Sizi hayata bağlayan en önemli faktör nedir?

Sosyal sorumluluk projeleri... İnsan olabilmenin ilk kuralı, diğer insanlara faydalı olmak...

KOÇ

Kendinizi İfade edecek enerjileri yakalayarak rüyasını kurduğunuz değişiklikleri yapmaya olanak bulacaksınız. Şimdi yenilenme zamanı. Yaşananları doğru yönlendirmeye hazırsınız.

BOĞA

Bu hafta özel ve ailenizle ilişkilerinizde ki belirsizlikleri temizleme fırsatına sahip olacaksınız. Şimdi sorunları çözüme kavuşturacak ve ailevi bağlarınızı güçlü kılacaksınız.

İKİZLER

İkili ilişkileriniz önem kazanmakta. Özel yaşamınızda arkadaşlarınızın ağzını tutamamasından kaynaklanan sorunlar söz konusu olabilir. Geçmişte paylaştığınız bir sırrınız ortaya çıkabilir.

YENGEÇ

Kişisel kaynaklar, gelirlerle ilgili gelişmeler söz konusu. Aynı tekrarlardan uzaklaşmayı başaracaksınız. Artık gelişmeyen şeyleri ortadan kaldırma zamanı geldi.

ASLAN

Aşk hayatınız seçimleriniz ve cesaretinizle bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın… Yaşadıklarınız ve yaşattıklarınızı sorgulayın.

BAŞAK

İş, eğitim ve özel hayatınızda uğramış olduğunuz haksızlıklar zorluklar yerini olumlu gelişmelere bırakıyor ve ön plana çıkarak hakkınız olanı almaya başlıyorsunuz.

TERAZİ

İş hayatınızda sonlanmalar yaşayabilir, iyi şartlarda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. Değişim enerjisi sizleri girdap gibi içine çekerken direnmek yerine uyumlu olun.

AKREP

Gökyüzü kariyer hayatınızı güçlendirerek daha sağlıklı ve kalıcı bir yol haritası hakkında ufkunuzu genişletme açısından destekçiniz olacak. Şimdi değişikliklere ayak uydurmalısınız.

YAY

Güçlü enerjilerle karşı karşıyasınız. Ayrıca bu enerjiler sayesinde daha önce farkına dahi varamadığınız gizli düşmanlarınızın ortaya çıkmasını ve zarar vermelerini engelleyecek.

OĞLAK

Yorucu alışkanlık ve takıntılarınızdan uzaklaşabileceksiniz. Kendinizi geliştirebileceğiniz yenileyebileceğiniz aktivitelere yöneleceksiniz. Pek çok konuya çözüm bulacaksınız.

KOVA

İş arıyorsanız, iş değişikliğine gitmek istiyorsanız, yeni bir projenizi hayata geçirmek istiyorsanız bu haftayı iyi değerlendirin. Yeteneklerinizi kazanca dönüştürün.

BALIK

Bu hafta özel hayatınız eş ya da kendi ailenizle ciddi sorunlar yaşayabilirsiniz. Kelimelerin esiri olmak istemiyorsanız haklı olmaya değil mutlu olmaya bakın.

<p>Cenk Torun, Çılgın Bediş dizisindeki Oktay rolü ile tanınıp  sevilmişti. Cenk Torun'a Çılgın Bedi

Çılgın Bediş'in Oktay'ı Cenk Torun yıllardır yanlış bilinen gerçeği açıkladı

İçmeler köyünde yaşam normale dönmeye başladı

Yumurtayı sirkenin içinde bekletirseniz! Sonucu sizi çok şaşırtacak

Duvarın içinden gelen seslerin kaynağını öğrenince gözlerine inanamadı