• $31,3879
  • €34,0706
  • 2100.98
  • 9097.15
29 Nisan 2022 Cuma

İlk Güneş Tutulmasının burçlara etkileri

KOÇ: Boğa burcunda Güneş Tutulması, istikrarlı ve güvenli olduğunu düşündüğümüz her şeyin etrafında şoklar ve sürprizler getirebilecek önemli bir an. Bu enerji, yansıttığı değişiklikler uzun vadede neredeyse her zaman en iyisi olsa da, o sırada çalkantılı olabilir.

BOĞA: Boğa burcundaki Güneş tutulması sizin yılınız için önemli bir an. Bir şeyin kimlik duygunuzu sarstığını görebilir veya güvendiğiniz kişiler tarafından söylenen büyük bir gerçeği ortaya çıkarabilirsiniz. Bununla başa çıkmak asla kolay değildir, ancak asla yalnız olmadığınızı unutmayın.

İKİZLER: Güneş tutulması, açıklanamayan bir deneyim şeklinde bir şok getirebilir. Bu enerji, haritanızın psişik bölgesinde aktiftir ve sizi henüz anlayamadığınız şeyleri keşfetmeye teşvik ediyor.

YENGEÇ: Güneş tutulması, özellikle biri size ihanet ederse, sosyal yaşamınızda drama ve kargaşa getirerek huzuru geçici olarak bozabilir. Bu çok üzücü olabilir, ancak bunu bilmek karanlıkta kalmaktan daha iyidir.

ASLAN: Güneş tutulmasının etkisiyle sarsılması en muhtemel olan şey senin kariyerin... Aniden ilgi odağı olursanız, belki de bir krizle uğraşmak zorunda kalırsanız şaşırmayın. Eğlenceli değil, ama neler yapabileceğinizi kanıtlamanız için size bir şans veriyor.

BAŞAK: Güneş tutulması seyahat planlarını veya çalışma düzenlemelerini bozabilir. İşler geçici bir kaosa dönüşebilir, ancak endişelenmeyin - tozdan çıkan şey eskisinden daha iyi olacak.

TERAZİ: Güneş tutulması uzun zaman önce gelen travmayı veya endişeyi ortadan kaldırırken, cumartesi günü bazı yoğun duygulara dikkat edin. Bu pek hoş karşılanmaz, ancak bu duygular gün ışığına çıkarken, en azından onlarla kalıcı olarak başa çıkabilirsiniz.

AKREP: Güneş tutulması aşk hayatınıza dram ve kargaşa getiriyor. Gerginlikler aşırı olabilir - bir şey vermek zorunda kalabilir, ancak sadece onun yerine daha iyi bir şey inşa edebilmeniz için.

YAY: Güneş tutulması sırasında kendinize daha fazla özen gösterin. Bu, refah bölgenizde meydana gelir ve uyandırma çağrısı olarak size bir veya iki şok verebilir. Kendinize gerektiği gibi bakmazsanız başkalarını da önemseyemezsiniz.

OĞLAK: Güneş tutulmasının doğum haritanızın risk bölgesine ulaştığı cumartesi günü iletişim gücünüze ihtiyacınız olabilir. Güvenliğinize ve aynı zamanda duygusal sağlığınıza ekstra özen gösterin - olup biten yasa dışı her şey şimdi ortaya çıkabilir.

KOVA: Güneş tutulması sırasında odak noktanız aile hayatınız, bu da bazı şoke edici haberler verebilir. Sakin olun ve her şeyin - bir iradenin olduğu yerde düzeltilebileceğini veya iyileştirilebileceğini unutmayın.

BALIK: Güneş tutulması, duyduğunuz her şeye inanmamanız konusunda sizi uyarıyor. Gerçek olmayan dedikodu veya skandallarla ilgili sorunlar olabilir - çok dikkatli olun ve daha sonra geri alamayacağınız hiçbir şey yapmayın.

<p>ABD'nin California eyaletine bağlı Sierra Nevada bölgesini kar fırtınası vurdu. Sabah saatlerine

California'da kar fırtınası

İkinci el araba alacaklar dikkat: Bu otomobiller 50 bin TL ile 250 bin TL arası!

Sağlık çalışanları Filistin için ''sessiz yürüyüş'' yaptı

Hak mahrumiyeti cezası bulunan başkan kiraladığı yük asansöründe takımının maçını izledi