• $31,1256
  • €33,8267
  • 2033.04
  • 9370.71
15 Aralık 2023 Cuma

İletişimin gezegeni Merkür R DURAĞAN seyrinde dikkat!

Merkür'ün DURAĞAN R seyri ile. Planlara bağlı kalmak ve hedeflere ulaşmak konusunda giderek daha huzursuz olmak özellikle zor olabilir. Ancak Merkür Yay burcuna geçtiğinde, 2024 için hedefler belirlemek, aile üyeleriyle bağlantı kurmak ve tamamlanmamış projeleri ele almak için en iyi zamanı işaret eden bir sakinlik ve iyimserlik duygusu bizleri başarıya ulaştıracak. Gerilemenin Vedik astrolojinin 12 evinden geçerken burçları nasıl etkilediğine bir göz atalım.

KOÇ

Merkür kariyerin onuncu evinden geçerek zodyakın yerlilerini uzun vadeli mesleki hedefleri ve taahhütleri hakkında düşünmeye zorlayacak. Gerileme, seyahati, yüksek bilgiyi, maneviyatı ve inancı simgeleyen dokuzuncu eve girerken, kişi eski işlerin kalan yarım kalmış işlerini halletmek ve kariyerini ileride yeniden düzenlemek isteyebilir. Ancak gerileme sona erdiğinde mesleki duruşlarını daha net anlayacaklar. Önemli meselelerle uğraşırken dikkatli olun ve bir karara varmadan önce her şeyi dikkatlice gözden geçirin.

BOĞA

2023'ün son Merkür gerilemesi sırasında Boğa burcu biraz tedirgin olabilir. Ancak haberci gezegenin dokuzuncu evdeki hareketi nedeniyle seyahat etmek için iyi bir zamandır. Bu yeni şeyler keşfetmek için bir fırsat olabilir. Ayrıca eski bir noktayı ziyaret edebilir ve eski anıları yeniden yaşayabilirsiniz. Samimiyet ve dönüşümün sekizinci evine gerilerken, eski mali sorunlar ve alacaklarınızla ilgili haklarınızı alabilir size baskı kuran kişilerin yaşadıklarına tanıklık edeceksiniz. Borçları kapatmak ve ilerlemeye başlamak daha iyi olur. Özel yaşamınızda sürprizlere hazır olun.

İKİZLER

İkizler burcu için bu duygusal açıdan savunmasız bir zamandır. Yönetici gezegeniniz Merkür geri harekette, bir duygu girdabına neden olur. Bu aynı zamanda bastırılmış sorunlarla yüzleşmek için de en uygun zamandır yüzleşin kabullenin ve başınız daha fazla ağrımadan elinizden gelen gayret ile ilişkilerinizi güçlendirin. Gezegen sekizinci eve gerileyerek kişinin rahatsız edici konularla başa çıkmasına yardımcı olacak. Daha sonra Merkür, ortaklığı ifade eden yedinci eve taşınacak ve bu da ilişkilerinizi ve ittifaklarını değerlendirmeniz için zaman verecek. 23 Aralık'tan itibaren üç haftalık süreçte aşk ve dostluk beklenmedik şekilde yeniden yapılanacak sizler için.

YENGEÇ

Yengeç burcu, Merkür yedinci eve geri döneceği için gerileme döneminde ilişki sorunlarıyla yüzleşmeye hazır olun. Kiminle iletişim girdiğinizi ve işleri nasıl ileriye taşıdığını iyice anlamak önemli hale geliyor sizler için. Merkür günlük rutinler ve işlerle ilgili altıncı eve girdiğinde, fitness rejimleri ve işteki sorumluluklar etkilenecektir. Yengeç burcu, olası hatalar ve düzeltmeler için her şeyi iki kez kontrol ederek hareket etmelisiniz.

ASLAN

Merkür iş ve sağlıkla ilgili altıncı eve geri dönerken, ateş burcu daha güvenli ve işlerin başında olacak. Aslanlar, günlük işlerinde kendini güçlenmiş hissedecek başarısızlıktan kaçınmak için görevlerini dengeleyecekler. Ayrıca, gezegenin romantizmin ve kendini ifade etmenin beşinci evine girdiği 23 Aralık 2023 ile 1 Ocak 2024 arasında romantik ilişkilerinizi yapılandırmak için gökyüzü destekliyor sizleri.

BAŞAK

Tüm Merkür gerilemeleri bir hayal kırıklığı ve kargaşa gibi gelse de sizlere, Yönetici gezegeninizin retro seyri Başak burcu için ilginç bir zaman olacak. Gezegen, zevk, şehvet ve yaratıcılıkla bağlantılı olan bu toprak burcunun beşinci evinde geri gidecek. Bununla birlikte, Merkür dördüncü eve ve atalara ait köklere girmeye başladığında, kişinin aileye zaman ayırması ve herhangi bir çatışmayı veya sorunu çözmek açısından fayda sağlayacak sizlere.

TERAZİ

2023'teki son Merkür gerilemesi dördüncü evde başlayacak; aileye odaklanma, köklerine dönme, eski anıları gözden geçirme ve eski sorunları çözme zamanı. Ancak gezegen iletişimin üçüncü evine girdiğinde çalkantılı olacak sizler için. Yanlış iletişimler, yanlış anlamalar ve yanlış çıkarımlar yaşanabilir. Sevgili Terazi, söylediklerine dikkat et!

AKREP

Merkür gerilemesi sırasında yavaşlamalı ve herhangi bir şey söylemeden veya taahhütte bulunmadan önce iki kez düşünmelidir. Kiminle konuştuğuna, ne söylediğine ve belirli konuşmaların zamanlamasına dikkat edilmelidir. 23 Aralık'ta gök cismi finansla ilgili ikinci eve geri dönecek. Birinin değerini kazanıp kazanmadığını değerlendirmenin yanı sıra harcamaları da kontrol etmelisiniz.

YAY

Merkür gelir evinde geri giderken, tüm para konularını iyi bir şekilde gördüğünüzden emin olun. İkinci evdeyken, savurganlık anlarını ve yüksek kazançlı projelerin üstlenilip üstlenilemeyeceğini analiz edin. 23 Aralık'ta Merkür birinci benlik evine girdiğinde, 2024'e yeni bir benlik hazırlamak için geçen yıl çalışmalarını, kararlarını ve eylemlerini yeniden değerlendirme fırsatı sunar sizlere akıllıca değerlendirin.

OĞLAK

Merkür gerilemesinin başlamasıyla Oğlak burcu yoğun duygusal enerji yaşayacak. Önümüzdeki yıl yeni bir başlangıç için iç gözlem yapmanın zamanı geldi. Gezegen maneviyatla bağlantılı 12. eve doğru ilerledikçe, sakinlik ve iç gözlem duygusu size pek çok konuda fayda sağlayacak.

KOVA

Merkür 12. evde gerilemeye başlıyor ve bu ENERJİ Sizde özdüşünüme yol açıyor. Daha sonra, 23 Aralık ile 1 Ocak arasında iletişimin 11. evine geçtiğinde, bireylerin eski arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmasına, yeni bağlantılar kurmasına ve aile içinde yaşanan sorunları çözmeye gerçek dostların kıymetini anlamınıza yardımcı olacak.

BALIK

2023 yılının son Merkür gerilemesi sırasında eski bağlantıları yeniden canlandırarak kazançlı çıkabilirler. Ayrıca kişisel gelişimlerine katkıda bulunabilecek kişilerle yeni ilişkiler kurmanın da faydasını görecekler. Sonuçta gezegen 11. evde olacak. Kariyerin 10. evine girdiğinde işteki büyüme, yeni girişimler denemek ve kişinin pozisyonunu gözden geçirmekle ilgili konular ön planda olacak.

Gökler rehberimiz yolumuz ışık olsun.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Sirkeci-Kazlıçeşme Raylı Sistem Hattı açıldı... 15 gün ücretsiz olacak

Elazığ Palu'da maden ocağında göçük meydana geldi! 4 işçinin göçük altında kaldığı bildirildi

Türkiye'nin yerli savaş uçağı! KAAN ''görünmez'' olacak!