• $8,7259
  • €10,3725
  • 497.229
  • 1391.06
28 Ağustos 2020 Cuma

İkizler parlak bir döneme giriyor

Değerli okurlarım sizlerle güzel bir haberi paylaşmak istiyorum. AstrodehA Astroloji Okulu çok dilli olarak online eğitimlere başlıyor. Onursal Başkanımız Dr. Gary Gomes, Dr. Astrolog Şenay Devi, Kemal Menemencioğlu, okültizm- ezoterizm Dr. Suat Acar, Medikal Astroloji Uluslararası Mevlana Başkan Yardımcısı Esin Çelebi Bayru, Cemil İpekçi ile eğitimlerimiz başlıyor. Sertifika programları temel ve ileri seviye astroloji derslerimizle sizlerleyiz. Bilgi için www.astrodehaastrolojiokulu.com u takipte kalabilirsiniz.

KOÇ: Enerjisi yüksek ve karışık bir hafta karşılıyor sizleri. Düşmanlarınızla yüzleşebilir, yasal konularda başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Eğitim hayatında başarılı bir hafta. Hafta boyunca araç kullanırken hızdan uzak durmanızda fayda var. Gereksiz harcamalardan uzak durun borç almayın ve aşırı lüksten kaçının.

Sağlık: Ruhsal gerginlikler sizi rahatsız edebilir ve uyku problemleri yaşayabilirsiniz. Uzun yolculuklardan, derin sulardan ve sokak köpeklerinden uzak durun. Bu etkenlerden dolayı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz.

Aile ve arkadaşlar: Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ego ve öfkenize yenilmemeli, sağduyulu sakin davranmalısınız. Gizli meseleler gün yüzüne çıkıp rahatlayacak ve sıkıntıları ardınızda bırakacaksınız. Düşmanlarınızla yaşayacağınız yüzleşmeler aşk hayatınızdaki sorunlarında kökünü kurutmanızı sağlayacak.

BOĞA: Bu hafta sizin için güçlü enerjilerle dolu. Gelirleriniz birden fazla kaynaktan gelebilir. Babanız ya da resmi kurumdaki kişiler veya patronunuzla zorluklar, fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Bu alanlarla ilgili pek çok noktada kızgın ve rahatsız hissedebilirsiniz. İsyankar ve öfkeli tutumlardan uzak durun ve kendi kendinizi zor duruma sokacak davranışlar sergilemeyin.

Sağlık: İş ve eğitim hayatınızdaki gerginliklerden dolayı uyku düzensizliği ve kan basıncınızın düşmesine bağlı olarak yoğun halsizlik yaşayabilirsiniz. Yemek ve uyku düzeninizi iyileştirmek için çabalamalısınız.

Aile ve arkadaşlar: Eşiniz ve iş ortağınızla haftanın ilk günleri fikir ayrılıkları yaşayabilir, baskıcı tavırlarla yorulabilirsiniz. Bugünlerde işinizle ilgili konsantre olmanız zordur, dikkatli davranın. Ayrıca yaptığınız işle ilgili fikir hırsızlıkları söz konusu olabilir. Bekar ve ilişkisi olmayan Boğa’lar ruh eşinizi bulabilir, kalıcı bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

İKİZLER: Bu hafta maddi manevi iyi etkiler söz konusu. Parasal kazançlar elde edeceğiniz işbirlikleri ve ilerlemeler söz konusu. İş hayatınızda herkes sizi takdir edecektir. Ayrıca yaptığınız iş ya da projenizle dikkat çekebilir, kariyer hayatınızda büyük bir ilerleme yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda yeni sözleşmeler, anlaşmalarla yeni ve parlak bir dönemin kapılarını aralıyorsunuz.

Sağlık: Hafta boyunca sağlık sorunları yaşamak istemiyorsanız keskin şeylere, elektrikli ev aletlerine dikkat edin.

Aile ve arkadaşlar: Özel yaşamınızda da kelimelerin gücünü sonuna kadar kullanmalısınız, böylelikle sorunları aşacak, ilişkinizi güçlendireceksiniz. Çocuk sahibi İkizler sizlerde onların hayatında yaşanacak olumlu etkilerle mutlu edecek, eğitim hayatlarındaki istikrarla gururlanacaksınız.

YENGEÇ: Maddi konularda emeklerinizin karşılığı alacaksınız. Mesleğiniz gereği tanışacağınız insanlardan fayda göreceksiniz. Hafta boyunca herhangi bir risk ya da yatırım yapmamaya dikkat etmelisiniz. Bu hafta olmasa bile ilerleyen günlerle birlikte ekonomik olarak zarar edebilirsiniz.

Sağlık: Mevsimsel geçişler sizi rahatsız edebilir. Alerjik reaksiyonlara karşı dikkat edin.

Aile ve arkadaşlar: Evlilik hayatınızda sorunlar kendiliğinden ortadan kalkıyor ve eşinizle bütünleşiyorsunuz. Evli ve çocuk sahibi Yengeç’ler çocuklarınızla ilgili gerginlikler ortaya çıkabilir. Fevri olmadan anlayışlı davranın.

ASLAN: Hafta boyunca, yatırımlarla ilgili konularda her ayrıntıyı önemseyin ve keskin kararlar almadan önce iyice düşünün. Büyük kazançlarda, büyük kayıplarda yaşayabilirsiniz, son derece bıçak sırtı bir çizgidesiniz. Hafta sonuna doğru yaptığınız mesleğe bağlı olarak hiç beklemediğiniz kazançlar elde etme şansınız yüksek.

Sağlık: Hafta boyunca dikkatsizliğe bağlı yaralanmalar mümkün olabilir.

Aile ve arkadaşlar: Bu hafta aile bireylerinizle yaşanacak anlaşmazlıklar bu sefer zorlayıcı olabilir ve hukuksal sorunlara kadar varabilir. Sizlere önerim ailenizle sorunlarınızı çözmek için çalışın. Özel yaşamınızda da başkalarının etkisi altında kalan eş ya da sevgilinize karşı anlayışsız davranarak gerginlikler yaşatmamaya dikkat edin.

BAŞAK: Bu hafta gökyüzü finansal konularda destekliyor sizleri. Birden fazla kaynaktan gelecek iş ya da gelirler yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Riskli işlerde şansınızı deneyebilir ve ayrıntılara önem vererek karlı kalıcı yatırımlar yapabilirsiniz.

Sağlık: Kendinizi mutlu ve enerjik hissedeceksiniz. Bu da sağlığınızı olumlu yönde etkileyecek.

Aile ve arkadaşlar: Özel yaşamınızda olumlu etkiler söz konusu. Aşık olabilir, kalıcı bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Evlilik hayatınızda ise karışık etkiler söz konusu. Başka birine duygusal olarak bağlanabilir ve eşinizden tamamen uzaklaşabilirsiniz. Kendinizi kontrol etmeli, tutkularınızın esiri olmadan hareket etmelisiniz.

TERAZİ: Gökyüzü hafta boyunca var olan işinizi genişletme, yeni bir ortaklık, yeni yatırım ve her türlü mali riskten uzak durmanız için uyarıyor sizleri. İş arıyor ya da iş değişikliğine gitmek istiyorsanız tekrar tekrar düşünün ve şartları zorlamayın.

Sağlık: Gökyüzü eklemlerle ilgili sağlık sorunlarına dikkat etmeniz için uyarıyor sizleri. Özellikle ani hareketler bel kemiği ve eklemlerinizle ilgili sakatlanmalara neden olabilir.

Aile ve arkadaşlar: Evli Terazi’ler eşinizin arkadaş çevresi yüzünden gerginlikler yaşanabilir ve eşinizin sizi anlamamak için adeta direnerek hareket etmesi tam anlamıyla sizleri çıldırtabilir. Sizlere önerim öfke ve kavgayla hiçbir yere varamazsınız. Bekar Terazi’ler işiniz gereği tanışacağınız biriyle kalbinizi birleştirebilirsiniz.

AKREP: Bu hafta aşırı harcamalar ve ani finansal kayıplara karcı çok dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda üst düzey yetkililerden destek alarak uzun süredir emek verdiğiniz bir işin karşılığını almaya başlayabilirsiniz.

Sağlık: Bu hafta mevsimsel hastalıklar öksürük ve soğuk algınlığı yaşayabilirsiniz.

Aile ve arkadaşlar: Çocuk sahibi Akrep’ler onlarla ilgili gerginlikler söz konusu. Onların arkadaşlarıyla sorunları ya da başkalarından kaynaklanan etkilerle iş ya da eğitim hayatlarında zorluklarla karşılaşmaları sizlere sıkıntılar verebilir. Ailenizle gergin ilişkilerinizi düzeltiyorsunuz. Sorunlar arkanızda kalıyor ve doğruları görerek sahipleniyorsunuz.

YAY: Gökyüzü hafta boyunca iş hayatınızda saygınlık kazanacağınızı müjdeliyor. Görmezden gelinen neredeyse yok sayılan emekleriniz, fark edilecek ve tanınırlığınız artacak. Finansal konularda gelirlerinizin de giderlerinizin de artacağı bir haftadasınız. Yolculuklar keyifli olacak, iş ve eğitiminizle ilgili gelecek vaat eden olumlu sonuçlar getirecek. Haftanın ilerleyen günlerinde ise dikkatli olun. Vergiler, resmi dairelerle ve ödemelerle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Sağlık: Karaciğer, omurga kemikleri, sırt ağrılarıyla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz.

Aile ve arkadaşlar: Hafta boyunca aile, arkadaş ve özel yaşamınızda mutlu hissedeceksiniz ve cesaretiniz artacak. Kardeşininiz ya da çok yakın arkadaşlarınızdan gelecek faydalar söz konusu. Çocuk sahibi Yay’lar mutluluk ve başarı çocuklarınızdan gelecek. Bekar Yay’lar iş ya da eğitiminiz için yapacağınız yolculuklarda hayat arkadaşınız olacak o özel insanı tanıyabilirsiniz.

OĞLAK: Bu hafta mali konularda zorlanabilir, geleceğini beklediğiniz gelirlere güvenerek hareket etmenin zorluklarını yaşayabilirsiniz. İş hayatınızda evraklarınıza, resmi belgelere dikkat edin. Onları kaybedebilir ya da çaldırabilirsiniz. Yatırımlardan uzak durmalı, harcamalarınızı da kısıtlamalısınız

Sağlık: Uykusuzluk herhangi bir işe konsantre olmakta zorlanma söz konusu olabilir. Meditasyon yapın, dua edin ve zihninizi boşaltın. Ancak böylelikle sağlıklı olabilir, olası sağlık sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Aile ve arkadaşlar: Aşk hayatınızda eşinize olan sevgi ve ilginiz karşılıklı olunca her ikiniz de romantizmin, mutluluğun doruklarına çıkmayı başaracak, adeta birbirinize kenetleneceksiniz. Bekar Oğlak’lar yeni bir aşk, ilişkisi gelişebilir.

KOVA: Gökyüzü bu hafta uzun seyahatler ve seyahatlerden gelecek kazançlara işaret etmekte. Her bakımdan talihli bir hafta karşılıyor sizleri. Medya ya da iletişimle ilgili konularda çalışıyorsanız, hayatınızın fırsatı ile karşılaşabilir, çok önemli bağlantılarla hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sağlık: İş ve özel yaşamınızda yorgunluk ve gerginlik sonucu kan basıncınız düşebilir, kalp problemleri yaşayabilirsiniz. Dikkatli olun.

Aile ve arkadaşlar: Aşk hayatınızda ise o hayalini kurduğunuz beklediğiniz özel insan karşınıza çıkabilir ve aşkın engin güzelliklerine birlikte yol alabilirsiniz.

BALIK: Ayın ortasında yeni bir ev ya da araç alma şansını yakalayabilirsiniz. İş hayatınızda ise beklenmedik kaynaklardan kazançlar elde edebilirsiniz. Bir iş değişikliği düşünüyor ya da yeni bir iş arıyorsanız uygun zamanlardasınız, hareke geçin.

Sağlık: Bu hafta koşu, yürüyüş ya da seyahat ederken çok dikkatli olmalısınız. Çok önemli değilse, geceleri yolculuk yapmaktan uzak durun.

Aile ve arkadaşlar: Gökyüzü aşk hayatınızda büyük dalgalanmalarla karşılaşabileceğinize işaret etmekte. Eski aşkınız karşınıza çıkabilir, yeni bir insan tanıyabilir ve nasıl karar vermeniz gerektiğini belirlemekte çok zorlanabilirsiniz. Evli Balık’lar sizler de eşinizin üzerinde denetimi bırakıp, mutlu olma çabası içine girdiğiniz anda, sorunları kendinizin yarattığının farkına varacak ve mutluluğun tadını çıkaracaksınız. Çocuk sahibi Balık’lar onların iş ve eğitim hayatındaki başarılarıyla mutlu olacaksınız. 

<p>İstanbul'un bazı bölgelerinde başlayan sağanak hayatı olumsuz etkiliyor. Bulutlu ve gök gürültülü

Bayrampaşa'da bir alt geçidi su bastı

Gaziantep'te UNESCO listesinde bir açık hava müzesi: Yesemek

İstanbul'da sağanak yağış hayatı olumsuz etkiliyor

İngiliz Kraliyet ailesi de Türkiye'den sipariş ediyor: Kilosu 50 lira!