• $9,5347
  • €11,0946
  • 546.661
  • 1455.42
23 Kasım 2018 Cuma

İkizler burcunda Dolunay gerçekleşecek

DOLUNAY: Ay 28 günlük turunun yarısını tamamlar. Dolunay günlerinde sorunlar duygusal ruhsal gerginlikler, huzursuzluklar, tartışmalar yoğunluk kazanır. Negatif enerjiler çarpışmaktadır etrafımızda; Bedenimizde yağlanmamızın artacağı günlerdir. Dolunaydan sonraki doğumlarda sorunlar daha fazladır. Bu süreçte bebeklerde sağlık sorunları diğer zamanlara göre daha fazladır. Doğduğumuz anda Ay’ın konumu çok önemlidir. Dolunaydan sonra doğanların başarıyı yakalamaları için biraz daha fazla çaba sarf etmeleri gerekir. Dolunaydan sonra doğan çocuklarda son derece güçlü hafızaya sahip olurlar.

İKİZLER Dolunayı’nın genel yansımasıyla deniz yolculukları ve hava yollarında kazalar, iklim değişimleri, salgın hastalıklar ve doğa olayları, siber saldırılar dünya genelinde ve ülkemizde artış gösterebilir. Siyasi dengelerin değişeceği ani ve kontrol edilmesi güç olaylar yaşanabilir. İyi ve kötünün büyük mücadelesine tanıklık edeceğimiz enerjiler söz konusu. Finansal konularda kişilerin bilinçsizliği ve iyi niyetlerinden faydalanma çabası içinde olan dolandırıcı ve art niyetli kişilerin gerçekçilikten uzak yaklaşımları zorluklara ve istenmeyen zararlara neden olabilir. Özellikle ülkemizde iç güvenliğimizle ilgili çok daha fazla dikkat edilmesi yeni önlem ve tedbirlerin alınması gereken günlerdeyiz.

İkizler Dolunay’ının bireysel olarak bizlere olumlu yansıması için…

Hayatımın en şanslı, en başarılı, en sağlıklı, en mutlu dönemini sevgiyle karşılıyorum. Tevazuum, içtenliğim ve inançlarımdan aldığım güçle bana sunulan şansları en iyi şekilde değerlendiriyorum. Bolluk, bereket, şans ve huzur benden yana. İstek ve dileklerime ulaşıyor, sahip olduğum her şey için tüm kalbimle şükrediyorum. Hangi dini inanca mensupsanız dilediğiniz şekilde dua edip dilek ve arzularınızı ifade edebilirsiniz.

KOÇ

Eş ya da sevgilinizin hukuki bir sorununun çözüme kavuşmasıyla sevinecek maddi rahatlamalar deneyimleyebilirsiniz. Bekar Koçlar eski eş ya da sevgilinizin geri dönüş talebi bir an için ruhunuzu okşasa da yanlışları tekrarlamayın.

BOĞA

Özel yaşamınızda devam eden bir beraberliğiniz varsa birlikteliğiniz fikren, ruhen, bedenen daha keyifli bir hal alacaktır. Birbirinizle iletişiminizdeki dürüstlük, ilişkinizi daha güvenilir bir noktaya taşırken iş hayatınızda ortak girişimler olacak.

İKİZLER

Bu hafta ailevi konularda da düşüncelerinizin ne kadar yanlış olduğunu anlayacağınız durumlar söz konusu olabilir. Hafta sonuna doğru aşk hayatınızda eş ya da sevgilinizin pozitif tutumundan kaynaklı olumlu enerjiler sizleri güvende hissettirecektir.

YENGEÇ

Gökyüzü sizler için önemli enerjileri barındırmakta. Ay düğümlerinin burcunuzda ve karşıt burcunuz Oğlak’ta seyrinin başlamasıyla kendinize yabancılaştığınız başkaları için yapıp kendiniz için yapmadığınız pek çok şeyin farkına vardıracak sizleri.

ASLAN

İş hayatınızda sorunların aşılabilir olduğuna inanmaya başlamanızla birlikte haftanın ikinci gününden itibaren sürpriz değişimlerle karşılaşabilirsiniz. Kendinize güvenin kendinizi sevin, sizi seven özel insanların söylemlerini dikkate alın.

BAŞAK

Merkür’ün Yay burcunda geri harekette olması sizleri fazlasıyla zorlayabilir. İş ve eğitim hayatınızda başarılı olmak, düzeni korumak için her zamankinden çok fazla emek ve mücadele vermeniz gerekebilir.

TERAZİ

Gökyüzü bu hafta, maneviyata ilginizin artacağına psikolojik olarak rahatlamanın önemini daha önce önemsemediğiniz kadar önemseyeceğinize işaret etmekte. Bunu yapmak sizleri pek çok konuda netleştirip rahatlatacaktır.

AKREP

Bu hafta borç para alışverişleri ve kredi almaktan uzak durmaya çalışın. Aşk hayatınızda kimsenin etkisi altında kalmayın, var olan birlikteliğinizi küçük şeylere takılıp kalıp, her ikiniz içinde zor bir hale getirmemelisiniz.

YAY

Bekar ve ilişkisi olmayan Yaylar gerçek dostlarınız aracılığıyla tanıyacağınız biriyle yeni bir sürecin içine girebilirsiniz. Evli Yaylar ise eşinizin yakınlarından gelecek sözlü saldırılara karşı tepkisiz kalmamalısınız.

OĞLAK

Gökyüzü Ay düğümlerinin karşıt burcunuz Yengeç ve kendi burcunuzda ilerlemesiyle yeni bir süreç başlıyor. 2020’ye kadar olan bu döngü seçimleriniz, geçmişle gelecek arasındaki köprüyü yeniden inşa edebilme şansı veriyor.

KOVA

İş ve eğitim hayatınızda ileriye yönelik pek çok deneyim seçenek söz konusu olabilir ve yeni fikirlerden korkmadan hareket edin. Bu hafta kişisel ve değerli eşyalarınız için son derece kontrolcü olmalısınız.

BALIK

İş ve eğitim hayatınızda fazla karışıklıkla dolu zorluklar başkalarından kaynaklı sorumluluklar almanıza neden olabilir. Kariyer ve kişisel ilişkilerinizin zedelenmemesi için bir kurban gibi hissederek her şeyi kabullenmeyin.

<p>Verdiğiniz nefes aldığınız nefesle  karışmıyor. Akıllı maske telefonla kontrol ediliyor.</p><p>Ak

Akıllı maske nefes aldıracak

Güney Kore ilk yerli roketi 'Nuri'yi uzaya fırlattı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar'da bir kafede vatandaşlarla sohbet etti

Niğde'de 20 milyon yıllık fosil bulundu