• $8,6259
  • €10,124
  • 492.081
  • 1385.61
23 Temmuz 2021 Cuma

İki Kova Dolunayı'nın önemi

23-24 Temmuz 2021'de Kova burcunda bir dolunay ile ay döngüsünün zirvesine ulaşıyoruz. Bu aslında yaşayacağımız iki Kova Dolunayı'ndan biri, önümüzdeki ay bir Kova Dolunayı daha yaşayacağız. Arka arkaya iki Kova Dolunayı'na sahip olmak, bu ayların birbiriyle uyum içinde çalışacağına işaret eder. Bu dolunayda bizim için karıştırılan her şeyin, 22 Ağustos'ta gelecek olan bir sonraki Dolunay ile bağlantılı olacağını görebiliriz. Bir takvim yılı içinde iki dolunay Kova burcunda olması da bu burcun önemini vurgular. Kova, su taşıyıcısı tarafından temsil edilen bir hava burcudur. Suyu taşıyan, dünyanın duygularını ifade eden suyu kabında toplayıp havanın gücüyle dönüştürebilme yeteneğine sahiptir. Su taşıyıcısı daha sonra onları dünyaya geri dökebilir, bu da bilinçte bir değişim getirir. Kova enerjisine doğal bir şifa kalitesi veren ve bu temmuz dolunayında bağlantı kurabileceğimiz besleyici harekettir.

KOÇ: Bu hafta her konuda güçlü bir dönem karşılıyor sizleri. Yeniliklere açık olmanız kariyer hayatınızın en parlak döneminin kapılarını aralıyor sizlere. Bu dönemde başarı merdivenlerini hızla çıkacak gerçek dostların destekleri ile kalıcı ve uzun vadeli işlerin başarılı kahramanı olacaksınız.

BOĞA: Bu hafta kendi yakınlarınız ve ailenizle ilgili konularda yaşanacak olumlu ya da olumsuz gelişmelerle ilgileneceğinize işaret etmekte. Aile içinde geçmişte yaşanan bir sorun tekrar gündeme gelebilir ve yaşanan gerginliğin yerini huzura bırakması için yapıcı yönde görevi siz üstlenebilirsiniz.

İKİZLER: Bu hafta kaybettiğinizi düşündüğünüz maddi manevi konularda yaşanacak gelişmelerle var olan şartlarınızın iyileşerek, eskisinden çok daha iyi bir hale geleceğine işaret etmekte. İş hayatınızda duygularınızla değil mantığınızla hareket ederseniz kazanacaksınız. Bu sure içinde aile bireylerinizin desteğini de uyarılarını da dikkate almalı, her şeyi ben bilirim tarzında hareket etmeden yeni fikir ve düşüncelere açık olmalısınız.

YENGEÇ: Bu hafta gökyüzü duygusal geçişlerinizi daha da yoğun bir hale getirebilir. Kararlar alın yaşadıklarınızı sorgulayın fakat uygulamaya geçmek için biraz bekleyin. Ailevi konularda tutumunuz bir hayli önem kazanmakta. Bağlarınızın güçleneceği birbirinizi anlayarak ve saygı duyarak hareket edeceğiniz bu özel zamanı iyi değerlendirin. Geçmişle yaşamaktan uzaklaşıp yeni olanı yüksek bir farkındalık bilinci ile karşıladığınız bu süreç, sizlere yeni insanlar tanımanın getireceği fırsatları da beraberinde getirecek.

ASLAN: Bu hafta her konuda yanlış düşüncelerinizden uzaklaşıp arınacak, doğruyu görüp, eğrilerin oyununa gelmeden toparlanacaksınız. Bir çok konuda gezegenlerin dizilimi maddi olarak şanslı bir dönemin habercisi... Uzun zamandır kazanamadığınız kadar çok kazancın müjdecisi sizlere. Bekar Aslanlar bu hafta ilişkinizde ki gerginlikleri ortadan doğru adımlarınız sayesinde kaldıracak mutluluğunuzu daha güçlü bir hale getirebileceksiniz.

BAŞAK: Özgüveniniz yükselecek, şansınız yükseliyor. Bu hafta yeni başlangıçlar ve iş hayatınızda yaşanacak hızlı gelişmeler temponuzu yükseltecek. Cesur olun ve sorumluluk almaktan çekinmeyin. Parlak zekanızı ortaya koyma zamanıdır şimdi. Yakın çevrenizde gerçekleşecek olumlu etkiler sizi de etkileyecek. Düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmek için pek çok fırsat girişim sizin fark ettiğiniz kadarı ile yaşamınızı taçlandıracak.

TERAZİ: Bu hafta terfi, zam gibi kariyer hayatınızda olumlu bir enerjiler hakim. Gizliliğe önem verin ve beklentilerinizi yaşadığınız gelişmeleri ulu orta konuşmamaya özen gösterin. Fiziksel çekiciliğinizin her zamankinden yüksek olduğu bir süreçtesiniz. Çevrenizde hayranlık uyandıracak birçok teklifle karşılaşacaksınız. Ruhsal enerjinizin de yükselmeye başlaması ile seçimlerinizi titizlikle belirleyecek yaşamınıza gerçekten hayat arkadaşı olabileceğine inandığınız insanı kabul edeceksiniz.

AKREP: Gökyüzü bu hafta eski eş, eski sevgili ya da ortaktan kaynaklı zararlar ile karşılaşabileceğinize işaret etmekte çok dikkatli olun. Aynı tekrarlar daha büyük zararlar, yaralar almanıza neden olabilir. Şimdi dönüşüm, şimdi yenilik ve huzur dolu günler için başkaları için değil kendiniz için yaşama zamanı. Bu dönemde iş hayatınızda dikkatli olmalısınız.

YAY: Uzun zamandır finansal problemler yaşıyor çok emek verip az kazanıyorsanız. Yüzünüzü güldürecek gelişmeler ile karşı karşıyasınız bu hafta . Uzun zamandır tahsil etmek için uğraştığınız bir alacağınızla ilgili olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Mesleğinizle ön plana çıkacak ve işbirlikleri sayesinde kariyerinizde hedeflerinizi yükseltecek imkanlarla karşılaşacaksınız.

OĞLAK: Bu hafta yakın arkadaşlarınız ve akrabalarınızdan zararlar görebilir, beklemediğiniz nankörlüklerle karşılaşabilirsiniz. Bu durum sizleri kısa bir sure için üzse de gerçeklerle yüzleşmek rahatlığını yaşayacak ve kazanan siz olacaksınız. Yaşam sizi mükafatlandırıyor bu hafta maddi manevi hayal ettiğiniz huzur ve mutluluğa kavuşuyorsunuz. Yeter ki sorun çıkaran ve sizi kullanmaya çalışan hatta sömüren insanları yaşamınızdan uzaklaştırmayı başarabilin.

KOVA: Bu hafta arkadaşlıklarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı ilişkilerinizi bitirerek, hayatınızda düzenlemeler de bulunabileceksiniz. Bu hafta özgüveninizin egoya dönüşmemesi konusunda her zamankinden hassas davranın. Kontrol altında tutamadığınız duygularınız, size değer veren ve samimiyetle yanınızda olan insanlara karşı üstünlük sergilemenize ve onlarında buna sessiz kalmayarak, ciddi tepkiler vermelerine sebep olabilir. Ay boyunca tartışmalar sizin zararınıza olacaktır bunun bilinci ile sakinliğinizi koruyarak hareket edin.

BALIK: Bu hafta; İstediğiniz hızda ilerlemeyen tüm konularda yaşanacak hızlı ve olumlu gelişmeler öz güveninizi yükseltirken doğru yerde, doğru zamanda, doğru insanlarla birlikte olabilmenin mükafatının da büyük olacağını müjdeliyor sizlere. Sezgilerinize güvenin ve enerjinizi pozitif düşünerek sürekli yükseltin. Bu ay önce ben demek yerine, size değer veren insanların olduğunu unutmadan önce Biz daima Biz demeyi başarabilmelisiniz.

<p>'TeknoFest gerçekten de dünyada rekor kırıyor ama rakamları  bilmesek bile biz gelen ilgilerden r

TeknoFest 2021: Yeni Yeteneklerin Keşfi ve Milli Başarıların Sergisi

Galatasaray Kayseri'de

Etna Yanardağı'ndaki hareketlilik korku yarattı

TEKNOFEST İstanbul'da Türk Yıldızları'ndan muhteşem gösteri