• $32,2017
  • €35,028
  • 2506.65
  • 10895.3
12 Mayıs 2023 Cuma

Herkes Yantra kullanamaz!

Doğum haritamızda zayıf ve zararlı yerleşimde olan Ay, Mars ve Venüs'ün enerji akışının doğru şekilde olmasına yardımcıdır. Aşk hayatınızdaki olumsuz etkilerin giderilmesine evliliklerde denge uyum ve huzuru sağlar. Dolunay zamanında yaşanan gerginlikleri dengeler.

Haftanın Olumlaması: Zihnimi bilinçaltımı bilinç üstümü zararlı düşüncelerimi saflaştırıyorum. Özgür irademle temizleniyor, güzel olana doğru olana odaklanıyor, kendimi güçlü, huzurlu ve inançlı hissediyorum. Bereketim açılıyor, her gün çoğalıyor, artıyor, büyüyor. Her param değer kazanıp bolluğa erişiyor. Bollukla bereketle yaşıyor, üretiyor, kazanıyor, hayrını görerek güzel işlerde kullanıyor, harcadıkça daha çok kazanıyor ve büyüyorum. Yaklaşık 10 yıl önce eğitim sürecimde yaptığım araştırmalarla üzerinde çalışıp bilgi sahibi olduğum yantraları ülkemize getiren ilk kişi olarak yantralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilerin herkese yantra önermesi yantraların mucizeler yaratacağı söylemleriyle karşılaşan okurlarımdan gelen bilgiler doğrultusunda bu makaleyi yayınlama gereği duydum.

1-Herkes yantra kullanamaz.

2-Sizin için hazırlanan kişiye özel yantranızın uygulamasını bir başkası yapamaz.

3- Doğum haritası analizi yapılmadan hangi yantranın hangi formda ve elementte olduğu bu konuda eğitimi olmayan uzman olmayan biri tarafından yapılamaz.

Yantralar, Trigonometri, üçgenlerin açılarıyla kenarları arasındaki bağıntıları konu edinen matematik dalına dayalı. Trigonometri, sinüs ve kosinüs gibi trigonometrik işlevlerin üzerine kurulmuştur ve günümüzde fizik ve mühendislik alanlarında sıkça kullanılmakta olan matematiksel hesaplamalar astronomik ve astrolojik gözlemlerle yapılan semboller uygulamasıdır. Türk medeniyetlerinde özellikle Osmanlı döneminde de padişahlar tarafından tılsımlı gömlekler olarak özenle kullanılmıştır.

Günümüzde de önemini tüm dünyada doğum haritaları incelenerek uygun sembol ve uygulamalarla kullanımına devam edilmektedir. Yantralar kişiye özel oniks bakır altın ya da gümüş olarak element ve gezegen yerleşimlerine uygun kişiye özel olarak hazırlanmaktadır ve yaklaşık 5000 yıllık kadim bir öğretidir.

Doğum haritalarımızda bizi zorlayan engelleyen aynı olay ve enerjilerin yaşamımızda sürekli tekrar eden gezegensel enerjilerin yaşamımıza olumsuz yansımalarını iyileştiren enerjilerini yükselmesine yardımcı olan bir uygulamadır. Doğum haritamızda bizleri zorlayan gezegenlerin enerjilerini düzenleyen ve güçlendiren her bir sembolün bir gezegenle ilişkili olarak belirlenmesiyle; kullanılacak yantra belirlenir. Hayatımızda zorlandığımız iş, aşk, sağlık gibi sorunlara sebep olan enerjileri dengelemek ve iyileştirmek için, hava yastığı görevi gibi zararlı zayıf enerjileri dengelememize yardımcı bir araçtır.

Yantraların anavatanı Hindistan'dır. Türk kültürlerinde de yantralar Hindistan öğretisi baz alınarak kullanılmıştır. Kişiye özel hazırlanan yantralar doğru kullanıldığında kısa süre içinde; doğum haritanızda sahip olduğunuz zayıf zorlayıcı olumsuz enerjileri dengeleyecek ve zorlandığınız konularda yardımcınız olacaktır.

İşte tam bu noktada dikkat etmek gerekli bir kişinin yantra kullanıp kullanamayacağıdır. Doğum haritasına bakılmadan belirlenemez ve bunu sadece eğitimli bir uzman astrolog belirleyebilir. Ayrıca unutmamak gerekir ki herkes yantra kullanamaz.

Koç: Bu hafta aşk hayatınızda oldukça karışık etkiler söz konusu. Geçmişte kalan yarım bir aşk hikayesi karşınıza çıkabilir ve karışık duygular içinde olabilirsiniz. İlişkisi devam edenler ise aşırı şüphe kıskançlık ve inat duygunuzu kontrol altına almalı ve ilişkinizi güçlendirme çabası içinde olmalısınız. Finansal konularda bu hafta karlı yatırımlar yapabilirsiniz. Özelikle gayrimenkule yapılacak yatırım sizler için oldukça kazançlı sonuçları beraberinde getirecektir. Hayalini kurduğunuz evi bu hafta içinde alabilirsiniz. Ayrıca yurt dışı ile bağlantılı şanslar söz konusu görüşmelerinizi hızlandırmalısınız.

BOĞA: Bu hafta başlattığınız yarım kalan engellendiğiniz her işinizi tamamlayacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Yaptığınız işte bilinilirliğinizde kazançlarınızda her geçen gün daha da artacak. Finansal konularda iş birlikleri ve ortaklıklar gerçekleştirebilirsiniz ayrıca bu hafta yurt dışı ile ilgili olumlu gelişmeler ile hayallerinizi gerçeğe dönüştürmenizi sağlayabilir. Yetenekleriniz farkına varın ve size güç katanlarla ortak kararlar alarak istikrarlı enerjileri doğru değerlendirin. Bu hafta iş hayatınızda yoğunluğunuz artacak iş birliklerine açık olun. Sağlık sorunları olan Boğa'lar bu hafta şifa bulacakları enerjiler ile toparlanacaklar haftanın ilk gününden itibaren diyete başlayabilir sportif aktiviteler ile kendi değerinizin farkına varabilirsiniz. Özel yaşamınızda bekarlar size aşkı öğretecek insanla yollarınız kesişebilir ve süre gelen birlikteliğinizi daha güvenli huzurlu bir şekilde yaşamaya başlayabilirsiniz. Evliler eşinizin iş hayatınızda ki olumlu gelişmeler ile maddi manevi daha da rahatlayacaksınız.

İKİZLER: Geçmişin yorgunluklarının ardınızda kalıp yenileneceğiniz enerjiler hakim gökyüzünde bu hafta. İş ve özel yaşamınızda yeni kararlar ile belirsizlikleri netleştireceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler birden fazla kişinin duygusal yakınlığı ile kafanız karışabilir. Sizlere önerim acele kararlar vermemeniz yönünde duygularınızın netleşmesini beklemelisiniz. İş ve eğitim hayatınızda ufak tefek detaylara takılıp kalmamalı mücadele etmekten yılmadan hareket etmelisiniz.

YENGEÇ: Bu hafta sizler için uyanış ve farkındalık enerjilerinin hakim olduğu etkiler söz konusu hayat sizleri oldukça zorlu sınavlardan geçirdi şimdi öğrendiklerinizi deneyimlerinizi hayatınızın her safhasına yansıtma sürecindesiniz. Hafta boyu sağlığınıza dikkat etmeli alerjik reaksiyon ve solunum yolları ile hassasiyetlere yatkın olduğunuzun bilinci ile biraz daha özenli olmaya gayret etmelisiniz. Özel hayatınızda ise maddi manevi şanslı bir enerjiler söz konusu yeter ki işinizle ilgili konularda kararsızlıklardan uzaklaşın ve doğru bildiğiniz konularda fikirlerinizi ifade etmekten korkmadan hareket edin. Bekarlar aşk sürpriz bir şekilde gündeminizde yerini alabilir bu hafta.

ASLAN: Bu hafta kardeşler ve ailevi konularda net kararlar alabilir, alışkanlıklarınız ile suiistimal edildiğiniz konuların tekrarının olmamasını sağlayabilirsiniz. İş hayatınızda ise sorun yaşamaktan yorgunsanız yapıcı uyarıları dikkate almalı dik başlılık yapmadan disiplinli çalışmaya odaklanmalısınız. Gökyüzü siyahı beyaza çevirirken hayatınızda arkanızda kalması gereken yüklerinizi bırakmalısınız artık. Bu hafta eklem ve omurilik bölgelerinizin hassasiyetiniz yüksek olabilir dikkatli davranın. Aşk hayatınız da ise sevgi üzerine kurulu bir beraberliğiniz ya da evliliğiniz varsa kıymet bilmeli geçmişin ağırlıklarından kurtulmuşken karşınızda ki kişinin sevgisini aynı şekilde karşılık vermekte tereddüt etmemelisiniz. Bekarlar aşktaki huzur ve uyumu yakalayabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız.

BAŞAK: Bu hafta pek çok zorlu enerji haftanın ilk gününden itibaren ardınızda kalıyor arzu ettikleriniz anlamlı rastlantılarla gerçekleşebilir. Biraz cesaret ve sabır sizleri daha iyi şeylere eriştirebilir. Bu hafta ailevi konular ve arkadaşlık ilişkilerinizde üçüncü kişilerin etkisi altında kalmadan hareket etmeniz önem taşımakta. Bu hafta dikkat etmeniz gereken konular mide ve bağırsağınız. Evli ve ilişkisinde problemler yaşayan Başak'lar birbirinizin üzerinde haklı çıkmak adına baskı kurmak mı? Yoksa karşılıklı özveriyle ilişkinizi kurtarma yönünde çabalamak mı? Kendinize bunları sormalı ve seçimlerinizi yapmalısınız.

TERAZİ: Bu hafta iş ve eğitim hayatınızda toparlanmalarla başarı çıtanızın yükselmeye başlayan enerjilerle karşı karşıyasınız. Pek çok konuda olumlu gelişmelerin etkisi ile maddi konularda da güçleneceksiniz. Bu iş hayatınızda haftanın ilerleyen günlerinde başkalarından kaynaklanan dikkatsizlikler yüzünden maddi zorluklar hukuki sıkıntılar yaşamak istemiyorsanız her işinizin takibini kendiniz yapmalısınız. Hafta boyunca planlı olmalı, küçük aksaklık ve detaylara takılıp kalmadan hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise aşk yeniden anlam kazanabilir. Özellikle bekarlar bu hafta kalıcı ve aşk dolu beraberliklere adım atacağınız enerjiler söz konusu. Evliler sorunları iletişime önem vererek aşabilecek saygı ve sevgiyi güçlendirip birlikteliğinizin keyfini sürebileceksiniz.

AKREP: Gökyüzü bu hafta takıntılarınızın size zarar verebileceği yönünde uyarıyor sizleri. Eski defterleri karıştırmamalısınız gizli kalması gereken konuların gün yüzüne çıkıp skandallara yol açmaması açısından. Durup düşünün yaşadıklarınızı hatalardan size yapılan yanlışlardan dersler çıkarın kendinize ve geçmişi kararlı bir şekilde dününüzde bırakmaya başlayın. İş ve aile hayatınızda zorlandığınız konuların tekrar etmesini bu sayede önleyebilirsiniz. İş arayanlar yeni bir iş imkanı elde edebilir, kazanımlarınızı işbirlikleriyle arttırabilirsiniz. Bu hafta aile bireylerinizle ortak işlerden yatırımlardan uzak durmalı duygularınızla ile kararlar almalısınız.

YAY: Gökyüzü bu hafta iş ve aşk hayatınızda köklü değişimlerle karşılaşacağınıza işaret etmekte. Bu hafta kendi işinizi kurabilir, finansal konularda karlı ortaklıklarla farklı alanlarda da kazanımlar elde edebilirsiniz. Düştüğünüz dağıldınız noktalardan ayağa kalkıp güçleneceğiniz etkiler söz konusu. Elinizden kaçan işler bu hafta yeniden gündeminize gelebilir. Bu hafta sağlığınızla ilgili özellikle alt batın ile ilgili iltihaplanmaları önemle dikkate almalısınız. Hafta boyu aşk hayatınız olumlu yönde yapılanmaya başlayacak şeytanın bacağını kıracak ve istediğiniz mutluluğu yakalayabileceksiniz.

OĞLAK: Bu hafta yaşınız kaç olursa olsun deneyimlediklerinizi hayatın içinde karşılaştığınız olayları elinizden kaçan fırsatları sevgiyi güveni verdiğiniz emeği size verilen emeklerin önemini daha derinden anlayacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Ruhunuzda ki iyi ve kötüyü ayrıştıracak pek çok zorluğu negatif enerjiyi hayatınızdan ruhunuzdan uzaklaştırabileceksiniz. İş ve özel yaşamınızı yenileyeceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Şimdi bu fırsat dönemini iyi değerlendirebilme cesaretini gösterebilmelisiniz. Sağlığınızda ise alerjiye bağlı hassasiyetler yaşayabilirsiniz. Özel hayatınızda ise gerçek sevginin emekten geçtiğini anlayacak sevgiyi sınırlamadan yüreğinizi esaretten kurtarmayı başarabileceksiniz. Bekarlar bu hafta evlilik kararı alabilirler.

KOVA: Gökyüzü bu hafta yakınlarınızdan kaynaklı maddi manevi zararlar yaşayabileceğinize işaret etmekte, haklıyı haksızdan ayırt etmeli merhamet duygunuzun yanlış insanlar yüzünden kırmamanız gereken kişileri kıracak yaklaşımlara sürüklenmenize yol açmasına izin vermemelisiniz. Güvendiğiniz kişileri iyi seçin ve sizi kendi çıkarları için kullanmalarına izin vermeyin. Sizlere önerim daha büyük zararlar görmeden sizi kendi doğrularınızdan uzaklaştıracak kişilerle yollarınızı ayırmalı. Özel yaşamınızda ise hafta boyu tek taraflı fedakarlıklar içinde olmamalı eş ya da sevgilinizin almadığı sorumlulukları tek başına yüklenmemelisiniz. Bekarlar özel insan karşınıza çıkıp aşkın derinliğinin içine çekebilir sizleri.

BALIK: Bu hafta iş hayatınızda mücadele vazgeçmemek başarıyı getirecek sizlere. Mesleki konularda bilginizi ortaya koymalı kendinizi gösterebileceğiniz dikkat çekeceğiniz her türlü organizasyonun içinde yer almaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızda ise eş ya da sevgilinizin sevginizi suiistimal etmesine de müsaade etmemelisiniz. Hayat bencilliklerin etrafında dönmüyor bunu görebilmeli sizi yoran ilişkileri sürdürmekte ısrarcı olmamanız gerektiğinin farkına varmalısınız. Bu hafta spora başlayabilir zararlı alışkanlıklarınızdan uzaklaşacak gücü kendinizde bulabilirsiniz. Bekarlar ilişkisi olmayanlar bu hafta gökyüzü kalıcı beraberlikleri müjdeliyor sizlere.

<p>Fransa'da Rouen Açıkhava Festivali'nde sahne alan sanatçı Sinan Akçıl, binlerce insanın katıldığı

Sinan Akçıl soykırımcı Netanyahu'ya seslendi

Donmuş tavuk çözenler dikkat! Eğer sıcak suda bekletilirse…

Kayseri'de kamyonetler çarpıştı! 1 kişi yaşamını yitirdi, 4 kişi de yaralandı

''Türkiye'de Yılın Otomobili'' yarışmasının test sürüşleri gerçekleştirildi