• $13,4532
  • €15,2848
  • 795.616
  • 2042.08
5 Nisan 2019 Cuma

Hayaller gerçeğe dönüşüyor

Nisan 2019’un ilk yarısına, Balık burcunun romantik duygu dolu enerjileriyle başlıyoruz. İletişimin temsilcisi Merkür’ün 17 Nisan’a kadar Balık burcunda seyri ve 20 Nisan’a kadar Venüs’ün de Balık burcunda olmasıyla hayal kurmak ve hayallerimizi hayata geçirebileceğimiz enerjiler hakim gökyüzünde.

Merkür, Venüs ve Neptün’ün yansımasıyla aşk uyanışa geçiyor.

Pek çoğumuz aşk kavramıyla tanışabiliriz. Emek verilen ilişkilerin yeniden yapılanacağı sevgisini ifade etmekte göstermekte zorlananların kendilerini net bir şekilde ortaya koyup sevmenin paylaşmaktan geçtiğinin farkına varacakları güçlü etkiler enerjiler, aşka hayat verip aşkla hayat bulmamızı sağlayacak.

Fakat bu enerjiler aşırı romantik şiirsel ve boş vaatler ile aldatılma olasılığı yüksek ilişkiler kurulmasına da neden olabilir.

Büyük iyilik Jüpiter 10 Nisan 2019’da yönetici olduğu Yay burcunda geri hareketine başlayacak ve 12 Ağustos 2019’a kadar geri hareketinde seyrine devam edecek. Bu enerji bizi kişisel inançlarımızı ideallerimizi gözden geçirmemize ve böylece kendi oluşturduğumuz korku, kaygı, güvensizlik ve başkalarının neden olduğu sınırlamalardan kurtarmamız için farkındalık getirmekte. Jüpiter, Merkür ile 11 ve 13 Nisan arasında ve 15 ve 16 Nisan’da Venüs’i gergin enerjileri etkili kılabilir.

Bu enerjiler altında 3’üncü şahısların allı pullu söylemlerinin etkisi altında kalarak doğru olduğunu bildiğimiz konularda öfkeyle kararlar alıp haklıya haksızlık yapmamıza neden olsun istemiyorsak gözümüzün gördüğü yüreğimizin tasdiklediği doğruları başkalarının kin hırs ve çıkarlarına değişmemeli adil davranmayı seçmeliyiz.

Merkür ve Mars’ın enerjileriyle zihinsel akışımız öğrenim kabiliyetimiz idrakimiz güçlenip artıyor; zihinsel olarak bilgi biriktirmeye ve doğrulara odaklanabilmemiz mümkün.

20- 21 Nisan 2019’da Boğa burcunda ilerleyecek Güneş ve Oğlak burcunda ilerleyen Satürn ve Pluto ile birlikte bizlere somut, nesnel gerçeklikle bağlantı kurmak için ihtiyaç duyduğumuz enerjiye ihtiyacı daha etkin hale getirecektir.

Şimdi düşünceleri gerçeğe dönüştürmek için ihtiyaç duyduğumuz enerji, bizi heyecanlandıran bazı fikirlerin önemini kavrayarak, ertelediklerimizi gündemlerimize alıp mücadele etmemizi sağlamamızı hızlandıracaktır.

KOÇ

Güzelliklerin temsilcisi Venüs 20 Nisan’a kadar doğum haritalarınızda 12. evinizde. Bu enerjiyle kendinize karşı adil, affedici, uzlaşmacı ve koşulsuz sevgiye yönlendirmek için savunmasız tarafınızı ortaya çıkarmak için teşvik ediliyorsunuz.

BOĞA

Yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. 5 Nisan’da, Koç’taki ‘Yeni Ay’ ile hayatınızı yeniden yapılandırabilirsiniz. Sosyal hayatınız oldukça aktif olacaktır. İlişkisi olmayan Boğalar harika bir ilişkiye adım atabilirler.

İKİZLER

Bu ay, duygularınızı yeterince iyi ifade edememiş olmanın getirdiği stres nedeniyle aşırı yemek yeme eğiliminde olabilirsiniz. Jüpiter 10 Nisan’da geri hareketine başlıyor ve 12 Ağustos’a kadar ilişkilerinizi gözden geçirmek için sizleri uyanışa eriştirecek.

YENGEÇ

Mars’ın geçişi size çok fazla fiziksel ve zihinsel enerji verecek. Ancak ajitasyon, sinirlilik ve sabırsızlığı da uyandırabilir. Kronik bir hastalığınız varsa, tekrar edebilir. Evliler, yuvalarını ayakta tutmak için çaba sarf etmeleri gerektiğini düşünebilir.

ASLAN

Romantik ve tutkulu enerjiler hakim. Eş ya da sevgilinizle tutku dolu bir aşk yaşayabilirsiniz. Aslanların çoğu, evlilik ya da ilişkilerinde daha özenli, daha fazla dikkat etme ve sahiplenmeye önem verip bunu karşı tarafa hissettirecekler.

BAŞAK

Merkür, 17 Nisan’a kadar ilişkilerinizi, arkadaşlıkları ve evliliğinizi ilgilendiren konularda Venüs ve Neptün’le etkili olacak enerjileri barındırmakta. İlişkileriniz size çok şey öğretir ve iyi tarafları fark edip iç huzurunuzu bulabilirsiniz.

TERAZİ

Bugün gerçekleşecek Yeni Ay, doğum haritalarınızda 7. evinizi harekete geçiriyor. Sizi daha iyi olanlarla ilişkilerinizi geliştirmeye davet eden enerjilerle karşı karşıyasınız. Eş ya da sevgiliniz ile çift olarak yeni bir yaşam evresine girebilirsiniz.

AKREP

Nisan 2019’un yarısı romantizm, maceraya susamışlıklarla hareket etme eğiliminiz oldukça yüksek. Akrepler eş ya da sevgilinizin güveninizi yeniden kazanmayı başarabilir, tutku ve flört heyecanını ilişkinize yeniden taşıyabilirsiniz.

YAY

Güneş ve Venüs 20 Nisan’a kadar doğum haritalarınızda 5. evinizde. Fakat aşk eviniz 17 Nisan’dan itibaren de Merkür tarafından çevrilecektir. Öyleyse bekar veya evli olsanız bile, aşk hayatınız için şanslı bir dönemdesiniz.

OĞLAK

Daha hoş ve konuşkansınız. Hatta romantik beyanlar bile yapabilirsiniz. Aşkla olan olumsuz deneyimlerinizden sonra kendinizi daha iyi ifade edip karşı cins üzerinde daha iyi bir izlenim bırakacağınız enerjiler hakim.

KOVA

Aşk hayatınız muhteşem ilerleyecek. Zihinsel olarak teşvik edilirsiniz, akıllı konuşmalar yaparsınız ve eş ya da sevgilinizle etkileşimlerinde kendinizi kışkırtıcı bir şekilde tezahür ettirirsiniz.

BALIK

Aşk ve ilişkiler, odak noktanızdır. Alınması gereken birçok karar olabilir. Evliyseniz devam eden bir ilişkiniz varsa içinde bulunduğunuz ilişkinin iyi dengelenmiş olup olmadığını anlamanın önemini kavramalısınız.

<p>Haber: Ayşe Gültekin</p><p>Şehirlerarası ulaşım ağı  olan Bayrampaşa, dünyanın tekstil mer

Atila Aydıner ile 'yerli yerinde' Bayrampaşa Belediyesi'nden anlamlı eser

Cam parçalarından evlilik teklifi! Herkes onu konuşuyor

Bu deliğin altında bakın ne var! Gözlerinize inanamayacaksınız

Sarımsağı böyle tüketenler dikkat! Bu hatayı sakın yapmayın