• $17,9294
  • €18,3459
  • 1034.22
  • 2785.16
31 Ağustos 2018 Cuma

Hangi burcun erkeği evliliğe yatkın?

Kadın ve erkek için en önemli konu hayatlarını birleştirecekleri veya birleştirdikleri insanla evliliklerinin nasıl devam edeceğidir. Yoksa siz merak etmiyor musunuz?

Koç: Cesareti, enerjisi, özgüveni ile önder olmak ve hayatı dopdolu yaşamak isteyen Koçlar kısıtlanmaktan haz etmez, bunu hissederse tepkisi yüksek olur. Koç burcu için ideal eş; hem değer ve inançlarını paylaşan hem de hayat tarzına adapte olabilecek birisi olmalıdır.

Boğa: Boğa burcu insanları için düzenli, sağlam bir hayat çok önemlidir. Toprak grubu burcu Boğa seçicidir, evleneceği insan için ince eler. Sadık ve güvenilirdir ve aynı özellikleri evleneceği kişide de arar.

İkizler: Meraklı ve enerjik İkizler için evlilik fikrine alışmak biraz uzun sürebilir. Kendilerini hazır hissetmeleri için demokratik bir evlilik ortamı sunuluyor olmalıdır. İkizler insanı oldukça beceriklidir ve pratik çözümler üretmek de ustadır.

Yengeç: Bu burcun hem erkeği hem de kadını aile kurmak için dünyaya gelmiş gibidir. Evlilik için en ideal burçtur. Evlenip bir yuva kurmak için acele eder, evlendikten sonra da müthiş korumacı ve özverili bir eş olur.

Aslan: Liderlik vasıflarına doğuştan sahip Aslan burcu insanları, kontrolün her zaman kendi elinde olmasından yanadır. Ona sırtınızı dayayıp övmeniz, sevginizi sunmanız karşılığında zengin, mutlu ve güvende olacağınıza şüphe yoktur.

Başak: Başak burcu kendi cumhuriyetinin başkanıdır, çok işi vardır ve hep çok çalışmalıdır. Evliliğe önce ciddi bir birikim yapmalıdır. İşgüzarlığı, eleştirel yapısı hep düzen ve kuraldan yanadır.

Terazi: Teraziler hayatlarında hep bir denge unsuru ararlar. Denge onlar için önemli olduğu için de evlenecekleri kişinin her açıdan kendileri ile uyumlu olmasında çok titizdirler.

Akrep: İnsancıl içgüdüleri gelişmiş Akrep burçları; gösterişi sevmeleri, zevkine düşkünlüğü, tutkularının peşinden gitmeleriyle ünlüdür. Kıskanç ve korumacı Akrepleri kızdırmaya, öfkelendirmeye gelmez.

Yay: Açık sözlü, keyifli kaşif ruhlu ve iyi niyetlilikleriyle ünlü Yaylar, her halükarda aşk ilişkilerinde sıcak ve mükemmel olsalar da, onları yakalamak biraz ustalık ister. Evlendiklerinde bu onlar için uzun bir süre keşif yapma alanı gibidir.

Oğlak: Ağırbaşlı, sabırlı, azimli Oğlaklar ne istediğini çok iyi bilir ve çok temkinlidir. Romantiktirler, fakat bu onların gözlerini asla kör etmeyecek derecededir.

Kova: Sempatik, dışa dönük, arkadaş canlısı Kovalar için özgürlük; kendisi olabilme serbestliğine malik olmaktır. Evlilik, bu şartlarda onun dünyasında var olabilir.

Balık: Sezgileri güçlü Balıklar için evlilik; hiç uyanmak istemeyeceği güzel bir rüyadır. Vefalı ve iyi kalplilikleriyle harika bir eş olurlar, yeter ki kalpleri kırılmasın.

KOÇ

Başladığınız işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir ve belirlemiş olduğunuz hedefe emin adımlarla yaklaşabilirsiniz. Uzun zamandır planladığınız seyahatleri gerçekleştirebilir işinizle ilgili önemli bir yükseliş yaşayabilirsiniz.

BOĞA

İş hayatınızda uzun süredir üzerinde çalıştığınız işlerinizin karşılaşarak istediğiniz seviyeye taşıyamadığınız kariyerinizde hakkınızı alabilecek ve oldukça popüler bir noktaya geleceksiniz. Maddi konularda beklediğiniz olumlu gelişme olacak.

İKİZLER

Gökyüzü ruhunuzu harekete geçirecek ve bağlantılarınızı güçlendirmenizi sağlayacak. Özel yaşamınızda da cesaretli kararlar almaya teşvik edecek. Beraberliğinde sorun yaşayanlar ilişkilerini sonlandırırken uyumlu bir beraberlik içinde olanlar evlilik kararı alabilirler.

YENGEÇ

İş hayatınızda başarılı girişimlerde bulabileceğiniz fırsatlarla karşılaşacak ve bugüne kadar göstermekte yetersiz kaldığınız potansiyelinizi gösterebileceksiniz. Önemli bir iş teklifi alabilirsiniz. Yaşamınızın bu döneminde taşlar yerine oturmaya başlayacak.

ASLAN

Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler uzun süredir devam eden birliktelikler yeniden şekillenecek uzun süredir devam eden bir arkadaşlık aşka dönüşebilir. Bekâr Aslanlar ise seyahatleriniz esnasında ruh eşinizle tanışabilirler.

BAŞAK

Pek çok konuda kararlar alarak yollarınızı ayırabilir ya da yine ortak kararla ilişkinize işinize bir şans vermek yolunda çaba gösterebilirsiniz. Problemli bir evliliğin içindeyseniz karşı tarafında isteğiyle ortaklaşa daha tanıyabilirsiniz.

TERAZİ

Her konuda iletişime daha çok önem verecek ve hemen her konuda kendinizi ifade ederek destek göreceğiniz olumlu deneyimler yaşayabileceksiniz. Öğrenme gücünüzün çok kuvvetli olduğu zamanlara giriyorsunuz.

AKREP

Hesabınızı iyi yapmanız gereken bir gündesiniz. Aşk hayatınızda bitiş ve başlangıçlar söz konusu. Hastalıklı bir hal almış sizi size yabancılaştıran umutlarınızı hayal kırıklıklarına döndüren ilişkiniz bir anda karşı tarafın isteğiyle bitebilir.

YAY

Köklü değişikler yaşamanız olası, Biten ilişkilerin başlangıcı olabileceği gibi uzun yıllardır devam eden huzursuz birlikteliklerin sonu anlamına da gelebilir. Kendinize zaman ayırıp yakın çevrenizle ilgili değişiklikler gerçekleştireceksiniz.

OĞLAK

Fiziksel ve ruhsal anlamda kendinize her zamankinden daha fazla önem verecek kendiniz ve ailevi mutluluğunuz için daha sağlıklı kararlar alabileceğiniz bir zaman. İşinizle ilgili seyahatler fazlasıyla gündeminizi meşgul edebilir.

KOVA

Yeni insanlarla tanışarak çevrenizi genişletebilir siniz. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizle aşkı aşkla taçlandırabilmiş olmanın kendinizi doğru sözlerle ifade edebilmenin mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

BALIK

Yeni bir iş bulabilir ya da bulunduğunuz şartlardan memnun değilseniz üst bir mevkiiye gelebilirsiniz. İş hayatınızda önemli ilerlemeler kaydedebileceğiniz bu süreçte enerjinizi işinizi ilgilendiren konulara yönlendirin.

<p> </p>

Cemevi provokasyonlarının perde arkası

Kim der iki çocuk annesi diye... Meryem Uzerli mayolu pozuyla sosyal medyayı salladı

Hollywood yıldızlarının Türkiye'deki sesiydi... Sungun Babacan hayatını kaybetti

Uzayda yıllardır var olan 21 Türk ismi! çok az kişi tarafından biliniyor