• $13,588
  • €15,3667
  • 780.435
  • 2001.66
20 Temmuz 2018 Cuma

Hangi burca âşıksın?

Âşık olmuşsanız onda sizi çeken cazip yönleri görürsünüz. Peki, âşık olduğunuz burca biraz daha yakından bakmaya
ne dersiniz?

Koç: Koç, romantizm söz konusu olduğunda inisiyatif kullanma ihtiyacı olan çok tutkulu, enerjik bir sevgilidir.

Boğa: Eğer bir Boğa burcuna âşıksanız, sabırla ruhunuzun terbiye edileceğinden emin olabilirsiniz. Onun önce güvenini sonra kalbini kazanabilirsiniz.

İkizler: Meraklı, uyumlu, zeki ve enerjik İkizler burcuna âşık olmak kolay, onu kendine âşık etmek ve uzun süre tutabilmek zordur. Özgürlüğünü kısıtlamadığınız, meraklandırdığınız ve onunla paralel olabildiğiniz sürece yanınızdadır.

Yengeç: Yengeçler, son derece yaratıcı, sadık, duygusal, ikna edicidirler, kötü huyları arasında melankoli, şüphecilik, baskıcılık olabilir. Fakat bir yengeç gerçekten âşıksa, kıskaçlarının içine alır ve size asla ihanet etmez.

Aslan: Mağrur, yaratıcı, tutkulu, cömert, sıcak kalpli Aslanlar, sevdiklerine karşı eğlenceli, saygılı ve cömerttirler. Kibirli, tembel, esnek olmayan olumsuz özellikleri yanında ilişkilerinde lider rolünü üstlenirler.

Başak: Metodik ve entelektüel olarak egemen olan her Başak için aşk, sıradan bir eğlenceden başka bir şey olmasa da, çekiciliklerini ve yüzeysel iletişimlerini kendi kazançları için kullanırken, istikrarlı bir ilişkiyi daima tercih edeceklerdir.

Terazi: Diplomatik, adil ve sosyal Teraziler için bir aşk ilişkisinde barış ve uyumun sağlanması en önemli şeydir. Anlamlı, yaratıcı ve dengeli olmaya çalışarak partnerini memnun etmek için gerekli olan her şeyi yapacaklardır.

Akrep: Akrepler son derece tutkuludur ve samimiyet onlar için çok önemlidir. Âşık olmak için akıllı ve dürüst ortaklar ararlar.

Yay: Yaylar, rahat, çok eğlenceli ve esprilidir. Eşit derecede açık ve özgür olan ortaklar, neredeyse her şeyi denemek isteyen tutkulu, gösterişli Yay burcuna kesinlikle uyacaktır.

Oğlak: Zor karakterinden dolayı bir Oğlak ilgisini ve kalbini kazanmak kolay değildir. Ancak görünmez duvarları kırılır ve kalpleri açılınca, bir ömür boyunca sebatkâr kalırlar.

Kova: Şeffaflık, iletişim, hayal gücü ve riske isteklilik, Kova burçlarının yaşam perspektifine en iyi uyan niteliklerdir.

Balık: Balıklar, partneriyle gerçek bir bağ hissetmek isteyen tutkulu sevgilidir. Eşlerine körü körüne sadık, nazik ve koşulsuz olarak cömert davranırlar.

KOÇ

Gökyüzü iş hayatınızda yeni tanıyacağınız kişilerden gelecek önerilere açık olmanın getireceği faydalara işaret etmekte. Sözde dostlarınız başarılarınızdan rahatsızlık duyarak önerileri sizi yanıltabilir dikkatli davranmakta yarar var.

BOĞA

İş hayatınızda yaşanacak olumlu gelişmeler sizi pek çok konuda cesaretlendirecek. İş hayatınızda istikrar hakim aktif girişimci ve kendine güvenli tavırlarınızla çevrenizi etkileyecek önemli teklifler alarak önemli ilerlemeler kaydedeceksiniz.

İKİZLER

Para alışverişlerinizde dikkatli olun. İş hayatınızda hafta boyunca işbirliği içinde olduğunuz ya da ortaklıklarınızın bozulmasına neden olacak her türlü davranıştan kaçınmalısınız. Bekar İkizler aşktata olumlu etkilerle dolu bir haftadasınız.

YENGEÇ

İş ve özel yaşamınızda kararlı olmanın getireceği olumlu enerjiler söz konusu. Eşinizin geçmişinde yaşadığı bir ilişki yada evliliğinden kaynaklanan sorunlar karşınıza çıkabilir. Bekar Yengeçler kıskanç arkadaşlarınıza dikkat etmeli.

ASLAN

İşinizle ilgili her konuda söyleyeceklerinizi yapacaklarınızı planlayarak hareket etmeniz gerekmekte. Özel yaşamınızda birlikte olduğunuz kişinin söylediklerinden çok davranış diline dikkat edin. Bekar Aslanlar aşk hayatınız hareketlenecek.

BAŞAK

Cesaretiniz ve inancınız gücü sayesinde kariyer hayatınız bambaşka bir boyut kazanacak. İçinize yönelin ve kalbinizin sesini dinleyerek kararlar alın. Özel yaşamınızda devam eden bir arkadaşlığınız aşka dönüşebilir.

TERAZİ

Bu hafta iş eğitim ve özel hayatınızda yaşadığınız zorluklardan sonra hak ettiğiniz pozisyon ve kazancı elde edebileceksiniz. Evli Terazile kendi yakınlarınız ve eşiniz arasında yaşanacak tartışmalar söz konusu olabilir akılcı davranın.

AKREP

Haftaya olumlu enerjilerle merhaba diyeceksiniz. İş hayatınızda yeni başlangıçlar ve fırsatlara erişebilirsiniz. bekar Akrep’ler aşk etrafınızı sarabilir. Evliler eski sevgilinizin karşınıza çıkmasıyla şaşırtıcı gelişmeler deneyimleyebilirsiniz.

YAY

Gökyüzü haftanın ilk iki günü iş arkadaşlarınızın gerçek yüzlerinin ortaya çıkacağına işaret ediyor. Bekar Yaylar sizlerde şanslı bir dönemdesiniz sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz.

OĞLAK

Yeni bir ilişkiye başlayabilir iş hayatınızda olumlu ve sürekli kazançlar elde edebileceğiniz imkanlara kavuşabilirsiniz. Evli Oğlaklar eşinizle ilişkinizi güçlendirip özel hale getireceksiniz.

KOVA

İş hayatınızdaki sıkıntılarınızı arkanızda bırakabilmek için olumsuz düşüncelerinizden uzaklaşın. Eşinizle sorunlarınızı yenilemek tartışmak yerine aşkın sihrine kapılmalısınız.

BALIK

Bu hafta sizi kazançlı çıkaracak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta sonu günlerinde kemik ağrıları yaşanabilir. Ayrıca sert sporlardan kaçının. Özel yaşamınızda huzur ve uyum söz konusu.

<p>Diyarbakır'ın Silvan İlçesi'ne bağlı Usluca  Mahallesi'nin büyük bir bölümü baraj suyu altında ka

Servis yok, kayık var

Eren Kış-12 Tendürek Şehit Jandarma Kıdemli Binbaşı Kıvanç Cesur Operasyonu başladı

Peru'daki kazılarda bulundu! 800 ile 1200 yıllık olduğu tahmin ediliyor

Bursa'da aracın metro alt geçidi merdivenlerine düşmesi sonucu bir kişi öldü