• $28,9208
  • €31,485
  • 1924.11
  • 8026.27
25 Ağustos 2023 Cuma

Haftanın Yantrası Yoni Yantra

Aşk hayatınızda istikrarsızlık 3'üncü şahıslardan kaynaklı sorunlar yaşıyorsanız Yoni Yantra Venüs ve Marsın enerjilerini dengeler. Doğurganlığın artmasında oldukça faydalı olduğuna inanılan bir trigonometri hesabı ile sembollerin bileşkesidir. Aldım Kabul Ettim. EVET EVET EVET Yazalım Yorumlara.

Teslimat: 10 Gün. Yantralar kişiye özel hazırlandığı için üretim süresi eklenmektedir.

Özellikler: Oniks üzerine hazırlanmış 20×20 cm ebatlarında kişiye özel gezegen saatlerine göre hazırlanmaktadır.

Not: Enerji akışının doğru yansımasını istiyorsanız 'Doğum Haritanıza' göre kullanmanız gereken uygun yantra belirlendikten sonra Oniks, Gümüş Altın ya da Bakır üzerine hazırlanarak kullanılması gereklidir.

Gökyüzünün bizlere mesajı: Sevgi, bildiğim en büyük silgidir... En derin ve en acı verici anıları bile siler, çünkü sevgi, diğer her şeyden çok daha derine iner. Louise L.Hay

Hafta boyunca MERKÜR Retrosu yanlış anlaşılma düşme çarpma bilgi aktarımın de eksiklere karşı uyarıyor bizleri.

KOÇ: Gökyüzü hafta boyunca cesur davranmanız başkalarının etkisi altında kalmadan deneyimlerinize ve sezgilerinize güvenerek ilerlemeniz için destekliyor sizleri. İş ve eğitim hayatınızda yurt dışı ile ilgili bağlantılar kurabilir bu konularda önemli gelişmeler kaydedebilirsiniz. Maddi olarak oldukça şanslı bir haftadasınız kazancınızı yatırıma çevirmek için araştırmalar yapmalı fikrine güvendiğiniz insanlardan tavsiyeler almalısınız. Özel yaşamınızda ise sabırlı davranmalı ani kararlardan uzak durmalısınız. Ne kadar kontrollü olursanız o denli olumlu sonuçlarla karşılaşacaksınız.

BOĞA: Gökyüzünün bu hafta sizlere mesajı 'Sakinlik' özellikle aşk hayatınız ve evliliğinizle ilgili konularda sakin olmayı başardığınız takdirde sorunların daha fazla büyümesinin önüne geçebilirsiniz. Bekar Boğa'lar ise bitmiş bir ilişkiyi sürdürme çabalarınızın sonuç vermeyeceğini görmeli kendinizi daha fazla yıpratmadan kararlı davranmayı başarmalısınız. İş hayatınızda ise şans sizden yana başkalarından alacağınız destek yeni kazanç kapılarını aralayacak sizlere tüm dikkatinizi işinize vermeli ve gelen her fırsatı değerlendirmelisiniz. Yüksek tempolu bir haftanın sonucunda önemli işler başarabilmiş olmanın heyecanı ve mutluluğunu doyasıya yaşayabileceksiniz.

İKİZLER: İş hayatınızda ektiğinizi biçeceğiniz bir hafta karşılıyor sizleri. İsyankar bir tutum içinde olmadan olayları gerçekçi bir şekilde ele almalı yolunda gitmeyen konularda kendinize karşı dürüst ve yapıcı eleştirilerde bulunmalısınız. Ortak ve başkalarına bağlı işler yapan İkizler yeni fikir ve önerilere açık olun fakat size doğru gelmeyen konularda anlık çözüm arayışlarını kabul ederek hareket etmeyin. Özel yaşamınızda ise uzun süredir devam eden ilişkinizde heyecanınızı kaybettiyseniz iletişimde sorunlar had safhaya çıkabilir ve ilişkinizi hızlı bir şekilde sonlandırabilirsiniz.

YENGEÇ: Hafta boyunca işinizle ilgili konularda bir takım haksızlıklar ve başkalarının sebep olacağı gecikmeler aksilikler söz konusu olabilir. Haklılığınızı ispatlamak için her zamankinden çok daha fazla çaba harcayabilir sözlü saldırılarla karşılaşarak gergin günler yaşayabilirsiniz. Olabildiğince ikili tartışmalardan uzak durmalı birlikte çalıştığınız patron müdür gibi otorite konumunda ki insanların yaşadıklarınızdan haberdar olmasını sağlayamaya çalışmalısınız. Aşk hayatınızda ise uzun zamandır devam eden problemleriniz ortadan kalkıyor ve rahat bir nefes alıyorsunuz. Anlaşılır olabilmenin huzuru sevginizi daha net bir şekilde ortaya koymanızı sağlayacak romantizmi yoğun olarak yaşayacağınız keyifli bir haftadasınız.

ASLAN: Gökyüzü hafta boyunca duygusal anlamda dengeyi sağlamakta MÜCADELE etmelisiniz. İş hayatınızda yeni fırsatlarla karşılaşırken geçmişten kaynaklanan sorunların bir türlü tamamlanmış olmaması yüzünden kendinizi baskı altında ve çaresiz hissedebilirsiniz. Bu duygudan uzaklaşmaya çalışın ve iş arkadaşlarınızın da sorumluluk alması gerektiğini açıkça ifade edin. Bunu yaptığınızda her şey sizler için çok daha keyifli ilerleyecektir. Hafta boyunca finansal konularda temkinli olmalı cömert yüreğinizin çıkarcı insanlar tarafından sömürülmesine izin vermemelisiniz. Özel yaşamınızda ise cesaretli olmalı duygularınızı ifade etmekte cimri davranmamalısınız. Her konuda fikrinizi söylemekten ve sevdiğiniz insanı sahiplenmekten çekinmeyin.

BAŞAK: Gökyüzü hitabetinizle iş hayatınızda hemen herkesin takdir ve desteğini alabileceğiniz enerjisi yüksek bir haftayı müjdelemekte. Donanımınızı bilgi ve tecrübenizi konuşturacağınız fırsatlarla karşı karşıyasınız. Sahne sizin... Her türlü eleştiriye açık olmanın getireceği birçok teklif ve fırsatla karşılaşabilir. Yeni başlangıçlar la kariyer hayatınızın en önemli çıkışını gerçekleştirebilirsiniz. Hukuksal konularda problemleri olan Başak'lar bu hafta haklarınızı aramalı dava resmi işler gibi konuların takipçisi olmalısınız. Özel yaşamınızda ise karanlıklar aşk ve sevgi ile aydınlanacak yorgun ruhunuzu da güçlenmeye başlayacak.

TERAZİ: Haftaya iş hayatınızda yaşanacak gerginlikler ve haksız eleştirilerle başlayabilirsiniz. Olanı biteni iyice gözlemleyin ve haklıyken haksız duruma düşmemeye dikkat edin böyle bir tavır sayesinde yaşanan gerginlikleri düzeltebilir sizi hedef alan kişilerin haksızlığını ortaya çıkarabilirsiniz. Kimsenin sizi bulunduğunuz yerden uzaklaştırmasına izin vermeyin. Duygularınızla değil mantığınızla hareket edin ve kazanın. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizin sürekli kendiniz ön planda tutarak sizinle yeterince ilgilenememesi sabrınızı taşırabilir ve buna bağlı tartışmalar yaşanabilir.

AKREP: Bu hafta enerjisi yüksek ve yoğun bir tempo sizleri bekliyor iletişime önem vermeli ve zamanı iyi değerlendirerek hareket etmelisiniz. Finansal konularda önemli gelişmeler yaşayabilir istek ve taleplerinizi zorlanmadan kabul ettirerek maddi manevi kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise karşı cinsin yoğun ilgisi ile karşılaşacak tutkunun yoğun olduğu beraberliklere adım atacaksınız. Evli ve beraberliği devam eden Akrep'ler ise romantik heyecanlı ve coşkulu bir hafta sizleri karşılıyor sevginizi ifade edin ve duygularınızı özgür bırakın.

YAY: Gökyüzü bu hafta her konuda sizleri her anlamda güçlendiriyor. Kendiniz olan güven ve saygınızın güçlendiği yaşama karşı isteklerinizi netleştirdiğiniz sizi yoran engelleyen bir çok şeyin farkına vararak değişim rüzgarını ruhunuzda yoğun bir şekilde hissettiğiniz günlerdesiniz. İş hayatınızda yeni fikir ve projelerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin ısrarcı ve girişimci davranın. Özel yaşamınızda ise ilişkinizi sorgulayacağınız yapıcı yönde kararlar alıp uygulayacağınız enerjiler ile karşı karşıyasınız. Bekar Yay'lar aşk hayatınızda sürpriz gelişmelere hazır olmalısınız.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta boyunca duygusal olarak karışık enerjilere dikkat etmeniz için uyarıyor. Çevrenizdekilere karşı yanlış duygusal tepkiler verebilirsiniz özel hayatınızı ilgilendiren konularda aşırı gergin davranışlarınızı dışa vururken dikkat etmelisiniz. Pozitif düşünün geçmişte kalması gereken düşüncelerinizden arının. Yeni başlangıçlar için içinizdeki enerjiyi doğru yönlendirin. İşinizle ilgili konularda önemli fırsatlarla karşılaşabilir büyük bir çıkış gerçekleştirebilirsiniz. Deneyimlediğiniz zorlukların farkındasınız. Köklü değişiklikler yapmak için kolları sıvayacağınız sizi engelleyen tavırlarınızdan insanlardan uzaklaşacağınız bir sürecin başlangıcındasınız. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda her zamankinden daha hassas olmalı yaşanan olaylar ne kadar sinir bozucu olsa da dengeleri korumayı sağlamalısınız.

KOVA: Gökyüzü bu hafta sağlığınızla ilgili konularda duyarlı olmanız için uyarıyor sizleri her hangi bir rahatsızlık hissettiğiniz anda dikkate alarak uzman bir doktora başvurmanız olası bir problemin önüne geçmenize neden olacaktır. Özel yaşamınızda ise beraberliğiniz yoksa bunun için üzülmemelisiniz her an aşk kapınızı çalabilir. Evli Kova'lar ise eşinize bir şans daha vermiş olmanız yaşanan gerginlikleri azaltacak gibi görünmüyor. Hafta boyunca işinizle ilgili konularda girişimleriniz de yaşanacak engellerle paniğe kapılarak yanlış kararlar almaktan kaçınmanız yönünde uyarıyor sizleri. Finansal konularda ayrıntılara önem vermeli ve başkalarının sizi yönlendirmesine izin vermemelisiniz.

BALIK: Bu hafta işinizle ilgili konularda bencil ruhlu kişiler sebebiyle ihtiyacınız olan bilgilere ulaşmak oldukça zor olabilir. Kararlı ve ısrarcı olun sonunca ihtiyacınız olan bilgilere ulaşacaksınız bu dönemde sizi zorlayacak insanlara karşı azimle direnin. Kariyerinizle ilgili hiçbir şeyi ertelememeli ve yeteneklerinizi ortaya koymakta tereddüt etmemelisiniz. İletişimin efendisi Merkür'ün geri hareketi işle ilgili konularda sizleri zorlarken pek çok eski arkadaşınızdan haber almanıza bir araya gelerek özlem giderirken yeni başlangıçlar için kararlar almanızı da sağlayacak. Özel yaşamınızda ise yanlış kararlar almamanız adına 6ncı hissiniz sizi temkinli davranmanız konusunda uyaracaktır dikkate almalısınız.

<p>Türkiye'de milli ırk olarak tescillenen ve ünü sınırları aşıp dünyaya yayılan Van kedilerinin nes

2023 yılında 145 Van kedisi dünyaya geldi

70 bin TL'den başlıyor: Kaçıran pişman oluyor! İşte adeta kapış kapış giden otomobiller

Tokat'ta bir garaj alev alev yandı! 4 araç kullanılamaz hale geldi

Polonya'nın güneyi beyaza büründü