• $9,2779
  • €10,8541
  • 532.734
  • 1430.92
22 Kasım 2019 Cuma

Haftanın gökyüzü enerjileri

VENÜS ve KETU Geçişi, ülkemiz açısından şubat sonuna kadar manevi uyanışı harekete geçirirken ekonomik konularda zorlu enerjileri barındırmakta. Hafta boyunca hem kişisel hem de toplumsal düzeyde olağanüstü dönüşüm enerjileri beraberinde getiriyor bizlere.

Küresel olarak, para piyasaları, sıvılar, silahlar, politikacılar, hükümetler, havadan ve topraktan kaynaklı doğa olayları özellikle tarım tarımcılık ile ilgili konular ve bankacılık sektöründe değişimler ön plana çıkabilir. Bu alanlarda, özellikle yıl sonuna doğru yaklaştıkça, büyük değişimleri tetikleyecek enerjiler hakim gökyüzünde.

Hafta boyunca depresif tavırlar, melankoli, kaygı ve yanlış düşüncelerimizden uzaklaşıp irademizi güçlendirmek için çabalamalı. En ufak bir aksama ya da zorlukta pes etmeden ruhen psikolojik olarak da güçlü olmak adına çabalamalıyız. Uranüs, parayla ilgili yapıları ve önceliklerimizi yeniden değerlendirme enerjisini de barındırmakta.

İletişim söz konusu olduğunda bazı sorunlar yaşanabilir her birimiz için tartışmalar bitmez, ancak gerçek bir sonuca varılmaz. Diyalog ve müzakereler karışıklığa neden olsun istemiyorsak bizden farklı düşünenlere saygı duymalı tartışmalardan uzak kalmalıyız. Ayrıca bu hafta, sözleşmeler imzalama veya söz verdiğimiz konularda dikkatli olmamız önem taşımakta.

KOÇ:

Gökyüzü yüksek enerjili bir hafta ya işaret ediyor. Haftanın ilk günleri yeni bir iş anlaşmalar ortak projeler için hızlı hareket etmeli tereddütlerle zaman kaybetmemelisiniz. Genel olarak sağlık sorunu yaşayan Koçlar tıbbi müdahaleler ve tedaviler olumlu sonuçlar verir ve bu anlamda sorunlarınızı arkanızda bırakabilirsiniz. Finansal konularda risklerden uzak durmalı alım satımlar aileyi ilgilendiren miras ortak yatırım planlarında ön planda ve yönlendirici olmalısınız.

BOĞA

İş ve özel yaşamınızda çarpıcı gelişmeler yaşayacak size karşı düşmanca davranışlar içinde olan kişilerin mağlubiyetlerine tanıklık edeceksiniz. Bu gelişmeler karşısında derece temkinli davranıp zaferi taşıyabilmenin olgunluğuyla hareket etmelisiniz. Bekar ya da yeni bir ilişkiye adım atan Boğa’lar aşkın varlığını yaşayıp güvenerek öğreneceğiniz keyifli enerjiler ile karşı karşıyasınız bu hafta.

İKİZLER

Bu hafta hukuksal ve finansal konularda deneyim sahibi kişilerin uyarılarını dikkate almalı iş birlikleri ile çözüm odaklı hareket etmelisiniz. Bu hafta aracınızın arızalanması ve beklenmedik masraflarla karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan destek görecek maddi manevi sahip olduğunuz özel şeyleri daha iyi sahipleneceksiniz.

YENGEÇ

Bu hafta iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişiler ya da iş ortakları arasında ego yüzünden ciddi sorunlar yaşanabilir, baskılar ve iş yükünden kaynaklı sorunları taşımakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevreniz çalışma ortamınız ve iş yerinde bu hafta biraz zorlanabilir beklenmedik olaylar ile karşılaşabilirsiniz. Sizlere önerim aklınıza yatmayan hiç bir işin ilişkinin içinde olmamaya dikkat etmelisiniz.

ASLAN

Bu hafta yatırımlar kısa vadede de uzun vade de olumlu sonuçlar verecektir sizlere. Yetenekleriniz size pek çok kapıyı aralayabilir yeter ki kendinize güvenin ve fikirlerinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Hafta boyunca bağışıklık sisteminiz ile ilgili sorunlar yaşamamak için doğal beslenmeye ve uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

BAŞAK

Yarım kalan işlerinizi tamamlamanız gereken bir haftadasınız. Planlarınız stratejileriniz başarılı sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. İş hayatınızda iletişimde olduğunuz kişilerle uzlaşı içinde olmanız fazlasıyla önemli sizler için kayıplar ve finansal olarak zorluklar yaşamamak adına. Bekar Başaklar ise kalıcı bir beraberliğe adım atabileceğiniz enerjiler hafta boyunca aşk hayatınızda etkili olacaktır.

TERAZİ

Bu hafta böbrekler bel ve boyun bölgeniz ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Özellikle ilaç kullanımına bağlı sorunlar yaşamak istemiyorsanız fazlası ile dikkatli olmaya çalışmalısınız. Hafta boyunca finansal konularda ortaklıklar ve bilmediğiniz konulara yönelimden uzak kalmalı. Yatırım planlarınızı uygulama noktasında acele kararlar almamalısınız.

AKREP

Bu hafta işinizle ilgili her türlü anlaşmazlık tan uzak durmalı ve bunu önlemeye çalışarak öfkeden uzak uzlaşmacı bir tutum içinde olmalısınız. Ayrıca, hafta boyu ara buluculuk ve yatırımlar ile ilgili konularda dikkatli davranın. Özel yaşamınızda başkalarının dolduruşuna gelebilir, kendi söylediklerinizin esiri olarak zor durumda kalabilir ilişkinizde beklemediğiniz bitişler yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu hafta size zarar vermek için fırsat kollayan kişilerin aradığı zaman olabilir. Dikkatli davranın ve fark ettiğiniz her türlü duruma müdahale ederek başarılı olmalarına olanak tanımayın. Özellikle arkadaşlık ilişkilerinizde tuzaklara düşebilir ve bunun yansıması maddi manevi kayıplar yaşayabilirsiniz dikkatli davranın. Özellik ile medya ve benzeri alanlarda çalışanlar için çok güçlü ve şanslı enerjiler söz konusu hırsla hareket etmediğiniz takdirde.

OĞLAK

Bu hafta iş hayatınızda sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. İşinizle ilgili konularda risklerden uzak durmalı doğru kararlar aldığınızdan emin olmalısınız. Bazı önemli kararlar alırken sezgilerinizi dikkate almaya gösterin. Yaşadıklarınızın karşılaştıklarınızın üzerinde fazlası ile durulması, düşünme ve yansımasının önem kazandığı bir haftadasınız.

KOVA

Bu hafta işinizle ilgili her şeyi doğru planlama ve yönetimle yönlendirmeniz başarılı olmanızı sağlayacaktır. Özel yaşamınızda ise arkadaşlarınızın etkisi altında kalmadığınız takdirde her şey istediğiniz gibi ilerleyecektir. Bekar Kova’lar ilgi duyduğunuz kişi ile kalıcı bir beraberliğin temel taşlarını oturtabilirsiniz.

BALIK

Ortaklıkları olan Balık burçları için bu hafta sıkıntılı gelişmeler yaşayabilir. Anlaşmaları sözleşmeleri dikkatle okuduktan sonra imzalayın. Bekar Balıklar sevgi ve güvene dayalı kalıcı ilişkilere adım atabilirler. Ayrıca ilişkileri devam edenler hafta sonunda evlenme teklifi alabilirsiniz.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Üsküdar'da istinat duvarı çöktü,  faciadan dönüldü. O anlar kame

Üsküdar'da istinat duvarı çöktü

Günün en çok paylaşılan fotoğrafları (21 Ekim 2021)

''Her an her yerde yeni bir salgın patlak verebilir'' Korkutan uyarı

Edirne'de yoğun sis etkili oluyor