• $28,9435
  • €31,3028
  • 1881.93
  • 8087.24
13 Ocak 2023 Cuma

Haftalık genel bakış:

Bu hafta pazartesi günü Venüs'ün Mars'la üçgen açı yapmasıyla başlıyor. Normalde bu, aşk için ışıltılı, tutkulu, güçlü bir yöndür, ancak Mars hala geri hareket halindeyken duygular karışır ve biraz bastırılmış bir his vardır. Perşembe günü Mars İkizler burcunda ileri hareket ettiğinde enerji önemli ölçüde toparlanıyor. Burada gerçek bir meşguliyet duygusu var, ama bu olumlu, heyecan verici bir meşguliyet türü. Cuma günü, rüya gibi ve yaratıcı bir Güneş Neptün altmışlığı, imkansızın birdenbire gerçekleşebileceği bir fantezi, peri masalı atmosferi yaratır.

KOÇ: Pazartesi günü, Venüs geri giden Mars'ı üçgen açı yapacak, bu belki de kalbinize yakın bir konuda bir arkadaşınıza bir mektup veya e-posta şeklinde, sizden tutkulu bir çıkışa neden olur. Ancak, yönetici gezegeniniz hala geri gidiyor, bu nedenle iletişiminizle kimseyi üzmemeye özen gösterin. Mars, Perşembe günü doğrudan döner, böylece rahat bir nefes alabilirsiniz. Bunun sonucunda ortaya çıkan enerji yükselişi, geride kaldığınız alanlarda öne geçmenizi sağladığından, bu yoğun çalışma haftasında sizin için harika. Cuma günü, yaratıcı bir Güneş - Neptün sekstili iş yerinde bazı şaşırtıcı içgörüler getirebilir. İşleri yapmanın yeni yollarını arayın - ne kadar garip ve harika olursa o kadar iyidir.

BOĞA: Pazartesi günü işte bir fırsat kollayın. Ancak çok hızlı koşarsanız geri tepmemesine dikkat edin. Venüs geri giden Mars'ı üçgen açı yaptığında, finansal olarak gerçek olamayacak kadar iyi görünebilir, bu nedenle herhangi bir karar vermeden önce gerçeklerinizi doğru bir şekilde öğrenin. Perşembe günü Mars doğrudan para bölgenize döndüğünde, mali durumunuzun düzgün bir şekilde toparlandığını görmeye başlamalısınız. Yeni bir iş fikrinden veya yan uğraştan para kazanmaya başlamak için bundan ve yeni yılın iyimserliğinden yararlanın. Cuma günkü Güneş-Neptün sekstil idealist ve iyi niyetli ama seyahat ayrıntılarını dikkatlice kontrol edin çünkü fantezi gerçekleri saklıyor.

İKİZLER: Pazartesi günü Venüs geri giden Mars ile üçgen açı yaptığında, kültürel yanlış anlamalar bir risk oluşturuyor. İstemeden gücendirebilirsiniz veya birisi sizi gücendirebilir, ancak burada kötülük yoktur, bu nedenle sinirlenmekten kaçının. Perşembe günü Mars İkizler burcunda ileri hareket ettiğinde, kendinizi kış uykusundan çıkmış gibi hissedeceksiniz. Enerjinizi yeni fikirler ve yeni planlar için toplarken, yeni yılınız artık gerçekten başlayabilir. Cuma günü, işteki en derin duygularınızı kullanmaktan korkmayın. Bazen iş ve içgüdü birlikte iyi çalışır ve bu o zamanlardan biridir.

YENGEÇ: Pazartesi günü Venüs geri giden Mars'ı üçgen açı yaptığında aşkta yanlış anlaşılmalar olabilir. Ayrıca reddedilme veya kendinden nefret etme duygularıyla da mücadele edebilirsin; bu sizin için çok zor bir duygusal durum, bu yüzden kendinize iyi bakın ve ihtiyacınız olursa yardım isteyin. Perşembe günü Mars ileri yönüne döndüğünde, kendinizi çok daha güçlü hissedeceksiniz. Önümüzdeki haftalarda ilerlerken psişik becerilerinizi geliştirmeye bakın çünkü bu, kişisel gelişiminizin ihmal edilmiş bir alanıdır. Güneş, doğum haritanızın aşk bölgesinden rüya gibi Neptün'ü 60 derece geçtiğinden, Cuma günü romantik bir kaçamak için harika bir zaman olabilir.

ASLAN: Aşk bölgenizdeki Venüs, Pazartesi günü arkadaşlık bölgenizdeki geri giden Mars'ı üçgen açı yapacaktır, bu nedenle, bir arkadaşlığın her iki taraf için de çok şey ifade ettiği durumlarda biraz kafa karışıklığı ve hatta öfke olabilir. Bununla birlikte, Mars nihayet Perşembe günü doğum haritanızın sosyal bölgesine doğrudan döndüğünde, arkadaşınıza karşı doğrudan, açık sözlü ve dürüst davranarak herhangi bir rahatsızlığı yumuşatabileceksiniz. Cuma günü hayallerinize dikkat edin. Güneş yaratıcı Neptün'ü sekstillerken, paradigmanızı değiştirmenize ve istediğiniz hayata yaklaşmanıza yardımcı olacak cevaplar bulabilirsiniz.

BAŞAK: Pazartesi günü çok çalışıyorsunuz ve kariyer konumunuzu geliştirmeye çalışıyorsunuz ancak Venüs geri giden Mars ile üçgen açı yaptığında, çok fazla çalışıyor olabilirsiniz. Fark edilmek için çabalamak yerine, başınızı eğin ve işinizde olabileceğinizin en iyisi olun. Mars, perşembe günü haritanızın en üstünde doğrudan dönüş yaptığında, işte o zaman gerçekten parlamaya ve dikkat çekmeye başlayabilirsiniz. Perşembe gününden itibaren, sevgi dolu bir kalabalığa yeteneklerinizi ve becerilerinizi satın. Aşkta, Güneş rüya gibi Neptün'ü sekstillerken ve fantezileri ateşlerken, Cuma günü büyülü bir gün olacak gibi görünüyor.

TERAZİ: Pazartesi günü, seyahatle ilgili yanlış anlamalara veya hatalara dikkat edin. Venüs geri giden Mars'ı üçgen açı yapıyor, bu yüzden bir zevk olması gereken bir şey biraz kabusa dönüşebilir. Neyse ki, Perşembe günü Mars doğrudan doğum haritanızın seyahat bölgesine döndüğünde, Pazartesi günü bozulan her şeyi yeniden yapmak için zamanınız ve enerjiniz olacak. Bu aynı zamanda önümüzdeki yıl için bazı heyecan verici maceralar veya yolculuklar planlamak için ideal bir zamandır. Güneş ruhsal Neptün'ü 60'lık açı yaptığından Cuma, bağışlama için önemli bir gün. Bir aile üyesini, hak etmeseler bile - aslında, özellikle o zaman - affetmeye hazır olun.

AKREP: Pazartesi, aile içi gerginlikler için garip bir gün olabilir. Görünüşe göre iyi niyetlisin, ama çabaların bir aile sırrı ya da yanlış anlaşılan bir kan davası nedeniyle engellendi, çünkü Venüs geri giden Mars'la üçgen açı yapıyor. Bunu ciddiye alma, çünkü bu senin hatan değil. Perşembe günü Mars ileri yönüne döndüğünde, bu durumun nasıl ortaya çıktığına dair daha fazla fikir edineceksiniz - ama hepsinden önemlisi, kendinize olan güveniniz ve öz saygınız için büyük bir artış elde edeceksiniz. Cuma, sizin için son derece yaratıcı bir gün, çünkü Güneş Neptün'ü altmış durumda - yazmayı, çizmeyi veya resim yapmayı seviyorsanız ya da performans sanatlarını veya fantastik filmleri seviyorsanız mükemmel.

YAY: Pazartesi günü partnerinizle nasıl iletişim kurduğunuza dikkat edin çünkü Venüs geri giden Mars ile üçgen açı yapıyor, bu da tutkunuzun yanlış anlaşılabileceğini veya reddedilebileceğini gösteriyor. Mars'ın doğrudan aşk bölgenize döndüğü Perşembe gününe kadar bekleyin - o zaman tutku kıvılcımları gerçekten uçabilir! Bu, aşk hayatınız için gerçek bir destek, ancak Mars'ın yüksek duyguların yanı sıra tartışmaları da getirebileceğini unutmayın. Cuma günü aile ilişkilerinin mali durumunuzu etkilemesine izin vermemeye çalışın. Güneş, Neptün'ü altmış açıyla bir akrabadan gelen iyi niyetli bir yardım jesti gibi görünür - ancak aile ve para gerçekten karışmaz, bu yüzden yapabiliyorsanız bundan kaçının.

OĞLAK: Pazartesi günü, Venüs geri giden Mars ile üçgen açı yaptığında gözleriniz cüzdanınızdan daha büyük görünüyor ve gerçekten karşılayamayacağınız lüks veya pahalı bir şeyin peşinde koşuyorsunuz. Neyse ki, Mars perşembe günü yön değiştirir ve sorumluluklarınızı daha iyi anlamanızı sağlar; bu daha iyi organize olmanıza yardımcı olacak, ama aynı zamanda daha fazlasını istemek yerine halihazırda sahip olduğunuz şeylerde nasıl neşe ve minnettarlık bulacağınızı da gösterecek. Cuma günü, Oğlak Güneşi, her türden şair, yazar ve sanatçı için mükemmel olan son derece yaratıcı bir etkiyle yaratıcı Neptün'ü harekete geçirir.

KOVA: Venüs Kova burcunda Pazartesi günü geri giden Mars ile üçgen açı yapıyor ve bu etki sırasında, özellikle aşkta, rıza ve eşitlikle ilgili konuların çok farkında olmanız gerekecek. Burada potansiyel olarak çok fazla kaynayan öfke var, bu yüzden dikkatli bir şekilde gezinin. Daha parlak bir not olarak, Mars Perşembe günü doğrudan doğum haritanızın neşe bölgesine dönerek herhangi bir kafa karışıklığını sona erdirir ve sizi gülümseten her şeyin çok ama çok daha fazlasının tadını çıkarmak için sizi özgürleştirir. Aşk, yaratıcılık, çocuklar ve hobiler için mükemmel bir etkidir. Cuma günü, Güneş ezoterik Neptün'ü altmışken, para ve bolluğa daha ruhani bir yaklaşım geliştirin.

BALIK: Haftanın başlarında Venüs geri giden Mars'la üçgen açı yaptığında bir aile gizemi var - gizli bir şey gün ışığına çıkabilir veya farklı bir nesilden gelen bir aşk ilişkisinin paylaşacak bazı sürprizleri olabilir. Mars, Perşembe günü haritanızın aile bölgesine doğrudan döndüğünde, gecikmiş olan herhangi bir ev veya mülk meselesinde nihayet ilerleyebilirsiniz. Yine de, Mars'ın tartışmacı etkisi geri döndüğünden, akrabalar veya çocuklar arasında artan gerilime dikkat edin. Cuma günü, Güneş şu anda burcunuzda olan yönetici gezegeniniz Neptün'ü 60'lık açıyla açı yapacak. Bu, ruhsal ruhunuza güzel bir ışık tutar ve mistik kalbinizin en iyi yönlerini ortaya çıkarır.

<p>Gaziantep'te polise silahla ateş açan şüpheli operasyonla gözaltına alındı. </p><p>Güzelyurt Maha

Gaziantep'te nefes kesen operasyon

Türkiye'nin tek su altı deniz parkı! Yıldızkoy'da mikroplastik tespit edildi

6 Aralık 2023 ŞOK aktüel ürünler kataloğu

Merapi Yanardağı kül püskürttü! Patlamalar nedeniyle 11 dağcı hayatını kaybetti