• $31,5316
  • €34,2456
  • 2126.58
  • 8928.03
28 Eylül 2018 Cuma

Güneş Terazi burcunda

Terazi burcu özellikleri… Yaşamı seven yaşama güzellik katan pozitif insanlardır. Etkileyici ses tonları karşısındaki kişilere huzur ve güven verir. İnsanlarla iletişim kurmakta zorluk çekmezler. Adil ve hümanist yapıları sağlam dostluklar kurmalarını sağlar. Kötü gün dostları olurlar. En zor zamanlarda bile dirayetli davranır, çözüm odaklı hareket ederler. Dostluklara önem veren arkadaşlarının iyi gününde de kötü gününde de yanında olan aşka değer veren yücelten duygularıyla yaşayan keyifli kişilikleri ile dikkat çeken kişilerdir...

Kendilerinde geliştirmeleri gereken en önemli yanları karar vermekte düştükleri ikilemlerdir. Bu özellikleri yüzünden şanslarını değerlendiremeyebilirler. Başkaları söz konusu olduğunda ellerinden gelen her şeyi maddi manevi ortaya koymaktan çekinmezler. Fakat bireysel olarak kendi sorunlarını çözmekte aynı dirayeti gösterebilmeleri oldukça zordur.

Element: Hava

Nitelik: Kardinal

Renk: Mavi, Yeşil

Gün: Cuma

Gezegeni: Venüs

Genel uyumluluk: İkizler, Kova

Şanslı numaraları: 6, 15, 24, 33, 42, 51, 60

Güçlü yönleri: Sosyal, kooperatif diplomatik, zarif, sağduyulu

Zayıf yönleri: Kararsız, kendine acıma, aldığı kararlar içinde yaşadığı içsel çatışmalar.

Beğenileri: Uyum, nezaket, başkaları ile paylaşmak, açık havada

Hoşlanmadıkları: Şiddet, adaletsizlik, şüphe ve suçlama.

Enerjisinin düştüğü günler: Karşıt burçları olan Koç’un Ay’ın burcunda ki seyri gerginliklere neden olacaktır.

KOÇ

Bu hafta geçmişte kalan bir aşk hikayesi ya da biten bir ilişkinin acısını taşıyorsanız kendinizi geçmişe esir etmeyin. İş ve özel hayatınızda yeniliklerden korkmayın. İş mesleğinizi olumlu yönde etkileyecek enerjiler söz konusu…

BOĞA

Gökyüzünün güçlü enerjileri hayatlarınızda tam da ihtiyaç duyduğunuz kendinizi en zayıf ettiğiniz konularda sizleri desteklemek için ilerlemekte. Emek verdiğiniz iş ya da ilişkilerinizle alakalı olarak fazlasıyla mutlu kılacak ve mükafatını alacaksınız.

İKİZLER

Kariyer ve finansla ilgili konularda beklentileriniz gerçekleştiremeyebilir zorlanabilirsiniz. Özel yaşamınızda eleştirilerinizin dozuna dikkat edin. Eş ya da sevgilinize verdiğiniz sözleri tutmaya gayret etmelisiniz. Öğrenciler dikkatinizi dağıtmaktan sakının.

YENGEÇ

Özel hayatınızla ilgili daha özenli ve gizli bir şekilde sürdürmeye gayret edecek dış etkenlerin huzursuzluğundan sıyrılabileceksiniz. Riskli işler ve görevlere yönelmekten yatırım yapmaktan kaçınmalısınız. Gökyüzü sizleri kayıplara karşı uyarıyor.

ASLAN

Günlük işlerinizin sorumluluklarınızın üstesinden gelmeye çalışırken karşınıza çıkan aksiliklerden yılmamalı ve umudunuzu kaybetmemelisiniz. Sürpriz desteklerle sorunları aşabileceksiniz. Salı gününden itibaren her şey yoluna girecek.

BAŞAK

Eski dostlarınız, görüşmediğiniz yakınlarınızı ne kadar fazla özlediğinizi fark edebilir onlarla iletişime geçebilirsiniz. Jüpiter ve Mars, bu hafta sizlere ilerici bir süreyi müjdeliyor. Fırsatlar sürpriz bir şekilde hızla karşınıza çıkabilir.

TERAZİ

Aileyle ilgili konularda negatif gelişmeler sizi yorabilir. Yakınlarınızın sürekli artan ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanabilir, onların duydukları endişeden üzülebilirsiniz. Bu etki sizleri fazla kazanma yollarını aramaya yöneltebilir.

AKREP

İş hayatınız sizler için daha fazla önem kazanabilir. Ne yazık ki, bu cephede ilerlemeler istediğiniz gibi olmayabilir. Gergin bir ruh halindeyseniz bir an önce bu halinizden uzaklaşın. Aksi takdirde endişeleriniz gerçekleşebilir.

YAY

Bazı eski rahatsızlıklar yeniden ortaya çıkabilir ya da eş ve aileyle ilgili konular yüzünden stresli olabilirsiniz. Aile ya da eşinizden kaynaklı olarak bir şekilde para kazanmak adına büyük riskler alırsanız kayıplar yaşayabilirsiniz.

OĞLAK

Yaşadığınız tüm olumsuzlukların üstesinden gelecek enerjiyle başarılı olacaksınız. Verilen sözlerin yerine getirilmesinde ertelenmelere neden olabilir. Emek verdiğiniz vazgeçmediğiniz her şeyin meyvelerini toplayacaksınız.

KOVA

İş hayatınızda sizi engellemeye çalışan art niyetli kişilerin davranışları sizin bir şey yapmamanıza rağmen başarısız olacaktır. Her türlü riskten şans oyunları ve spekülasyonlardan uzak durmalısınız.

BALIK

Sosyal hayatınızda dengeleri koruyarak hareket etmeli, özellikle sosyal paylaşım ağlarında ne yazıp konuştuğunuza dikkat etmelisiniz. Aksi halde sanal dünyadaki söylemler hukuki olarak baş ağrıtıcı durumlara neden olabilir.

<p>Daha önce yaban hayatıyla ilgili birçok video çeken 47 yaşındaki Tutar, son olarak Gümüşhane dağl

Yaban keçileri ve ayılar böyle görüntülendi

ABD'yi kar fırtınası vurdu: Otoyollar kapalı

Gazze'ye uçaklarla insani yardım bırakıldı

BİM'de bu Salı neler var? BİM 5 Mart 2024 aktüel ürünler kataloğu