• $31,1218
  • €33,7853
  • 2034.3
  • 9340.86
8 Ekim 2021 Cuma

Gökyüzünden mesaj var

6 EKİM: PLÜTON, OĞLAK BURCUNDAKİ DOĞRUDAN YÖRÜNGESİNE BAŞLIYOR

İç çatışmanın çözülmesi. Profesyonel hedeflere mümkün olan en kısa sürede ulaşmak için yeni stratejiler uygulama ihtiyacının kabulü. Kişisel güçle yeniden bağlantı.

7 EKİM: VENÜS YAY BURCUNA GEÇİYOR

Duygusal bağımsızlık, cömertlik, kardeşlik. Maceralar ve beklenmedik olaylar için arzu. Özgürlük ve dostluk sevginin ifadesi olabilir.

10 EKİM: SATÜRN KOVA BURCUNDAKİ DOĞRUDAN YÖRÜNGESİNE BAŞLIYOR

Olgunluk, sorumluluk, çözünürlük. Geleceğin gerçekçi vizyonu. Eski yüklerin serbest bırakılması. Arkadaşlar, meslektaşlar ve çalışma ekipleriyle etkileşimin temeli olarak sabır ve saygı.

17 EKİM: GÜNEŞ TERAZİ KARESİNDE PLÜTON OĞLAK BURCUNDA

Kişisel gelişim yolculuğunuza ve profesyonel hedeflerinize hiçbir şey katmayan kontrol yanılsamasından, baskıcı fikirlerden ve ticaret eleştirmenlerinden kendinizi kurtarın.

18 EKİM: JÜPİTER KOVA BURCUNDAKİ DOĞRUDAN YÖRÜNGESİNE BAŞLIYOR

Sosyal etkinliklere katılım. Hata payı. Birey olarak ve kolektifin bir parçası olarak oynadığınız rol hakkında netlik. Rüyalar genişlemenin yolunu işaretler.

18 EKİM: MERKÜR, TERAZİ'DEKİ YÖRÜNGESİNİ YÖNLENDİRMEYE BAŞLADI

Duygusal denge. Sözleşmelerin ve sözleşmelerin aboneliği. Netlik. Suç ortaklığı. Romantik. Hem kendinizle (iç anlatı) hem de üçüncü şahıslarla olan diyalogunuzda dürüst olmak önemlidir.

23 EKİM: GÜNEŞ AKREP BURCUNA GİRİYOR

Dönüşüm, rezervasyon, iç yüzü, yoğunluk, duygusal dünya, tutku, kıskançlık, bağlılık, ihtisas, dayanışma, sırlar, gölgeni kucakla. Her düzeyde azim geliştirin.

30 EKİM: MARS AKREP BURCUNA GİRİYOR

Canlılık. Engellerle yüzleşme gücü. Bireysellik. Fırsatlar. Kişisel doğrulama. Duygusallık. Cesaretle zorlukların üstesinden gelin.

KOÇ: Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili girişimlerinizin olumlu yönde gelişeceğine işaret etmekte. Özellikle finansal konularda gelişmeler hızlı ve olumlu neticelenecektir. Özel yaşamınız ve ailevi konularda da suçlandığınız baskı gördüğünüz konularda da haklılığınız ortaya çıkacak. Hafta boyunca özel yaşamınızda gelişmeler şaşırtıcı keyifli ve özel olacak sizler için.

BOĞA: Gökyüzü haftaya güçlü ama bir o kadar da riskli etkilerle başlayacağınızı betimlemekte. İşinizle ilgili sizin için ekstra önem taşıyan her konuda hassasiyetle durmalı zamanlı işlerinizi tekrar gözde geçirerek hareket etmelisiniz. Özel yaşamınızda yüksek enerjiler söz konusu eş ya da sevgilinizi uyardığınız bir konuda sizi dikkate almaması sonucu yaşayacağı bir olay sizin değerinizi daha iyi anlamasını sağlayacak ve size karşı olumsuz tutumlarını değiştirmesini sağlayacaktır. Anlayışlı tavrınızı koruyun ve mutlu olun.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta işiniz gereği görüştüğünüz kişilerin iyi niyetinizi suiistimal edebilecekleri yönünde uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda da hesapta olmayan gelişmeler söz konusu olabilir. Eski eş ya da sevgiliniz birden bire karşınıza çıkabilir, sizinle iletişim halinde olduğu izlenimi vererek, kafasın da kurduğu senaryoları uygulamaya geçerek var olan ilişkinizde sıkıntılar yaratabilir. Dikkatli davranın ve böyle bir durumun farkına vardığınız anda tedbirinizi almaya bakın.

YENGEÇ: Gökyüzü, ortak iş yapan ve ortaklarından zarar gören Yengeç'lerin hukuki olarak olumlu sonuçlarla karşılaşacağını müjdelemekte. Bu hafta adalet yüzünüzü güldürebilir ve ümitsiz kaldığınız konularda mucizevi gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili her önemli konuyu değerlendirmeli, yeni başlangıçlar için acele etmeden alt yapıyı oluşturarak kararlar almalısınız. Özel yaşamınızda ise evliler haftanın ilk günleri eşinizin inatçı tavırları karşısında nasıl davranacağınızı bilemeyebilir duygusal olarak siz anlayışla yaklaştıkça görmezden gelen tavırları ile çileden çıkabilirsiniz.

ASLAN: Gökyüzü haftanın ilk 3 günü alacağınız kararlarda aile büyükleri ya da güvendiğiniz sizce yaşça büyük kişilerin uyarılarını dikkate alarak hareket etmeniz için uyarıyor sizleri. Yorgun ruh ve bedeniniz kısa süre içinde amaçlarınıza ulaşma isteğiniz, yanlış kararlar alıp iş hayatınızda krizlerle karşılaşmanıza neden olabilir. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizi rahatsız edici eleştirilerde hareketlerde bulunmamak tamamen iradenizde küçük inatlaşmalara karşılık kıskandırma çabalarınız ters tepebilir.

BAŞAK: Haftaya ruhsal ve fiziksel olarak oldukça güçlü bir başlangıç yapabilir özel yaşamınızda biten bir ilişkinin hüznünü yaşarken alacağınız bir mesaj ya da telefonla kurulacak iletişimle yeniden heyecanlanabilir geçmişte ayrılığa neden olan davranışlarınızı değiştirip uyumlu olabilmenin güzellikleri ile aşka kaldığınız yerden çok daha güçlü bir etki ile devam edebilirsiniz. Aşk hayatınızda yaşanan bu olumlu gelişmeler hayatınızın geneline olumlu sirayet edecektir.

TERAZİ: Gökyüzü haftanın ilk 4 günü işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız kişilerin haklı ya da haksız olmasının tarafı olmamanız için uyarıyor sizleri. Yalan yanlış bilgilerle gerçekten uzak konuşmaların etkisine kalarak doğru dürüst tanımadığınız kişilerin avukatlığını yapıp işinizden olabilir, üstlerinizle ters düşebilirsiniz dikkatli davranın. İş hayatınızda yaşanan gergin etkiler özel yaşamınızda da sorunlara neden olabilir. Eş ya da sevgiliniz yaptıklarınızı anlayamadığı gibi yaşanan sıkıntılardan onu sorumlu tutan tavırlarınıza kırılarak buna bağlı krizler yaşanabilir.

AKREP: Gökyüzü maddi ve hukuki konularda ayağınızı yere sağlam basarak ilerlemeniz için uyarıyor sizleri. Başkalarının akıl hocalığı ile hareket etmek, maddi manevi kayıplar yaşamanıza neden olabilir. Riskli olan bilmediğiniz her konudan uzak durmalı, işinin uzmanı kişilerin tarafsız yaklaşımlarını kendi doğrularınızla birleştirerek kararlar almalısınız. Evli Akrep'ler eşinize karşı kıskançlıklarınız onu sizden tamamen uzaklaştırabilir. Bekarlar ise hafta sonuna doğru fazlasıyla etkileneceğiniz biriyle tanışabilir, büyük bir aşkın başrolünde olabilirsiniz.

YAY: Gökyüzü maddi manevi ve işinizle ilgili konularda büyük değişimlerle karşılaşacağınız özel ve unutulmaz bir haftayı müjdeliyor sizlere. Alışagelmiş kalıplarınızı yıkacak birçok kişinin yapamaz dediğini yaparak adeta hayatınızın devrimlerinin mimarı olacaksınız. Aşk hayatınızda ise geçmişte kalan eş ya da sevgilinize duyduğunuz özlem, öfke, intikam duygusu sizleri sağlıklı ilişkiler kurmaktan alı koyacaktır.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta tutumunuz ve davranışlarınızın her zamankinden çok daha fazla önem taşıyacağına dikkat çekmekte. Hiçbir şeyden memnun olmama haliniz yaşanan en ufak bir aksaklıkta gösterdiğiniz sert tepkilerinizden bir an evvel uzaklaşmalı ve hafta boyunca uzlaşmacı, sakin, sevgi dolu yaklaşımlar içinde olmalısınız. Özel yaşamınızda eş ya da sevgilinizin kariyer hayatında gerçekleşecek büyük bir fırsat söz konusu olabilir, ona destek vermeli kendine güvenini yükseltmeli ve ona gelen talih kuşunun tüm yaşamınızda pozitif enerjiler olarak etkili olacağının bilincine varmasını sağlamalısınız.

KOVA: Gökyüzü haftanın ilk 3 günü kayıp ve hırsızlıklara karşı dikkatli olmanız için uyarıyor sizleri... İşinizle ilgili bu hafta alacağınız bir teklif bir an için sizi korkutsa da hayatının fırsatı da olabilir. İş birlikleri kendi işinizin sahibi olmanızı sağlayabileceği gibi önemli bir ortak projenin başarılı ismi de siz olabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise birlikteliğinizden rahatsızlık duyan yakınlarınızın spekülatif açıklamaları arkadaşlarınızla ilişkilerinizi bozma çabalarıyla karşılaşabilirsiniz.

BALIK: Gökyüzü hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili her konuda çalışkanlığınızı ortaya koymanın getireceği avantajlara işaret etmekte. Tatil özlemi ya da rehavetini üzerinizden atmalı bir an önce yapmanız ilgilenmeniz gereken işlerinizi toparlamalısınız. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinize dürüst olmalı rahatsız olacağı bir davranış ya da istemediği biri ilen yaptığınız bir görüşmeniz söz konusu ise başkaları söylemeden siz anlatmalısınız. Dürüstlüğünüz olası kriz ve ayrılıkların önüne geçecektir.

<p>Kaza, akşam saatlerinde Kazımdirik Mahallesi 169 Sokak Küçükpark mevkiinde meydana geldi. İddiaya

İzmir'de korkunç kaza! Motosiklet kaldırımda yürüyenlerin arasına daldı

Türkiye büyüklüğünde buz eridi! Antarktika'daki Türk Bilim İnsanlarından yeni rapor

Dünyanın en zor tekerlemesi! Söylerken çok zorlanacaksınız

İlk aşamada 15 milyon dolarlık, 5 yıl sonra da 100 milyon dolarlık yatırım! Bir ilk olacak