• $8,6674
  • €10,1816
  • 491.904
  • 1391.91
19 Haziran 2020 Cuma

Gökyüzü çok hareketli bu hafta

18 Haziran'da iletişim gezegeni Merkür R geri durağan konumunda olacak. Ve Merkür Yengeç burcunda ilerlerken gerçek duygularımızı fark edeceğiz yok saydığımız duymaktan kaçtığımız kalbimizin sesini duymaya başlayıp bizi biz yapan olgunun duygularımız sevgimiz olduğunu daha iyi anlayacağız.

21 Haziran 2020 Türkiye saati ile 09:41'de Yeni ay ve Yengeç burcunda Güneş Tutulması gerçekleşecek. Tutulma, öngörülemeyen ve kontrol edilmesi zor olaylar ardından gergin ve uzlaşmaz bir enerjiyi arındıracak etkileri barındırıyor dünya ve ülkemiz için. Yengeç burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması, geçmişi bırakmak için elverişli bir zaman kapısını aralıyor bizlere. Ancak güzelliklere iyi ve doğru olana sahip çıkmamız için geçmişe nokta koyarak yeni başlangıçlar içinde olmamız fazlasıyla önem taşımakta.

Koç: Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020, günü doğum haritalarınızda iletişimi temsil eden üçüncü evde gerçekleşecek . Üçüncü ev, diğer şeylerin yanı sıra cesaret, iletişim ve kardeşler ile ilişkilidir. Bu alanları gözden geçirmeli, iş hayatınızda potansiyel müşterilerinizi korumak ve arttırmak için herhangi bir risk almaktan uzak durmayı seçmelisiniz.

Boğa: Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020 günü, doğum haritalarınızda ikinci evde gerçekleşecek İkinci ev, esas olarak finans ve aile için bir göstergedir. Bunu bir sonuç etkisi olarak düşünürseniz, finans konusunda endişelerden uzaklaşmalı birikimlerinizi harcamalarınızı yeniden gözden geçirip yapılandırmalısınız. Tutulma enerjisiyle, aileyle ilgili masraflar artabilir. Gerekli olmayan giderler üzerinde etkili bir kontrol sağlamanız şart.

İkizler: Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020 günü gerçekleştiğinde, Bunu bir sonuç sonrası etkisi olarak görmelisiniz ilişkiler iş hayatınızda sonuçların karşılığını alma vakti. Ayrıca sağlık konusunda gereken özeni göstermeniz gereken günlerdesiniz. Bazı sağlık sorunları sizi rahatsız edebilir. Derhal doktorunuza danışın. Akciğerleriniz etkilenebileceği konusunda gökyüzü uyarıyor sizler.

Yengeç: Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020’de gerçekleştiğinde para kaybı, ani büyük masraflar gibi konularda etkili olabilir. İyi niyetli olmayan yakınlarınız ve arkadaşlarınızın düşmanlıkları ile karşılaşabilirsiniz dikkatli olmalı sezgilerinize güvenerek hareket etmelisiniz. Finansal cephede beklentilerinizi ileriye taşımak için aşırı risk almayın. Para kaybına uğrayabilirsiniz.

Aslan: Bu güneş tutulması 21 Haziran 2020’de doğum haritalarınız da onbirinci evde gerçekleşecek. Bu etki parasal açıdan iyi bir fırsat elde edebilir devam ettiğiniz işiniz de ya da yaptığınız ek işte önemli bir çıkış statü değişikliği yaşayabilirsiniz. Burada kazanç, finansal cephedeki konumunuza daha fazla güç katıyor. Uzun süredir arzu ettiğiniz bir dileğiniz hayaliniz gerçekleşebilir.

Başak: Güneş tutulması 21 Haziran 2020’de doğum haritalarınız da onuncu evde gerçekleşecek . Onuncu ev, meslek, ve şöhret konusunda gösterge niteliğindedir. Tutulma enerjisi ile mesleki cephede çok zor zamanlar geçirebilirsiniz. İş ilişkisinde olduğunuz insanlar ile diyaloglarınıza önem vermeli ve işlerinizi yürütmek için daha fazla çaba göstermelisiniz. İşiniz ile ilgili konularda kredi alırken de verirken de dikkatli olun..

Terazi: Güneş tutulması 21 Haziran 2020’de doğum haritalarınız da dokuzuncu evde gerçekleşicek. Dokuzuncu evde ki bu enerjiyle işler genel olarak beklentilerinizi ileriye taşımak için daha organize disiplinli ilerlemeniz için önem taşımakta. Ancak, bilmediğiniz konularda işle ilgili yeni alanlara yönelmekten aşırı risk almaktan kaçının.

Akrep: Tutulma doğum haritanızın sekizinci evde gerçekleşecek . Bu sağlığınız için dikkatli olmanız anlamına geliyor. Herhangi bir viral enfeksiyondan korunmak için gerekli önlemleri almanız fazlası ile önemli. Finans ve aileyle ilgili konuları her zamankinden daha özenle ele almanız gereken bir dönemdesiniz. Tutulma enerjisi ile yeni yatırım yapmaktan kaçının.

Yay: 21 Haziran 2020’de gerçekleşecek Güneş tutulması yedinci evde gerçekleşecek . Gerçekleşen bir önceki tutulmadan sonra maruz kaldığınız sorunlardan çıkabilirsiniz. Daha önce yaşadığınız kısıtlamalar ortadan kalkıyor. İş cephesinde çabalarınız takdir görecek ve yıldızınız parlayacak. İş hayatınızda çalışmak için bazı yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Bununla birlikte, son güneş tutulması sonrasında yaşanan sağlık sorunlarına dikkat etmelisiniz.

Oğlak: 21 Haziran 2020’de doğum haritanızda altıncı evde gerçekleşecek. Eğer bir sorunla karşılaşırsanız, iş hayatınızda ve sağlığınız ile ilgili konularda iyileşmeniz için her zamankinden dikkatli olmalısınız. İş hayatınızda zamanllamayı doğru planlayarak istikrarı yakalayacak kazanımlarınızı yükselteceksiniz. Ufak tefek sorunlar karşısında paniğe kapılmamalı ve sabırlı olmalısınız. Resmin bütününe bakmalı etki altında kalmadan yol almalısınız.

Kova: Tutulma doğum haritalarınız da beşinci evde gerçekleşecek. Özel hayatınızda devam evliliğiniz ya da aşk ilişkinizde etki altında kalmanız yada endişeleriniz ilişkinizde sorunlara yol açabilir. Bunu çok dokunsal ve özenle ele almalı ve aşk ilişkisindeki uyumu korumayı hedeflemelisiniz. Tutulma enerjisi ile büyük kazanımlar hedefleyerek riskli işlere girmemeli var olan işlerinizi daha iyi noktalara getirmek için yenilikçi yaklaşımlar içinde olmaya özen göstermelisiniz.

Balık: Güneş tutulması doğum haritalarınızda dördüncü evde gerçekleşecek .Ailevi konularda daha dikkatli olun. Çalışma cephesinde rahatsız edici olaylarla karşılaşabilirsiniz. İş cephesinde güvenli pozisyonda kalmak için daha fazla çaba göstermelisiniz. Anlık düşünceler ile yatırımlara yönelmekten uzak durmalısınız. 

<p>Başkan Recep Tayyip Erdoğan, 2021 Avrupa  Ampute Futbol Şampiyonası finalinde İspanya'yı 6-0 mağl

Ampute Milli Takıma tebrik mesajı

Düzce'de üretilen elektrikli motosiklet ve bisikletler dünya yollarında

Sivas'ta, Hititler dönemine ait ''apartmanlar'' keşfedilmeyi bekliyor

1915 Çanakkale Köprüsü'nün tabliye montajları tamamlanma aşamasına geldi