• $17,972
  • €18,2737
  • 1028.92
  • 2857.18
13 Eylül 2019 Cuma

Eylülde gücünüzü fark edeceksiniz

Dünya ve ülkemizde Eylül ayı enerjileri, özellikle Güneş ve Ay burcu olan Başak ve Terazi burcu liderlerini, iş insanlarını, sanatçıları, toplum tarafından bilinen kişileri, fazlasıyla etkileyecek enerjileri getirecek. Sırların deşifre olacağı, güvenin olmadığı evlilik ve ilişkilerin sona ereceği, iş ortaklıkların da sorunların yaşanacağı bir aya tanıklık edeceğiz. Kısacası eylül gerçekleri, gün yüzüne çıkartacak maddi manevi ruhani fiziki kayıplardan hatalardan ders çıkartamayanlar için oldukça zorlu geçecek... Eylül ayı boyunca hayatımızın her safhasında öğrendiklerimizi dünyamıza yansıtmamız için son derece güçlü ve teşvik olacağımız gücü fark edeceğimiz bir ay olacak!

İş hayatlarımızda gerçekten nasıl düzenlemelerde bulunacağımızı belirlemeli ve gerçekten yapmak istediğiniz şeyler için daha fazla emek vermeliyiz.

Eylül ayı her birimiz için hayal kurmanın zamanı değil, hayallerimizi gerçekleştirmek için harekete geçmenin zamanı!

Eğer halsiz, motive olmamışsanız veya istekleriniz için işler çok yavaş hareket ediyorsanız, eylül ayı enerjilerini değerlendiremeyeceğinize emin olabilirsiniz.

KOÇ: İş ve özel hayatınızda mahremiyete 14 Eylül’de, hem Merkür hem de Venüs ortaklık sektörü ile ilgili konularda evlilikte etkili olacak enerjileri getiriyor sizlere. Bu ayla bozulmuş olanı toparlayabilirsiniz.

BOĞA: Devam eden bir ilişki içindeyseniz, herhangi birinin yalan yanlış söylemlerinin etkisi altında kalmamaya dikkat etmelisiniz. Bu ay bir hükümet projesine başlayabilir çok farklı alanlarda başarılı gelişme ve gelirler elde edebilirsiniz. Boğa burçları için güçlü bir politik konum elde edebilecekleri enerjiler söz konusu.

İKİZLER: Dostların ve sevdiğin insanlar tarafından kazanımlarının artması için destekleneceksiniz. Bu süre herhangi bir işte yarı zamanlı çalışmaya başlamak için ideal enerjiler söz konusu. Resmi iş ilişkilerinde ekstra dikkatli olun. İmzalarınızı atmadan önce belgeleri eksiksiz bir şekilde okumanız tavsiye ederim.

YENGEÇ: Yeni bir işe başlamayı planlayabilir bu kararınızı gerçekleştirebilirsiniz. Yolunuzdan herhangi bir engel çıkarmamak için devlet sektöründen yasal destek alabilirsiniz. Yabancı kuruluşlardan işiniz için çok karlı olacak altın teklifler almanızda mümkün… Eşinizle geçmiş tüm sorunları ve yanlış anlamaları çözeceksiniz ve bir kez daha harika bir bağ kuracaksınız.

ASLAN: Eş ya da sevgilinize sevginizi ifade edin ve onu kaybetmekten korkmak yerine onu sahiplenin. Kariyeriniz eylül ayının ortasından sonra tam bir dönüşüm içinde olabilir. Büyük avantajlar elde edecek ve mesleğinizdeki inanılmaz yerlere ulaşacaksınız. Yeni iş fırsatlarını iyi değerlendirin.

BAŞAK: Düşmanlarınız ve rakiplerinizin oyununun bozulacağı, zarar görmeden huzur bulacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Siyasi geçmişiniz varsa, siyasi güçlerinizde bir genişleme olacaktır. Mahkeme davalarında gecikmelerle karşı karşıya kalabilir öfkenizi kontrol altında tutamazsanız zarar görebilirsiniz. Fakat bu ay boyunca iş gezileriniz verimli olacaktır.

TERAZİ: Yabancı firmalardan yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Eğer bir araştırma işiyle uğraşıyorsanız, etkili bir şekilde işinize konsantre olamayacaksınız. Arkadaşlarınıza güvenip yatırım yapmamaya çalışın. Meslektaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla tartışmaktan kaçının aksi takdirde rahatsız edici durumlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP: İşle ilgili seyahatler gerçekleştirebilirsiniz ama ne yazık ki yolculuklar sizler için pek verimli olmayacak. Eylül ayında sizler için çok fazla aşk ve romantizm hakim. Eğer bekarsanız, aşk sizi bulabilir etkilendiğiniz kişiye duygularınızı ifade edebilirsiniz.

YAY: Kendinize güven seviyenizdeki düşüş nedeniyle ayın ortasına kadar baş ağrısı, endişeler yaşayabilirsiniz. Aile üyeleriniz başta olmak üzere anlamsız faaliyetler için gereksiz harcamalardan kaçının. Eylül ayının ilk aşamasında, eş ya da sevgilinizle ateşli tartışmalardan uzak durum. Bu ikiniz arasında ciddi bir soğukluk yaratabilir.

OĞLAK: Bu ay boyunca yeni bir işe başlamamaya çalışın. Finansal ve iletişimsel olarak her türlü karışıklık için tedbirli ve disiplinli davranın. Aşk hayatınız pozitif ve romantizmle dolu olacak. Bekar Oğlaklar ruh eşinizle tanışabileceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Evli çiftler eşleriyle birlikte güzel zaman geçirecek.

KOVA: Var olan iş kaynaklarını büyütebilir kariyerinizde çok sayıda altın fırsat yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda evli kova burçları, eşinizin egoist doğası nedeniyle ilişkiniz zorlu bir döngü başlayabilir. Eşinizin her şeyi kendi yönünden değerlendirmesi çok fazla kaosa neden olacaktır. Eşinize hayatınızın önemli bir parçası gibi hissettirin.

BALIK: Yabancı iş gezileri artacaktır ve bazı karlı bağlantılar yapabilirsiniz. Yeni bir işe başlamayı planlıyorsanız, 20 Eylül 2019'dan sonra başarabilirsiniz. Kariyer yolunda bazı zorluklar olacak, bu yüzden dikkatli olun ve ufak tefek sorunlar ile uğraşmaya hazır olun. Bu gibi durumlarda sakinliğinizi kaybetmeyin.

<p>Ezgi Aşık soruyor, Meteoroloji Uzmanı Fevzi Burak Tekin cevaplıyor</p>

İstanbul'da sağanak yağış ne durumda?

Balıkesir'de işlenip 37 ülkeye satılıyor

Depremin izleri su altında tüm gerçekliğiyle duruyor

Çamura bulanan İstanbul Boğazı havadan görüntülendi! Deniz suyu kahverengiye dönüştü