• $13,6383
  • €15,4243
  • 781.354
  • 1950.3
4 Eylül 2020 Cuma

Eylül ayına dikkat

Eylül 2020 tamamen ayarlamalar, iyileştirmeler ve denemelerle ilgili etkinliklerin yoğun olacağı bir ay olacak her birimiz için. Aya, duygusal yoğunluğu ve halihazırda toplu olarak deneyimlediğimiz kaos ve kafa karışıklığı hissini ortaya çıkaran Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ile başlıyoruz. İlk olarak 23 Şubat 2020'de Balık burcunda Yeni Ay gerçekleştiğinde ortaya çıkan sorunlar tekrar ortaya çıkabilir ve bu kez yaşananlar netlik kazanabilir ve bireysel olarak daha derin bir anlayışa ulaşabiliriz.

AYIN EN ÖNEMLİ NOKTASI, KOÇ BURCUNDA DURAĞAN KONUMDA OLACAK MARS ENERJİSİ…

Bugünlerde, bireysel olarak kendimiz ve sevdiklerimizle yalnız zaman geçirmeye, dinlenmeye ve seçimlerimiz üzerinde düşünmeye daha meyilli hissedeceğiz. Ana davet, hayatımızda ortaya çıkanlara yaklaşımımızı yeniden değerlendirmek, yeniden gözden geçirmek ve iyileştirmek olmalı.

2 EYLÜL BALIK BURCUNDA GÜÇLÜ BİR DOLUNAY BİZLERİ KARŞILIYOR

Balık dolunayı olumlu ve beklenmedik bir değişim olasılığını akla getiriyor ve istediğimizi ve ihtiyacımız olanı etkili bir şekilde iletme yeteneğimizi artırıyor. Diğer gezegenlerin enerjiler, bize kendimize ve kapasitemize değer vermemizi hatırlatacak uyanışa geçiyor ruhlarımız.

17 EYLÜL BAŞAK BURCUNDA YENİ AY

Başak'taki Yeni Ay, kişisel gelişimin, sağlığın ve iyileştirmenin ana temalar olacağı bir ay döngüsü insanlık için. Gezegenler kendimize iyi bakmamız, sürekli olarak sağlığımızı destekleyen günlük seçimler yapmamız için bize ilham verecek. Başak Yeni ayı, sosyal etkinlikler ve içinde bulunduğumuz ana göre diğer insanlarla iletişim kurmanın yapıcı yollarını bulma ihtiyacını sembolize eder. Bu enerjiyi kullanmamız ise, kelimelerin gücünün bilincinde olmaktır.

KOÇ: Gökyüzü bu hafta kendinize yeteneklerinize güvenip tereddütte kalmadan hareket etmeniz gerektiğine işaret etmekte. Yaptıklarınız takdir görecek ve ön plana çıkmanızı sağlayacaktır. İşinizle ilgili yeni ve olumlu gelişmeler yaşayabilir, kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta finansal bir konuyu atlayabileceğiniz için uyarıyor sizleri. Gözünüzü dört açın. Akılcılık iş hayatınızda üst seviyelere çıkmanızı sağlayacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizle birbirinize olan destek ve güveniniz kıskanç insanları rahatsız edecektir, gülüp geçin.

İKİZLER: Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili konularda ortaklaşa hareket ettiğiniz insanlarla iletişime önem vermenizin önemine dikkat çekiyor. Kontrolü karşı tarafa bırakmanız bir takım gecikmeleri ve buna bağlı maddi sorunları beraberinde getirebilir. İşinizle ilgili konulara daha fazla hassasiyet göstermeli ve farklılığınızı ön plana çıkaracak tarzda hareket etmelisiniz.

YENGEÇ: Bu hafta iş hayatınızda karşılaşacağınız engel ve problemlere rağmen çözüme yönelik pratik tavırlarınız, orijinal düşünceleriniz hak ettiği değeri görecektir. Özel yaşamınızda ise ilişkinize biraz daha özen göstermeli duygularınızı ifade etmekten çekinmemelisiniz.

ASLAN: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda yaşanacak önemli gelişmelere işaret ediyor. İş arayan Aslan’lar bekledikleri işi bulabilirler. Kendinize güvenin ve fırsatları değerlendirmek için elinizi çabuk tutun. Sanatın her hangi bir dalıyla ilgileniyorsanız önemli bir teklifle karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK: Bu hafta iş hayatınızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Yeni plan ve projelerde beklemediğiniz şekilde görevlendirebilir, var olan pozisyonunuzdan çok farklı bir noktaya ilerleyebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise kararsız olmamaya özen göstermeli ve hissettiğinizden farklı sözler söylememeye dikkat etmelisiniz. Unutmayın aşkın gezegeni Venüs geri harekette.

TERAZİ: Bu hafta başlangıçlar hızlı ve olumlu sonuçlar alacağınız girişimler söz konusu olabilir. Cesaretli davranın ve zamanı yakalayın. Özel yaşamınızda ise aşka teslim olmuş yüreğiniz size huzurun kapılarını aralarken, kimsenin sizi düşüncelerinizi gerçeğe dönüştürmenizden alıkoymasına izin vermemelisiniz.

AKREP: Gökyüzü bu hafta öfkenizi kontrol altında tutmanız için uyarıyor sizleri. Dünyanın merkezi siz değilsiniz ve insanlar sizinle aynı fikirleri paylaşmayabilirler. Özel yaşamınızda da bugün tartışmalardan kaçınmanızda fayda var.

YAY: Bu hafta hayatınızda iş verenler ya da birlikte çalıştığınız insanların samimiyetten uzak yaklaşımlarına tahammül göstermekte zorlanacağınız bir gündesiniz. Özel yaşamınızda ilişkisi devam eden Yay’lar, aşkın galibiyeti için biraz daha mücadele etmelisiniz.

OĞLAK: Gökyüzü bu hafta iş hayatınızda kendinize olan güveninizi tazeleyecek gelişmelerin yaşanabileceğine işaret etmekte. Övgü dolu sözlerle takdir edilebilir ve kariyerinize katkı da bulunacak bir oluşumun içinde bulabilirsiniz kendinizi. Tercihinizi belirledikten sonra adımlarınızı atın, her şey sizin istediğiniz gibi ilerleyecektir.

KOVA: Gökyüzü bu hafta harcamalarınız konusunda dikkatli olmanız yönünde uyarıyor sizleri. Geleceğini düşündüğünüz bir paraya güvenerek yatırımda bulunmaktan kaçınmalı ayrıca hırsızlık ve kayıplara karşı da dikkatli olmalısınız. Beklediğiniz ödemeler gecikebilir. Bugün alacaklarınız için kendiniz uğraşmalı, bir başkasının idaresine bırakmadan hareket etmelisiniz.

BALIK: Bu hafta yönünüzü iyi belirlemeli ve özellikle işinizle ilgili konularda kararlı davranarak hareket etmelisiniz. Yaşanmışlıkların ruhunuza kattığı olgunlukla, geçmişin olumsuz izlerini silmenizi sağlayacak durumlarla karşılaşacaksınız. Öfkenizi acılarınızı aklınızla yenebilmenin, bilgeliğinizle üstün gelmenin, ilahi adaletin tecelli etmesinin mutluluğunu yaşayacağınız özel bir dönemdesiniz.

NOT: Günlük burç yorumlarınızı yükselen ve ay burçlarınızla birlikte okuyunuz.

<p> </p>

Mesut Özil - Vitor Pereira arasında soğuk savaş devam mı ediyor?

İsrail hapishanesinden kaçan Filistinli tutuklular mahkemede darbedildi

Bir çiftçi tarafından bulundu! İçinden servet çıktı

Kedilerin en çılgın halleri