• $13,7194
  • €15,5684
  • 786.53
  • 1910.41
18 Ocak 2019 Cuma

Değişimler ve fırsatlar

21 Ocak Pazartesi günü Dolunay, 21 Ocak Türkiye saatiyle 08.12 Aslan burcunun ilk derecesinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek. Bu tutulmada beklenmedik olay ve haberler, gelecek hakkında endişe ve belirsizliğe neden olabilir. Hayat eskisinden daha telaşlı ve hızlı görünmeye başlayabilir. Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulması Ocak 2019’da yalnızca gökyüzünde loş yıldızların bulunduğu bir alanına düşüyor.

Bununla birlikte, daha parlak yıldızlar değişikliği kabul etmek güven ve cesaret vermek için Güneş ile aynı hizada sıralanır. Sabır, kendini kontrol etme, uyum ve açık bir zihin, değişen koşullardan doğan yeni fırsatlardan yararlanmanızda yardımcı olacaktır.

Bu tutulma ile birlikte duygularımıza, samimi ilişkilerimize evimize ve ailemize odaklanırız. Tam ay tutulması özel hayatımız üzerinde daha da güçlü bir etkiye sahiptir

21 Ocak Ay tutulması, 2 Temmuz’da ki tam Güneş tutulmasına kadar süren bir tutulma aşaması oluşturmak için 5 Ocak güneş tutulmasında bulunan temaları tamamlar.

21 Ocak’ta Türkiye saatiyle 08:12 Aslan burcunda gerçekleşecek Ay tutulmasında, kendimizi gergin hissedebilir ve bağlılık, odaklanma gerektiren şeyler için sabrımız az olabilir. Eğer biri bizi engellemeye çalışır veya bizi isyan etme olasılığı yüksek olan bir şey yapmaya zorlarsa, tepkilerimiz sertleşebilir, sıkıcı ve yeni herhangi bir şeyden rahatsız olabiliriz.

Rahatsız edici bir his yüzünden veya yeni bir şey beklentisi içinden olduğunuzdan ötürü rahatlamakta zorlanabilirsiniz. Bu, özellikle yakın ilişkilerimizde ani kararlar ve değişiklikler yapmak için iyi bir tutulma değildir.

KOÇ

Hafta boyunca birçok farklı deneyimlerden geçeceksiniz. Sevgiye daha fazla özlem duyacaksınız. Özel yaşamınızda sorun istemiyorsanız küçük şeyleri büyütmeyin ve sorunlarınızı başkalarıyla paylaşmadan hareket edin.

BOĞA

İyi enerjilerle karşı karşıyasınız. Sosyal yaşamınızda iyi haberler alacaksınız. Ay geçişleri size iyi değişiklikler getirecek. Tüm dikkatinizi odaklayacağınız, sizin için en önemli alanlar maneviyat, beden imgesi ve kişisel görünümünüz olabilir.

İKİZLER

Hayatınız her bakımdan yolunda olacak. Üstesinden gelmeyi planladığınız şeylerde iyi sonuçlar elde edeceksiniz. Hukuki konularla ilgili işlerde istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz, Bu nedenle sabırlı olmanız gerekir.

YENGEÇ

2019’un üçüncü haftası, Yengeçler için oldukça verimli olacak. Bu hafta yakınlarınız ve sevdiklerinizle vakit geçirmenin en iyi zamanı. İş hayatınızda sert bir ton da konuşmamaya dikkat edin aksi takdirde birçok yanlış anlamalara neden olabilir.

ASLAN

Bu hafta yoğun hızlı gelişmeler iş hayatınızda etkili olacak. Özellikle 14 - 16 Ocak tarihleri arasında mücadele verdiğiniz konularda başarılar elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise haftanın başlangıcı ve sonu sizin için şaşırtıcı olabilir.

BAŞAK

Bu haftanın 14’ünden 17’sine kadar her şey sizin lehinize olacak. İlişkilerinizdeki sevgi derinleşecek ve yoğunlaşacaktır. Bununla birlikte, iş hayatınızda ve ailevi konularda 13’ünde, bir kavga ya da çatışma olasılığı yüksek.

TERAZİ

Öfkeli günlerden sonra hatalarınızı fark edeceğiniz enerjilerle karşı karşıyasınız. Başkalarına olan kızgınlığınızı birlikte olduğunuz kişiye yansıtmaya devam ettiğiniz sürece ilişkinizin dengelenmesi güç olacaktır.

AKREP

Bu haftanın başında, psikolojik sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Zihinsel kaygılarınız artabilir baş ağrılarından mustarip olabilirsiniz. Ayrıca, finansal konularda alacaklarınızla ilgili gelişmeler sizin lehinize olacak.

YAY

Bu hafta gökyüzü aile, finans ve kişisel yaşamla ilgili faydalar getirebilir. Hafta boyunca genel hayatınızda enerjik ve mutlu kalabilirsiniz. Bu süre zarfında sağlığınıza daha fazla dikkat etmeniz gerekebilir.

OĞLAK

Bu hafta iş sahibi olanlar ve işletme sahipleri için son derece elverişli olacak. Kişisel yaşamınızda da büyük iyileşmeler deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda maddi manevi önemli kazançlar elde edeceksiniz.

KOVA

Rahatlayacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. Sağlığınız oldukça iyi olacaktır. İş hayatınızda lehinize yaşanacak gelişmelerle sevineceksiniz. Kişisel gelişiminizi daha iyi noktalara taşıyabilirsiniz.

BALIK

Olumlu enerjilerle karşı karşıyasınız. Dostlarınız size maddi yardımlar yeni fırsatlar sağlayabilir. İş hayatınızda sizden yaşça büyük kişilerle bazı anlaşmazlıkların olasılığı yüksek; bu nedenle çatışmadan kaçınmalısınız.

<p> </p>

Parasosyal etkileşimi çocuklarımıza neden anlatmalıyız?

Güvenlik güçleri teröristlere göz açtırmıyor!

Keykubadiye Sarayı'ndaki kazılarda ortaya çıktı! 1220'li yıllarda yapıldı

2021'in en etkili kadınları seçildi! İşte listede yer alan isimler