• $16,192
  • €17,4658
  • 965.283
  • 2438.84
19 Şubat 2021 Cuma

Çin astrolojisine göre 2021 Öküz yılı

Çin astrolojisine göre 2021 Öküz yılıdır. Rengi ise beyaz ve yeşildir.

Çin Yeni Yılı, 12 Şubat'ta başlayacak ve 31 Ocak 2022'e kadar sürecek. Öküz, on iki burçtan ikincisidir. (Sıçan, öküz, kaplan, tavşan, ejderha, yılan, at, keçi, maymun, horoz, öpek ve domuz). Yin enerjisi oldukça dokunaklı olacaktır. Bu, sorumluluklarımızın ağırlığını tam olarak hissedeceğimiz, herhangi bir şeyi başarmak için çabalarımızı ikiye katlamamız gereken bir yıl olacak. Bu bir metal yılı olduğu için 2021'in rengi beyaz olacak. Beyazın yanı sıra Feng Shui'de refah ve başarıyı çeken sarı ve yeşil renkler kullanabiliriz.

KOÇ

Arkadaşlıklarınızda ve ittifaklarınızda birtakım değişiklikler yaşayabilirsiniz. İyi niyetli olmayan sözde arkadaşlarınızı tutulma enerjisi ile hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Aynı zamanda bu etki ile yeni insanlarla tanışarak kalıcı arkadaşlıklar ve yeni insanlardan faydalarda görmeniz mümkün olacaktır.

BOĞA

Kariyer hayatınızda yaşanacak büyük gelişmelere hazır olun. Zorlandığınız maddi konularda yaşayacağınız gelişmeler büyüme ve kalıcı işler için önem taşımakta. Prestijinizin artacağı büyük işler, fırsatlar yakalayabilirsiniz. Tutulma enerjisi ile yeni bir yere taşınabilir yeni ortamlarda önemli iş birlikleri gerçekleştirebilirsiniz.

İKİZLER

Çalışmalarınızın, hayatınızda yeni ve heyecan verici bir rotaya getirecek, karşılığını alabileceğiniz enerjiler ile karşı karşıyasınız. Genel olarak, ne yapamayacağınıza dair herhangi bir fikir veya aşikar inanışları bırakma zamanı. Kırın zincirlerinizi, alışkanlıklarla zamanı tüketmek mi yoksa zamanı güzel anı ve yenilikler ile zenginleştirmek mi isteğiniz kararınızı verin ve harekete geçin.

YENGEÇ

Bu tutulma ile üzerinizde ki ölü toprağından silkelenebilir gücünüzü geri almayı başarabilirsiniz. Finansal olarak duygusal olarak eski hikayelerle hesap defterini kapatmalı ve yeni başlangıçlar için elinizi çabuk tutmalısınız.

ASLAN

Hafta boyunca şans sizden yana. Aşkta da iş hayatınızda da kader çabanızla yeniden şekillenmeye başlıyor. Bu tutulma arkadaşlık ilişkileriniz ile ilgili de sizleri bir dizi farkındalık yaratacak testlerden geçirebilir. Her zaman yanında yer aldığınız arkadaşlarınızın gerçek yüzlerini görecek ve gerçek dostlarınızı ayırt etmeyi başarabileceksiniz.

BAŞAK

Hafta boyunca, hayatınızı günlük alışkanlıklarınızı gözden geçirin iyileştirmeniz gereken yönlerin üzerine düşünün. Daha iyi olmak huzuru bulmak adına bunu yapmalısınız. Çok emek verip kazanamadığınız bir işiniz varsa tükenme noktasına geldiğinizi fark ederek değişime gidip zararları en aza indirmeyi başarabilirsiniz. Şimdi ne istediğinizi iyi belirlemeli ve mesleki konularda kendinizi geliştirmelisiniz.

TERAZİ

Aşk hayatınızda gerginlikler yaşanabilir. İlişkinizde dönemsel olarak benzer krizler sürekli tekrar ediyorsa tutulma enerjisi ile aynı şeyleri yaşayabilir ve duygusal bağınız zayıflayarak bitişlere neden olabilir. Tutulma enerjisi ile dikkat etmeniz gereken konu üçüncü şahısların dolduruşu, yalan yanlış söylemlerini önemseyerek hareket etmemeniz olmalı.

AKREP

Aile üyeleriniz ya da arkadaşınız ile ilgili rahatsızlık duyacağınız olaylar yaşayabilirsiniz. Yaşanmış güzel günlerin hatırına sakin olmaya çalışmalı, öfke ile hareket edip yakıp yıkan bir tutum içinde bulunmamalısınız. Tutulma enerjisinin bir diğer yansıması ile yeni bir eve taşınabilir hukuki konularda mücadele verdiğiniz sorunlu işleri uzlaşı içinde çözüme kavuşturabilirsiniz.

YAY

Büyük değişiklikler ve fırsatlar sizleri karşılıyor. Kalıplaşmış düşünceler, olumsuz alışkanlıklardan uzaklaşmaya başlıyorsunuz. Uyuyan ruhunuz uyanışa geçiyor. Yolculuklar yurtdışı kaynaklı gelir ve eğitimler tutulmanın sizlere yansıyan enerjileri arasında. Katı düşüncelerinizden uzaklaşın iş hayatınızda da aşk hayatınızda da feda ettiklerinizin karşılığını alma vakti geldi çattı.

OĞLAK

İş hayatınızda ya da özel hayatınızda gerçekten istediğiniz bir şeyin peşinden gitmenize yol açabilir bu enerji. Şimdi hayatınızı yeniden yapılandırmak için kendiniz ile yüzleşin kendi değerlerinize ne kadar çok sahipseniz, o kadar özgür ve mutlu olacaksınız.

KOVA

Gökyüzü hayatınızda neyin değişmesi gerektiğini görmenizi sağlayacak sizlere. Bireysel olarak olabileceğiniz en iyi noktaya gelmek için yenilenebilmek iradenizde. Eski veya çıkmaz bir noktada olan ilişkinizi sonlandırabilirsiniz. Şimdi negatif kendi imajınızı düzeltmek için itirafları önce kendinize sonra da gerçekten sorumlu hissettiğiniz kişilere yapmalısınız.

BALIK

En özgün şekilde kendiniz olmanızı sağlayacak enerjiler ile karşı karşıyasınız. Mesleki konular özel hayatınızda yaşanan haksızlıklara dur deme zamanı. Oynanan oyunları bozacak, haklılığınızı ortaya koyacaksınız. Kendinize güvenin ve hakkınız için mücadele edin.

<p>10. Uluslararası Fetih Kupası kapsamında Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları 2'ncisi Milli sporcumuz N

Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları 2'ncisi Milli sporcumuz Nihat Türkmenoğlu ile hedeflerini konuştuk

7 bin yıllık buğday Diyarbakır'da boy gösterdi! Çiftçiler 'Buğday sorunu kalmayacak' dedi

Lamborghini Sian FKP 37 modeli İstanbul'da! LEGO'ları kullanarak yaptılar

Azerbaycan'da TEKNOFEST heyecanı! Başkan Erdoğan festivalde konuşma yaptı