• $33,1952
  • €36,0226
  • 2551
  • 11156.2
19 Temmuz 2019 Cuma

Cemil İpekçi Bodrum'da tasarım okulu açtı

Bu hafta Türkiye’nin en önemli modacılarından Cemil İpekçi ile astroloji üzerine sohbet ettik.

Çalışmalarınız nasıl gidiyor? Neler yapıyorsunuz?

Bodrum’daki ‘Cemil İpekçi Tasarım Merkezi’ okulunu açtık. 2’şer grup halinde 15 talebem var. 2 aylık bir süreç, gençlerle çok eğleniyoruz. Enerjileri bana çok iyi geliyor. Görüşmeler, siparişler var. Bunların hepsi Bodrum’daki atölyemde devam etmekte...

Aslan burcusun. Gökyüzü enerjileriyle hayatında dönüm noktası olan bir deneyimin oldu mu?

48 yıldır astrolojinin bilgilerini uyguladığım ve anlaşmalarım da imza bile atmadığım için ciddi bir dönüm noktası geçirmedim açıkçası.

En büyük korkun ve en büyük arzun nedir?

İnsanların günden güne insanlığını unutması. Gelecekte din, dil, ırk ayrımı olmadan sadece insan olduğumuz için birbirimizi kabul etmemiz ve sevmemiz.

Burcunun güçlü ve zayıf yönlerini nasıl tanımlarsın?

Lider olmak güçlü olmak insan olmak… Zayıf yanlarım fazla merhametli olmam, duygusal olmam ki bu da yükselen burcumdan kaynaklanıyor.

Cemil İpekçi’yi 3 cümleyle tanımlar mısın?

Çalışkan ve sabırsız olmam. Renkli bir kişiliğe sahip olmam, heyecanlı bir yapıya sahibim olmam.

En büyük pişmanlığın nedir?

Geçmişimde aslında değeri olmayan insanlara gerektiğinden fazla ve hak etmedikleri değeri vermiş olmam.

Hayat felsefen nedir?

Var olan her şeyi sevmek ama koşulsuz sevmek ve her şeyi görmek görebilmek.

Türkiye de astrolojinin hak ettiği yerde olduğunu düşünüyor musun?

Hayır düşünmüyorum. Sana bu konuda çok iş düşüyor. Daha çok anlatıp daha çok yazmalısın.

KOÇ

Midenizle ilgili sorunlar yaşayacaksınız. Aile, sevgi kavramları önem kazanacak. İlişkilerinizde ihtiyacınızın ne olduğunu kavrayacak kendinizi geliştirmenin yollarını bulacaksınız.

BOĞA

Yarım kalan pek çok şey tamamlanıyor. Maddi manevi zenginlikleri kucaklamaya hazır olun. Meslek hayatınızda hızla tanınacak pozitif ilerlemenizle kazanımlarınızı artırabileceksiniz.

İKİZLER

Refah düzeninizi arttıracak yatırımlara yönelmek için harekete geçeceksiniz. Zamanınızı, enerjinizi, ihtiyaçlarınızın farkına varmanız için değerlendirmelisiniz.

YENGEÇ

Tecrübelerinizi yaşamınıza aktarmalı, bırakmayı öğrenmeli, yeteneklerinizin hakkını vermelisiniz. Bu Ay tutulmasıyla çabalarınızı değerlendirebilirsiniz.

ASLAN

Geçmişten gelen travmalarınız emekleriniz için özgürleşme, yenilenme, arınma fırsatıyla karşı karşıyasınız. Aşka emeğe yüreğinizi adamakta tereddüt etmemeli.

BAŞAK

Bencilliklerinizden uyanışa geçeceğiniz etkiler söz konusu. Başkalarından kaynaklı sorunlar sizleri sertleştirmiş. Şimdi bu ağırlıklardan kurtulmanın tam zamanı.

TERAZİ

İş hayatınızda kendinizi geliştirebileceğiniz fırsatlar karşınıza çıkabilir, yenilgilerinizi zafere çevirebilirsiniz. Sorun yaşadığınız kişilerle uzlaşı çerçevesinde çözüm odaklı ilerleyin.

AKREP

Mücadele verdiğiniz şeyleri yenilemelisiniz. Uğraştığınız sorunlara duygusal çözümler aramak yerine gerçekçi olmalısınız. Başarılı olmak istiyorsanız özünüzdekini ortaya koymalısınız.

YAY

Birlikte çalıştığınız kişilerin size verdiği zararları görebilir, bugüne kadar fark ettiremediğiniz şeylerin gün yüzüne çıkmasıyla farkındalık kazanabilirsiniz.

OĞLAK

Kendinizi ne kadar ihmal ettiğinizi fark edeceksiniz. Ay tutulması kalbinizi korumayı öğrenmenin bir yolu olacak. Sınırlarınızı aşıp engellerden uzaklaşacaksınız.

KOVA

İş hayatınızda önemli değişiklikler söz konusu olabilir. Sektör değiştirebilir, farklı alanlarda başarıyı yakalayabilirsiniz. Agresif davranışlardan uzak durun.

BALIK

Kendinizden şüpheye düştüğünüz konularda farkındalığınız artıp gerçeklere erişmenizi sağlayacak. Şimdi yapabileceklerinizin idrakıyla güvenmeyi öğreneceksiniz.

<p>Olay Yeni Mahalle'de yaşandı. Edinilen bilgiye göre, vatandaşlar kaldırımda yılanı fark etti. Bun

Elazığ'da kaldırımda yılan paniği

Ticaret Bakanlığı ekipleri İstanbul'da market ve restoranları denetledi

Kıbrıs Barış Harekatı'nın 50'nci yılı! TCG Anadolu Gemisi geçit törenine hazır

Kastamonu'da şaşırtan olay! Söğüt ağacının gövdesinde kiraz ağacı büyüdü