• $13,4726
  • €15,2894
  • 793.592
  • 2011.16
18 Aralık 2020 Cuma

'Büyük Kavuşum' gerçekleşecek

Küresel bir salgın ve ilham verici gelişmeler ile dolu bir döngüden geçiyoruz. 21 Aralık'ta, Jüpiter ve Satürn arasında, aynı zamanda ‘Büyük Kavuşum’ olarak da bilinen nadir bir hizalanma gerçekleşecek. Politik, sosyal ve kişisel yaşamlarımız da her şeyi sarsarak uyandırıp yeniden yapılandıracak gezegen enerjileri ile karşı karşıyayız. Bu özel gökyüzü enerjilerini iyi değerlendirmeli mesajları iyi algılamalıyız. Bu nedenle şimdi olanların önümüzdeki on yıl boyunca etkilerini görmeye yaşamaya devam edeceğimizi unutmamalıyız.

Büyük Kavuşum 0 derecede gerçekleşiyor. Bu tamamen yeni bir başlangıcı işaret ediyor. Bu etki toplumsal küresel olarak olarak, sıfırdan başlayıp özgürlüğe, eşitliğe ve kamu yararı ile ilgilenmenin ne anlama geldiğine yönelik yaklaşımımızı yeniden düşünmemiz anlamına gelir.

KOÇ

Gökyüzü bu hafta sağlığınıza dikkat etmenizin önemine dikkat çekmekte. En ufak bir sağlık sorununuzu geçiştirmemelisiniz. Aşk hayatınızdaki zorluklarla yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz Güvenle ilişkilerinizi ele alırsanız daha iyi sonuçlar elde debilirsiniz. Kontrollü olmalı yanlış düşüncelerinizin esiri olmamalısınız. Mülkiyet ile ilgili konularda hiçbir belirgin kırmızı bayrak bu hafta sizi rahatsız edecektir.

BOĞA

Ekonomik olarak kazanımlarınızın artacağı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Beklenmedik aksaklıklar ile karşılaşabiliriz Ailevi konularda ise kardeşinizle ilişkilerinizde sorunlar yaşanabilir, özellik ile kız kardeşinizle ilişkiniz de sabrınız taşabilir ve sert tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bu hafta aşk hayatınızda olumlu enerjiler söz konusu kızıp kırıldığınız konularda karşı tarafın hatalarını telafi etme çabası ile aranızda ki gerginlikler ortandan kalkacak.

İKİZLER

Hafta boyunca mümkün olduğunca gereksiz masraflardan kaçının. Yatırım planlarınızı başkalarının yetkisine bırakmadan kontrol etmeye çalışın. Bu dönemde hayatın çeşitli renklerini görmeye hazır olun! Sevinçler, üzüntüler yanı sıra,yoğun bir şekilde etkili olacak sizler için olacaktır. Zihinsel huzursuzluk tan uzaklaşmak için çabalamalısınız. Özel yaşamınızda pek çok cevaplanmamış soru da cevaplanacak. Bu dönemde romantizm artacak ve ilişkiniz karşılıklı sevgi ve güven bağı ile yeniden yapılanacaktır.

YENGEÇ

Yengeçl burçları için hayatın her alanında karışık enerjiler hakim olacak. Özelik ile ikili ilişkilerde ciddi imtihanlar deneyimleyebilir, düşmanca davranışlara maruz kalabilirsiniz. İş hayatınızda ise başarınızı gölgelmeye çalışan kişilerin oyunlarının bozulacağı etkiler söz konusu. Finansal konularda kazanımlarınızın artacağı yeni fırsatlar ile karşılaşabilirsiniz . 28 ve 29 Ocak günlerinde alacağınız kararlarda iş ve özel yaşamınız ile ilgili çok dikkatli olmalı, sonuçlarının neler olabileceğini düşünmeden hareket etmemelisiniz.

ASLAN

Bu hafta sevginiz ve ilişkiniz harika olabilir. Kaygı, korku ve üçüncü şahısların sebep olduğu tüm olumsuz her şey çıkıp gidiyor hayatınızdan. Bu haftanın 1 ve 2nci günlerinde iş ve özel hayatınızda da harika sonuçlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz cilt, mide, eklem ağrısı ve idrar enfeksiyonuyla ilgili sorunlardan muzdarip olma ihtimaliniz yüksek. Çalışanlar bu dönemde yeni fırsatlar elde edebilir ek işler yaparak kazanımlarını arttırabilirler.

BAŞAK

Bu hafta iş hayatınızda keskin kararlar almaktan kaçınmalı, şikayet etmek yerine var olan şartları iyileştirmek için çabalamalısınız. Aile meseleleri açısından kardeşler ve babanız arasında ya da bu alanlar ile ilgili gerginlikler yaşanabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise sevdiğiniz insanla olan bağınız daha da güçlenecek. Ancak, görüş farklılıklarından dolayı bazı sözlü tartışmalar yaşamamak için kontrollü ve anlayışlı olmalısınız.

TERAZİ

Bu hafta iş ve ailevi hayatınızda birçok iniş ve çıkış yaşayabilirsiniz. Bu aşamada sabırlı olmanız gerekebilir. Yemek yeme alışkanlıklarınızı kontrol etmezseniz, mide ile ilgili sorunlardan muzdarip olma ihtimaliniz oldukça yüksek. Aşk hayatınızda evliyseniz ya da devam eden bir beraberliğiniz varsa egonuzun ilişkinizi mahvetmesine izin vermemenizi tavsiye ederim. Kariyerle ilgili meselelerinizi önceden planladıklarınızı yaparsanız başarılı olma ihtimaliniz oldukça yüksek başkalarının etkisi altında kalırsanız hayal kırıklıkları kaçınılmaz olacaktır.

AKREP

Bu hafta ılımlı sonuçlar getirecek enerjiler hakim sizler için. Beklemekte olan herhangi bir hükümet, finansal veya aile büyüklerinize ait mülkle ilgili işiniz varsa, bunların tamamlanması için iyi bir haftadasınız. Evlilik hayatı devam eden Akrepler mutlu anlarla dolu olacak. Uyku eksikliği nedeniyle yorgun hissedebilirsiniz. Ayrıca uluslararası bir yolculuğa arzunuz varsa bu hafta sorunlar yaşayabilirsiniz.

YAY

Bu hafta boyunca iyi ve kötü zamanlar sizleri karşılamakta. Hafta başında, ekonomik durumunuzda beklenmedik giderler artabilir ve istemeyerek de olsa sizin için değerli bir şeyleri satmak zorunda kalabilirsiniz. Sağlığınız genel olarak iyi olacak, ancak hafta sonunda endişeli hissedebilir kaygılarınızdan dolayı psikolojik olarak yorgun düşebilirsiniz.

OĞLAK

Bu hafta boyunca evli ve beraberliği devam eden Oğlak burçları fikir ayrılıkları ve farklılıklar yaşayabilir. Bu nedenle, sakin olmanızı öneririm. Bekar ve yeni bir ilişkiye başlama hevesi içinde olanlar ise bu hafta anlık kararlar ile hareket etmemeliler. Bu haftanın başlangıcı, finans açısından sizin için ilerici olabilir, ancak bu haftanın ilerleyen günlerinde finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA

Bu hafta yeni biriyle tanışma şansınız yüksek. Aşk kendini sürpriz bir şekilde karşınıza çıkarabilir. Bu dönemde finansal durumunuz iyileşmeye başlıyor. İşleriniz ile ilgili yeni fırsatlar yakalamanız mümkün kariyerinizde beklenmedik bir ilerleme kaydedebilirsiniz. Azminiz ve çalışmalarınız bu hafta size mükemmel sonuçlar sağlayabilir. Finans ile ilgili konularda başarı şansınız var.

BALIK

Bu haftanın başında yapmayı düşündüğünüzü uzun ve kısa yolcukları gerçekleştirme şansınız yüksek. Bu yolculuklar iş ve eğitim hayatınızda kazanımlarınızı arttırmanıza yardımcı olabilir. Evli çiftler, eşlerinin sağlığının ile ilgili sorunlar ve harcamalar yaşayabilirler. Fazla endişelenmeden elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışın. İş hayatınızda ise çalışmalarınızda doğru planlama ile ilerleyerek başarınızı arttırabilir hakkınız olanı alabilirsiniz.  

<p class='MsoNormal'>Top ustası bu sevimli köpeği mutlaka 'GÖRMELİSİN'</p>

Top ustası sevimli köpeği GÖRMELİSİN

Piton ve timsahın ölümcül mücadelesi! Görenler dehşete kapıldı

Vücudu koruyup virüsleri öldürüyor! İşte o muhteşem besin ve faydaları

Karın ağrısı ile doktora gitti! Midesinden çıkanlar şoke etti