• $32,5038
  • €34,7826
  • 2499.53
  • 9693.46
17 Nisan 2020 Cuma

Büyük değişim ve dönüşüm

BOĞA Yeni ay'ı, Satürn'e meydan okuyor, bu yüzden değişikliklerin üstesinden gelmek zor olabilir.

Nisan 2020 yeni ayı Boğa burcunda olabilir ama gökyüzünde Koç, takım yıldızındaki Koç Boynuzları'nda! Bu enerjinin agresif ve dürtüsel bir etkisi vardır, bu yüzden sorumlu, sabırlı, temkinli ve mantıklı olmak önemlidir.

Koronavirüs pandemisinin oluşturabileceği trajedilerden kaçınmanın en iyi yolu kendinizi ve sevdiklerinizi korumak ve risk almaktan kaçınmaktır. Yeni ay enerjisinin beklenmedik bir değişimi getireceğini tetikleyen gezegen, Uranüs'ün etkisi olacak. Büyük değişiklikler iyi veya kötü olabilir. Ancak bu yeni ay da Öğretmen Satürn’ün enerjisi astrolojideki en zorlu etkilerden biridir

Koronavirüs pandemisi nedeniyle , bu yeni ay pek çoğumuzun kariyerinde değişiklikler, istihdam kaybı, öz izolasyon, hastalıklar ,huzursuzluklar korku ve endişe yaşıyoruz.

Bu dönem değişime direnme zamanı değil, aşırı tepki verme zamanı da değil. İyi düşünülmüş, metodik, sabırlı ve adım adım bir yaklaşım en iyisidir. Kötü alışkanlıkları değiştirmek ve kişisel hijyeninizi geliştirmek için Uranüs'ten yansıyan enerjiyi yüksek öz farkındalığımızı hayatlarımıza yansıtmak için kullanalım.

KOÇ

Kötü bir sigara alışkanlığı, bir şeker bağımlılığı ya da toksik bir çalışma durumu olsun, size zarar veren kişilerden alışkanlıklardan uzaklaşabilmenin iradenizi ortaya koyabilmenin tam zamanı. Evren, nihayetinde sizin için bir amacı olmayan şeyleri temizlemeniz ve yeni başlangıçlar yapmanız için destekliyor sizleri.

BOĞA

Burcunuzda gerçekleşen Yeni Ay, Sizin için, dönüşüm zamanı. Anka kuşu gibi küllerinizden yenileneceğiniz enerjiler hakim sizler için. Eskiye ait her şeyi, sevgi ile dününüzde bırakırken, gelecek için yeni bir vizyon oluşturmanızı destekleyen bir yeni ay etkisi ile karşı karşıyasınız. Hayalleriniz için mücadele etmeniz ve kendinize güvenmeniz gerekiyor ve şimdi bunu yapmanın zamanı geldi.

İKİZLER

Bu enerji ile evinizde ve iş hayatınızda hem yetkileriniz, çalışanlarınız hem de ailenizle daha iyi sınırlar oluşturmanızın önemini vurgulamakta. Sorunlu olabilecek duygusal gerginlikler yaşamaması için kalbinizle “konuşmanız” gerekiyor. Sevdikleriniz ile yarışa girmeden bütünleşmeye yönelik şekilde iletişime önem verirseniz, güzellikler yeniden başlayacaktır.

YENGEÇ

Duygularınızı özgür bırakmayı bir yana bırakıp iletişime önem vermeniz gerekli. Böylelikle daha anlaşılır olacak ve fikirlerinizi hayata geçirebileceksiniz. Açıklık çok önemli. Çünkü karışıklık düşüncelerinizden uzaklaşıp, işinizi, ilişkilerinizi bunu başardığınız da netleştireceksiniz.

ASLAN

Pek çok Aslan burcu etrafında bulunan sözde dostlarının farkına varacaklar. Size zarar verdiklerinden emin olduğunuz kişilerden uzaklaşacak, sevgisinden emin olduklarınızla hayatınızı daha pozitif şekilde yaşamayı seçeceksiniz. Aşk hayatınızda ise güven verip, güvende olduğunuz ilişkinizi kalbinizin merkezine alacaksınız.

BAŞAK

Boğa Yeni ayı sizin için güçlü bir sıfırlama anlamına gelmekte. Aşk hayatınız da iletişim sorunları, bağlanma ve birbirinizi anlama noktasında sorunlar yaşadıysanız, şimdi olanları düşünüp arkanızda bırakma ve birbirinizi affetme zamanı. Bitişler ve yeni başlangıçlar sizleri karşılıyor.

TERAZİ

Ortaklıklarınız da sorunlarınız varsa daha fazla büyümesine izin vermeden işinizi noktalamak, sizlere istirkarlı enerjileri fark ettirebilir. Aynı zamanda şu anda ihtiyaç duyduğunuz duygusal desteği dostlarınızdan ve sevdiğiniz insandan almanız, örneğin bilinçsiz stresle başa çıkmanızı yanlış kararlar almanızı da engelleyecektir.

AKREP

Evli akrepler, eşinize sevginizi ifade edin, ona zaman ayırın, olumsuzlukları unutturmak için öfkenizi kıskançlığınızı alt edin. Fakat bu titreşimi yüksek Yeni Ay da saplantılı düşüncelerinizden uzaklaşabilir, kendinizi toparlayacak, yaralarınızı saracak ve sağlıklı ilişkiler kurmayı başarabileceksiniz.

YAY

Bu Yeni ay ile iş değiştirebilir, yeni bir alana yönelebilirsiniz. Aşk hayatınızda ise sorunlu bir evlilik ya da ilişkinizi noktalayabilir , özgür kalmanın huzur getirdiğini yaşayarak deneyimleyebilirsiniz.

OĞLAK

Ailevi ilişkiler önem kazanacak sizler için. Affetmeniz gereken bir kardeşiniz varsa, şimdi bunu yapmanın tam zamanı. Affetme hatalarınız ile yüzleşme bu Yeni ayın sizlere yansıyan etkileri arasında. Bunu yaptığınızda önemli bir kişisel gelişimi deneyimleyeceksiniz. İş hayatınızda ise gerçekçi davrandığınız takdirde kazanmaya ve yükselmeye başlayacaksınız.

KOVA

İş ve eğitim hayatınızda yeteneklerinizi ortaya koymalı ve kendinize yeni yöntemler belirleyerek, istikrar ve başarı kazanabileceksiniz. Kibir, inat ve ön yargılardan uzaklaşıp uyumlu bir tutum, dostlarınızla ve sevdiğiniz insanlarla, sorunları çözüme kavuşturmanızı sağlayıp, huzur bulmanızı sağlayacaktır.

BALIK

İş hayatınızda sorunlarınız varsa ortaklıklar dahil olmak üzere hırsla hareket etmemelisiniz. Bir an önce sorunlu ortaklıklarınızı bitirmek için kararlı davranmayı seçmelisiniz. Aşk hayatınızda ise ruhunuz uyanmaya başlıyor , ne istediğinizi bilecek, kararlarınızı netleştirerek uygulayabileceksiniz.

<p>İsrail'in top mermisiyle beş sıvı nitrojen tankının  kapakları patladı. Tankların içindeki sıcakl

Bir mermide 5 bin hayat!

Kaçıran pişman oluyor: 50.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri…

Bodrum'da inşaatta toprak kayması! İki işçi, yaralı olarak kurtarıldı

Uşak'ta şiddetli fırtına! Bazı ev ve ahırların çatısı zarar gördü