• $15,9341
  • €16,7516
  • 932.397
  • 2393.61
30 Kasım 2018 Cuma

Burçlara göre giyim tarzı

KOÇ: Cesur, çarpıcı aynı zamanda da zarif modern çizgiler taşıyan kıyafetler ruhunuzdaki o yüksek enerjiyi başarıyla yansıtmanızı sağlayacaktır.

BOĞA: İçinizdeki amazonu dışarıya yansıtan kıyafetler günlük hayatınızı renklendirecektir. Gece davetlerinde ise prensesler gibi kabarık uzun kuyruklu ve dantel işlemelerin olduğu kıyafetler tam size göredir.

İKİZLER: Modern çizgiler asimetrik ve bohem tarzı kıyafetler tercih edebilirsiniz. Şık olmanın yanında kendinizi rahat hissetmenizde sizler için çok önemlidir.

YENGEÇ: Masumiyetinizi yansıtacak romantik giysiler zarif işlemelerle bezenmiş yelek ve etekler ruhunuzdaki mistik havayı yansıtmanızı sağlayacaktır.

ASLAN: Gösterişli, kıvrımlarınıza dikkat çeken pırıltılar hafif dekoltenin olduğu kıyafetler tercih edebilirsiniz.

BAŞAK: Zarafetinizi saflığınızı ve duruluğunuzu yansıtacağınız pastel tonlarda maksi etekler yüksek bel pantolonlar tercih edebilirsiniz.

TERAZİ: Gül ve çiçek motiflerinin işlendiği dantellerle bezenmiş romantizmi çağrıştıran giysiler ilk tercihiniz olmalı.

AKREP: Cesur çizgiler taşıyan dar kesim vücut hatlarınızı ön plana çıkaran aynı zamanda da masumiyetinizi belli eden kıyafetler tercih edebilirsiniz.

YAY: Miniden uzuna bedeninizi saran kabarık etekleriyle sevimli çekici çiçek motifleri ile süslenmiş ceketler bluzlar size özgü tasarlanmış giysiler tercih edebilirsiniz.

OĞLAK: Dönemlere atfedilmiş bohem tarzda asil bir şıklık arz eden yaka ve etek uçlarındaki detaylarla ön plana çıkan kıyafetler tercih edebilirsiniz.

KOVA: Modern ve asimetrik çizgiler taşıyan seksapelinizi yansıtabileceğiniz kıyafetler tercih edebilirsiniz.

BALIK: Straplezler asimetrik ceketler belinizi saran çan etekler 1970’lerin romantizmini hatırlatan düz, bedeninizi saran giysiler edinebilirsiniz.

KOÇ

Bu hafta miras gibi beklenmedik gelirler elde ederek rahatlayabilirsiniz. Tutumunuzu, alışkanlıklarınızı değiştirmeyi başardığınızda iş ve özel hayatınızda dağılan bozulan ilişkilerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz.

BOĞA

Gökyüzü hızlı olumlu ve yeni başlangıçlarla değişimleri beraberinde getirecek. Başarılı olmak için deneyimlerinizi zekanızı ortaya koyacağınız bugünlerde cesaretle ilerlemekten korkmayın. Parasal konularda oldukça şanlısınız.

İKİZLER

Bu hafta iş hayatınızda kayıp ve kazanımlarınızın hangi sebeplerden dolayı olduğunun değerlendirmesini iyi yapmalısınız. Kendinizi geliştirip, hataları ortadan kaldırmalısınız. Haftanın ilk 3 günü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde mesafeli olun.

YENGEÇ

Eş ya da sevgilinizle ilişkiniz hakkında kararlar alacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz. Karşı tarafın tutarsız yaklaşımları, ilişkinizi bir anda bitirmeye, kalkan tavırları, rahatsız edici gelebilir. Mutlu ilişkilerde evlilik kararları alınabilir.

ASLAN

Gökyüzü bu haftaya olumlu enerjilerle başlayacağınıza dikkat çekmekte. Size zarar veren, yoran aile bireyleriniz, eski arkadaşlarınızla ilişkilerinizi kendi istediğiniz doğrultusunda belirleyecek ve size aynı tekrarları yaşatmalarına son vereceksiniz.

BAŞAK

Bu hafta uzun ve kısa seyahatlerinizde dikkatli olmalısınız. Anlık dalgınlıklar sorunlara yol açabilir. İş ve arkadaşlık ilişkilerinizde de size doğruları söylemeyen kişiler yüzünden sorunlar söz konusu olabilir.

TERAZİ

İş hayatınızda kontrollü olmanız gereken bir haftadasınız. Parasal konularda gecikmeler ve aleyhinize gelişmelerle karşılaşabilir, uzun zamandır uğradığınız haksızlıkları fark ederek daha fazla zarar görmemeyi başarabilirsiniz.

AKREP

Hafta boyunca çevrenizin eleştirilerine sinirlenebilir, size karşı haksız tutumlarına sert tepkiler verebilirsiniz. Bu hafta resmi dairelerle ilgili işlerinizin takibini iyi yapmalı, söylenenlerle yapılanların uyumunu kontrol etmelisiniz.

YAY

Gökyüzü bu hafta kazanımlarınızı arttıracak olanaklara dikkat çekmekte. Güçlü enerjileri iyi değerlendirin ve hafta boyunca iletişime her zamankinden çok daha fazla önem vererek ilerleyin.

OĞLAK

Gökyüzü iş ve eğitim hayatınızda üst üste gelen mağlubiyetlerden sonra ayağa kaldırarak güçleneceğiniz enerjilerle karşı karşıya bırakıyor sizleri. Girişimci olmaktan yaptığınız hatalar varsa bunları düzeltmek için çabalayın.

KOVA

Haftaya arkadaşlarınız ve akrabalarınızla ilgili sorunlar yaşayarak başlayabilirsiniz. Sizlere önerim bencil kişiler için kendinizi yıpratmamanız, sizden daha fazlasını isteyenlerden uzak durmanız.

BALIK

Gökyüzü bu hafta parasal konularda olumlu gelişmelere dikkat çekmekte. Ayrıca hukuki olarak hakkınızı aradığınız bir davanız istediğiniz gibi neticelenebilir. İş başvurularınız kabul edilebilir kalıcı bir işe başlayabilirsiniz.

Ezgi Aşık soruyor, Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. <span style='font-size: 1.6rem;'>Eray Güç

isveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği…

Yavrusu için kendini feda etti! Vahşi doğanın acımasız yüzü

ABD 50 yıl sonra UFO'ları konuşmak için panel düzenledi

Doğu Karadeniz'in zorlu yolları havadan görüntülendi! Yolculuk yapmak cesaret ister