• $32,843
  • €35,1655
  • 2486.52
  • 10768.6
30 Eylül 2022 Cuma

Burçlara genel bakış

Bu haftanın ilk kısmı, özellikle zeka ve pratik çalışmanın bir karışımını gerektiren her şeyi halletmek için mükemmeldir. Çarşamba günü, Mars Satürn ile üçgen açı yaptığında, bir tür engeli aşmak için gerçek bir fırsat var. Venüs, perşembe günü nazik, girişken, zarif ve sanatsal bir havayı başlatan büyüleyici, diplomatik Terazi'ye geçiyor. Romantizm ve kültürü karıştırmak için güzel bir zaman olabilir - randevunuzu bir müzeye götürün ya da eşinize en sevdiği filmle davranın. Pazar günü Merkür, Başak burcuna doğru yönelerek gerileme dönemini sonlandırıyor ve iletişimi serbest bırakıyor. Beyin sisi dağıldığında, iyi bir kitap, bazı bulmacalar veya günün sorunları hakkında düşünceli tartışmalarla zihninizi tazeleyin.

KOÇ: Bu haftanın ilk yarısında toplum çabalarına odaklanılıyor; meşgul olmak isteyeceksiniz ve gönüllü olmak veya bir tür faydalı projeyi koordine etmek size bolca memnuniyet verecektir. Ancak Perşembe günü, aşk havasında olacaksınız. Venüs, karşı burcunuza geçerek daha aşındırıcı kenarlarınızı yumuşatır ve size tatlı, eski moda romantizmin değerini gösterir. Sihir yaşamak istiyorsanız aşk hayatınızdaki işleri yavaşlatın. İşle ilgili konularda takılıp kaldıysanız ve hüsrana uğradıysanız, pazar günü Merkür doğrudan dönerken gelen rahatlamanın ve taze iç görünün tadını çıkaracaksınız. Yeni bir düşünce tarzı, o gün çalışmıyor olsanız bile iş arkadaşlarınızla olan sorunları çözmenize yardımcı olmalıdır.

BOĞA: Para meseleleri bu haftanın başlarında, özellikle de çarşamba günü ciddi bir ivme kazanıyor. Mars ve Satürn arasındaki faydalı bir bağlantı, hem finansal olarak hem de kariyerinizde ilerlemek için hem hırs hem de dikkatli olmanızı sağlar. Yönetici gezegeniniz Venüs, perşembe günü doğum haritanızın meslektaşlar bölgesine geçerek çalışma hayatınıza da bir destek getiriyor. Bu, ihtiyacınız olan işbirliğini almanızı çok daha kolaylaştıracaktır. Pazar günü Merkür, yaratıcı bölgenize doğrudan dönüyor, bu yüzden en sevdiğiniz yaratıcı hobinize kendinizi şımartmak için biraz zaman ayırın. Şarkı söylemekten veya dans etmekten el sanatlarına ve resme kadar bu, kendini ifade etmek için harika bir hafta sonu gibi görünüyor.

İKİZLER: Bu haftanın ilk kısmı, şu veya bu şekilde eğitime geri dönmek için harika bir zaman olacaktır. Mars ile Satürn arasındaki çok yapıcı bir üçgen, zihninizi genişletmek için elinizden gelen her şeyi yapmanızı ister. Randevu ve aşk da gündemde yüksek, özellikle de Venüs perşembe günü doğum haritanızın sevinç sektörüne girdiğinde. Hali hazırda mutlu bir ilişkiniz varsa, bu etki çocuklarınızdaki gururunuzun merkezinde olabilir - bu bir kutlama havasıdır. Pazar günü de aileniz için daha iyi haberler var, yöneticiniz Merkür haritanızın bu alanında doğrudan dönüyor. İletişim arızaları hafifletilmelidir ve en zor aile üyeleri bile uzlaşmaya daha istekli hissedebilir.

YENGEÇ: Bir şey sizi duygusal olarak rahatsız ediyorsa, bu haftanın başlarında - çok fazla - bunun hakkında konuşmanın faydalı olduğunu göreceksiniz. İster bir terapistle, ister en iyi arkadaşınızla veya kendi günlüğünüzle konuşuyor olun, iyileşme sürecine başlamak istiyorsanız duygularınızı açığa çıkarın. Perşembe günü, nazik Venüs, elbette kalbinize çok yakın olan doğum haritanızın ev ve aile sektörüne geçiyor. İyileştirilmiş aile ilişkileri bu hafta size büyük neşe getirecek - ve ayrıca ihtiyacınız olursa bol miktarda duygusal ve ahlaki destek. Pazar günü Merkür ileri dönüş yaptığında, omuzlarınızdan bir yük kalkmış gibi hissetmeyi bekleyin. Düşünceleriniz hafifleyecek ve mizah anlayışınız da geri dönecek. Parti için güzel bir gün!

ASLAN: İlişkinizdeki büyük bir ortak proje - belki de ortak bir hayal veya hedef - Mars ve Satürn arasındaki son derece yapıcı buluşma sayesinde bu haftanın başlarında meyve vermeye bir adım daha yaklaşabilir. Mücadele etmeye devam edin. Perşembe günü Venüs burç değiştirir ve sözleriniz ve jestlerinizle cazibeyi açmanıza yardımcı olur. Bu sizin için çok anlamlı bir geçiş, bu yüzden kendinizi tutmayın kalbinizde var olan sevgiyi ortaya koyun. Merkür, pazar günü doğum haritanızın para bölgesinde doğrudan dönüyor; bu, son birkaç haftadır mali durum sıkışıksa bir rahatlama olacak. Akıllı finansal kararlar almak için şimdi daha iyi bir konumdasınız.

BAŞAK: Bu haftanın başlarında Mars ve Satürn, kariyer yolunuzda bir atılım yapmanıza yardımcı olacak. Bu ister bir terfi, bir yardım eli, faydalı bir temas, isterse de yepyeni bir yön değişikliği olarak ortaya çıksın, özgün hedeflerinizle eskisinden daha uyumlu hissedeceksiniz. Venüs, perşembe günü Başak'tan ayrılır ve para bölgenize girer - birinin sevgisini meşgul etmeye çalıştığınızı fark ederseniz kendinizi durdurun. Sen bundan daha iyisini biliyorsun... Gerçi kendine birkaç lüksle davranmaktan zarar gelmez. Pazar günü Merkür Başak burcuna doğru yöneliyor; yönetici gezegeniniz şimdi bir kez daha ilerlerken, umarız güveninizin arttığını hissedersiniz. Şimdi birçok yeteneğinizi sergilemeye başlamanın tam zamanı.

TERAZİ: Dışarıda geçirilen günler, kısa geziler ve aile ile eğlenceli günler bu haftanın başlarında öne çıkıyor ve özellikle çarşamba günü Mars ve Satürn bir araya geldiğinde, çalışmayı zevkle bir şekilde birleştirebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Venüs, perşembe günü Terazi burcuna geçiyor, bu nedenle kendinizi iyi hissettiren bir enerji akışı hissetmeyi bekleyin. Bu transit sırasında, en iyi ve en parlak halinizdesiniz, her odada gerçek bir ışık. Gittiğiniz her yerde gülümsemeleri ve kahkahaları yaymayı görev edin. Pazar günü doğrudan dönüş yapan Merkür size yardımcı olacak, bu da sizi son zamanlardaki bazı suçluluk duygularından kurtaracak ve doğru yolda yürüdüğünüzü gösterecek.

AKREP: Zor aile sorunları bu hafta başında çözülebilir eğer herkes çalışmaya istekliyse. Bir vasiyetin olduğu yerde, söylendiği gibi bir yol vardır. Mars ve Satürn, en inatçı kalıcı kızgınlıkları bile aşmaya yardımcı olmak için Çarşamba günü güçlerini birleştiriyor. Perşembe günü Venüs, doğum haritanızın ruhsal bölgesine girerek şefkatli doğanızı ortaya çıkarır. Bu, bir yerde gönüllü olmak ya da zor bir dönemden geçen biri için sevgi dolu, yargılayıcı olmayan bir omuz olmak için iyi bir zaman olabilir. Bu arada, hafta sonu önceden planlama yapmak için iyidir. Merkür, Pazar günü doğrudan dönerek kafa karışıklığını gideriyor ve orta ve uzun vadeli hedefleri vurguluyor.

YAY: Siz ve eşiniz günlük sorunlarınıza pratik çözümler bulmakta zorlanıyorsanız, bu hafta Mars ve Satürn'ün buluşması çok iyi haberler getiriyor ve ikinizin de seveceği konusunda hemfikir olabileceğiniz kazan-kazan fikirleri. Venüs, perşembe günü burç değiştirirken sosyal yönünüzü şımartın. Parti yapmaktan uzun zamandır kaybettiğiniz arkadaşlarla yeniden bağlantı kurmaya kadar, kabilenizi genişletmek ve romantik olmayan ilişkilerinizi derinleştirmek için elinizden gelen her şeyi yapmak isteyeceksiniz.

OĞLAK: Sizler için çok sağlam, sağlam, pratik bir hafta; Özellikle Çarşamba, örneğin iş-yaşam dengenizdeki sorunları çözmek için bir şanstır. Yöneticiniz Satürn, sorunların fırsata dönüşmesini sağlamak için dinamik Mars ile güçlerini birleştiriyor. Venüs'ün sizin kariyerinizde de gözü var ve bu büyüleyici gezegen Perşembe günü burç değiştirdiğinde, müşteriler, meslektaşlar, üstler ve potansiyel yeni işverenler üzerinde mükemmel bir izlenim bırakabileceksiniz. Aynı işte ya da aynı yolda kalmanız gerektiğini düşünerek kendinizi sınırlamayın. Merkür Pazar günü doğum haritanızın en maceralı, en geniş bölgesine doğru dönüyor ve önünüzde yeni yolların açıldığını görebilirsiniz.

KOVA: Bu haftanın başlarında adımınızda kesinlikle bir bahar var. Burcunuzdaki Satürn, zaman zaman kendinizi uyuşuk hissetmenize neden oluyor, ancak Çarşamba günü Mars'tan gelen faydalı bir itme size yeniden enerji veriyor ve yaşam coşkunuzu yeniden canlandırıyor. Venüs'ün perşembe günü burç değiştirdiğini ve macera bölgenize girdiğini de eklediğinizde, bunun mini bir kaçamak veya kısa bir mola için nasıl mükemmel bir zaman olacağını görebilirsiniz.

Duygusal olarak da daha güçlü hissedeceksiniz, özellikle de Pazar günü Merkür direkte döndüğünde. Uzun süredir devam eden kırgınlıklar ve kötü duygular dağılmaya başlayacak ve affetmenin gücünü kendi yararınıza kullanabilirsiniz.

BALIK: Mars ve Satürn, geçmişinizdeki bir şeyi anlamlandırmanıza yardımcı olmak için hafta ortası bir araya geliyor. Acı verici anılarınız varsa, terapi aramak için iyi bir zaman olabilir; Aile geçmişinizdeki bir şeyle kafanız karıştıysa, gizemi çözen bir şey keşfetmeyi bekleyin. Venüs, perşembe günü burç değiştirdiğinde, en yakın ilişkinizin dikkatli bir şekilde ele alınması gerekecek. Bu etki, kıskançlık veya kin uyandırabilir ama aynı zamanda tutkuyu da artırır - sizi en başta bir araya getiren şeye odaklanın.

<p>Devrek'te hayvancılık işi yapan Kayhan Ayvacı ve ev hanımı Rabia Ayvacı, düğün salonunda gerçekle

Düğünde damada takı yerine koyun hediye ettiler

Yetişen alıyor: 80.000 TL'den başlıyor! İşte ikinci el araba modelleri

Dünya mirası Nemrut bayramda ziyaretçi akınına uğradı

Etiyopya'da müzedeki dev kaplumbağa görenleri şaşırtıyor!