• $17,9536
  • €18,2929
  • 1027.51
  • 2857.18
18 Ekim 2019 Cuma

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

KOÇ: Gökyüzü yanlış anlaşılmaların çözüme kavuşacağını müjdeliyor sizlere. Şansınızı doğru ve pozitif sözlerle yükseltin ve kendinizi her alanda ifade edin ve maddi manevi kazançlı çıkın. Bu hafta miras geçmişten gelecek alacakların tahsilatı bu dönemin getirileri arasında. Beklenmedik gelirler sayesinde borçlarınızı ödeyecerek rahatlayacaksınız.

BOĞA: Gökyüzü bu hafta köklü ve olumlu değişimleri de beraberinde getiriyor sizlere. İş hayatınızda zekanızı ortaya koyacağınız imkanlar söz konusu kendinize aklınıza bilginize güvenin ve her imkanı değerlendirin. Finansal konularda oldukça şanlısınız. İşbirlikleri yeni fikir ve projelere açık olun ve iş hayatınızda kendinizi yenileyerek kazancınızı arttırın.

İKİZLER: İş arayan ve iş hayatında uzun süredir problemler yaşayan İkizler bu hafta yeni bir iş bulabilir, iş değişikliğine gidebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise arzularınızın esiri olmadan gerçekçi davranmalısınız. Sorunları görmezden gelirseniz daha ciddi sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

YENGEÇ: Bekar ve ilişkisi olmayan Yengeç’ler uzun zamandır aşktan uzaksanız bu hafta beklenmedik gelişmeler aşkla taçlanabilir. İş hayatınızda da uyumlu davranışlarınız ve yapıcı tutumunuz sayesinde ayın ilerleyen günlerinde terfi alabilir farklı bir pozisyona yükselebilirsiniz.

ASLAN: Bu hafta ailevi konularda yaşanacak gerginliklerde de söz sahibi olmamanız faydanıza olacaktır. Sizden yardım talep edilmedikçe aile bireylerinin her türlü sorunuyla uğraşabilir ya da ilişkilerinize sınırlamalar getirebilirsiniz. Yine bu dönemde gizli düşmanlıklar iş hayatınızda sorunlara neden olabilir.

BAŞAK: Bu hafta yeni bir işe başlayabilir, yeni insanlar farklı ve olumlu başlangıçların içinde yer alabilirsiniz. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizle iletişime önem verin. Bekar ve ilişkisi olmayan Başaklar bu hafta içten içe size duyduğu aşkı itiraf edecek. Biriyle aşk hayatınız hareketlenebilir, heyecan ve güzelliklerle dolu bir beraberliğe adım atabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta hukuki bir konuda ya da aileden kalan bir mirasla ilgili olumlu gelişmeler olabilir, finansal olarak rahatlayacağınız gelişmeler yaşayabilirsiniz. Hafta boyu tamamen işinize yönelmeli umutsuzluğa kapılmadan hareket etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise evli Teraziler eşinizin baskın tavırlarından dolayı ilişkinizde krizler yaşanabilir.

AKREP: İş hayatınızda girişimci davrandığınız takdirde yeni başlangıçlar ve fırsatlar yakalayabilirsiniz. Özel yaşamınızda evli Akrepler kendi yakınlarınızdan kaynaklı sorunlar yaşanabilir bu hafta dikkatli davranın. Bekar ve ilişkisi devam eden Akrep’ler sizlerde bu hafta ilişkinizi evliliğe taşıma kararı alabilirsiniz.

YAY: Emek verdiğiniz pek çok şeyin olumlu yönde mükafatını alacağınız enerjilerle karşı karşıyasınız. İş hayatınızda var olan şartları daha iyi hale getirmeli, yeni bir oluşum ya da girişimin içine girmekte tereddüt etmemelisiniz. Özel yaşamınızda da evli ve uzun süredir ilişkisi devam eden Yay’lar geçmişte yaşanan olaylar eşiniz tarafından tekrar gündeme gelebilir.

OĞLAK: İş hayatınızda geçtiğimiz haftalara nazaran daha istikrarlı enerjiler ile karşı karşıyasınız. Fakat çalışanlarınızdan kaynaklı maddi zararlar yaşamanız mümkün. Bekar Oğlaklar sizlerde şanslı enerjiler ile karşı karşıyasınız sosyal olmalı ve yenilikleri kabullenmelisiniz.

KOVA: İş hayatınızda öfkeyle kararlar almamaya dikkat edin. Size yanlış aktarılan sözlere itibar etmenizin hukuki ve maddi faturası ağır olabilir sizler için. Bu hafta dostunuzu da düşmanlarınızı da tanıyacak ilişkilerinizi yeniden yapılandıracaksınız. Bekar Kova’lar bu hafta yeni bir ilişkiye adım atmak için aceleci davranmamalısınız.

BALIK: İş değişikliği yapabilir uzun zamandır beklediğiniz terfiyi bu hafta alabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise yalnızsanız yeni bir insan tanıyabilirsiniz. Evli Balık’lar bu hafta eşinizle daha fazla ilgilenmeli, onu sevdiğinizi her davranışınızla ortaya koyabilmelisiniz.

<p>Ezgi Aşık soruyor meteoroloji uzmanı Ayhan Erdoğan cevaplıyor.</p>

Yağmurlu hava ne zaman yurdu terk edecek?

Balıkesir'de işlenip 37 ülkeye satılıyor

Depremin izleri su altında tüm gerçekliğiyle duruyor

Çamura bulanan İstanbul Boğazı havadan görüntülendi! Deniz suyu kahverengiye dönüştü