• $13,6512
  • €15,5147
  • 784.033
  • 2004.55
11 Ekim 2019 Cuma

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

KOÇ: Bu haftanın ilk gününden itibaren hukuk ve mahkeme ihtilaflarını çözmek için çalışacaksınız. Finansal konularda ise istikrarı arttırmak için çalışmanız gerekir İş hayatınızda haksızlıkları ortaya çıkartma konusunda oldukça zorlanacaksınız. Güvenilirliğini ve yeteneğini geliştirebilecek önemli işler yapabilirsiniz. Bu size fayda sağlayacaktır.

BOĞA: İş hayatınızda hafta boyunca önemli kazançlar elde edebileceksiniz. Hafta boyunca insanlar tarafından takdir edileceksiniz. Ticari ilişkilerde bu hafta birçok uygun fırsatınız olacak. Hafta boyunca işinizi daha hızlı yapmakla meşgul olacaksınız. Özel yaşamınızda ise kırıldıysanız bunu kendi içinizde yaşamak yerine konuşun ifade edin.

İKİZLER: Büyümeye yönelik işleriniz için kararlı olmalısınız bu hafta biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir. Özel yaşamınızda ise evlilik hayatınızda mutlu olacaksınız. İlişkinizde krizler varsa iyi bir aile terapisti ortak noktada buluşmanızı ve doğru kararlar almanıza katkıda bulunacak. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler sizlerde bu hafta sürpriz beraberliklere adım atabilirsiniz.

YENGEÇ: Bu hafta, iş hayatınızda son derece cazip ve yeni ürünlerinizi tanıtmakla meşgul olacaksınız. Sonuç olarak, kazancınız artacak ve pek çok kişinin dikkatini çekmeyi başaracaksınız. Uzun zamandır iş arıyorsanız bu hafta istediğiniz işe kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bu hafta evli ve çocuk sahibi yengeçler oğlunuzun ya da kızınızın evliliği ile ilgili bir akraba görüşmeniz olabilir.

ASLAN: Bu haftanın başından itibaren, işiniz hızlanmaya başlıyor maddi hukuki ve bürokratik sorunlarınızı çözüme kavuşturacaksınız. Yaptığınız çabalar çok büyük yarar sağlayacak sizlere. Bu hafta iş hayatınızda huzur bulup mutlu hissedeceğiniz sevdiğiniz insanın da desteği ile yeteneklerinizin fark edilebilir olup takdir edileceğiniz güzel enerjiler ile karşı karşıyasınız.

BAŞAK: Bu hafta işinizi daha da iyileştirmek için yeni yöntemler kullanabilirsiniz, ancak işinin uzmanı kişilerin tavsiye ve uyarılarını da dikkate almalısınız. Yeni bir iş ya da oluşumun içinde yer almak gibi bir düşünceniz varsa bu hafta işler yolunda gitmeyebilir gecikme ve iptaller yüzünden finansal olarak zorlanabilirsiniz.

TERAZİ: Bu hafta kişisel ve aile meseleleriniz hakkında sabırlı olmanız olası tartışmaların önüne geçmenizi sağlayacak. Artık değerli zamanınızı ve enerjinizi talihsiz olanlar ile olan savaşlara sokmak istemeyeceksiniz ve huzur bulup yapmanız gerekenlere öncelik vereceksiniz iş ve eğitim hayatınızda. Evli Teraziler geçmiş ilişkilerinizden kaynaklı gerginlikler yaşanabilir sakin olmalı hem suçlu hem güçlü bir tavır içinde olmamalısınız.

AKREP: İş arıyorsanız kabul edilebilirsiniz ve isminiz saygın bir işletme listesine dahil edilmek üzere değerlendirilebilirsiniz. Bu haftanın ilerleyen günlerinde para yatırımı ve dış ticaret alanında iyi bir ilerleme elde edebilirsiniz. Aşk hayatınızda bekar Akrepler bugün tanışacağınız biri aklınızı başınızdan alabilir.

YAY: Haftanın ilk günlerinde, görevlerinizin çoğunu tamamlamak için daha fazla emek yapmanız gerekecektir. Şikayetler yerine çalışmak olumlu düşünmek başarılı kılacak sizleri. Özel yaşamanızda ise beraberliğinizden duyduğunuz rahatsızlık durumu devam edecek. Bakış açınızı anlatmaya hazır olun. Ancak birbirinizi dinleme isteksizliği nedeniyle işler daha da kötüye gidebilir dikkatli olmalısınız.

OĞLAK: Bu hafta pek çok konuda mutlu olacağınız enerjiler hakim gök yüzünde. Eğer okuyorsanız öğrenciyseniz bu hafta çok başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise evli ve yetişkin çocukları olan Oğlak burçları oğlunuz ya da kızınızın evliliğini sonlandırmasıyla üzülebilirsiniz. Saygı duyun ve öğüt vermek, yargılamak yerine anlamaya çalışarak hareket edin.

KOVA: Bu haftanın başından itibaren, iş alanında başarı sağlayacağınız gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Yolunuza çıkan fırsatlardan tam olarak yararlanabileceksiniz. Ayrıca sağlık sorunlarınız varsa özellikle eklem ve bileklerinizle ilgili ağrılar önemsemelisiniz. Ani hareketler de bulunmamalısınız ani bir tıbbi müdahaleyle karşılaşabilirsiniz. Hafta boyunca iş hayatınızda ve kişisel ilişkilerinizde, onur ve prestij kazanabileceksiniz.

BALIK: Bu haftanın ilk gününden itibaren işiniz ile ilgili önemli bir kuruluşla karşılıklı menfaat sözleşmesi imzalayabilirsiniz. İş değişikliği önemli bir ortaklık yapmayı planlıyorsanız hızlı gelişmeler ile bu hafta bu tarz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ancak, eviniz ve aileniz varsa aracınızın bakımı hakkında endişelenebilir zamanı planlamakta iş yoğunluğunuzdan dolayı bunalabilirsiniz.

<p>Sosyal medyada birçok dizi yayınlandığı gün TT listesinde kendisine yer buluyor. Tarih dizileri g

Kasım ayının en çok izlenen ilk 10 dizisi

Ankara'nın Beypazarı ilçesinde yerlerinden kopan kayalar evlerin üzerine düştü

2021 yılında Türkiye'de en çok yapılan aramalar

Trabzon'da 4 farklı noktada orman yangını