• $9,3007
  • €10,8461
  • 531.214
  • 1429.85
27 Eylül 2019 Cuma

Terazi burcunda yeni ay bereketi

8 Eylül Cumartesi günü, 5° dereceyle Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay, sevgi, aşk ve iyi şans enerjilerini yansıtacak. Terazi burcunda gerçekleşecek yeni ay enerjisinde, Zaniah adı verilen uyumlu bir sabit yıldız ve Aşkın gezegeni Venüs ile maddi manevi zenginliklerin gezegeni Jüpiter'in olumlu enerjileri ile son derece etkili enerjiler olarak yansıyacak bizlere.

Tüm burçlar olmak üzere, özellikle Öncü burçlar Koç - Yengeç - Terazi ve Oğlak, bu yeni Ay ve Uranüs enerjisiyle sezgileriniz oldukça yoğunlaşacak ve bazılarınızı biraz endişeli bir ruh haline büründürebilir bu durum. Son zamanlarda kısıtlandıysanız veya sıkıldıysanız, daha fazla özgürlük ve kendinizi daha çok ifade etmek isteyebilirsiniz. Sizin üzerinde biraz gücü olan baskı kurabilen ya da beklenmeyen bir olay olan ya da bir kişi sizin rutininizi, davranışınızı veya planlarınızı değiştirmeye zorlayabilir.

Terazi Yeni Ay’ının etkisi son dört hafta 28 Ekim 2019’a kadar sürüyor. Yeni bir başlangıç yapmak ve yeni projelere başlamak için en iyi zaman bu yeni ayın ilk iki haftasında yapılmalıdır.

KOÇ: Karşıt burcunuz Terazi’de gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi iş hayatınızda mesai arkadaşlarınızla ilişkilerde gerginliklere neden olabilir. Sakin olun ve sizi hiç kimsenin fikirlerinizi hayata geçirme noktasında engellemesine izin vermeyin. Yeni ay enerjisi aileden gelecek maddi manevi desteğin de müjdesi sizler için.

BOĞA: Ek gelirler ve gelirinizde süreklilik arz edecek anlaşmaların altına yine bu süre içinde imza atabilirsiniz. Yeni ay enerjisi alerjik reaksiyonlara idrar yolu rahatsızlıklarına neden olabilir. Böyle bir durumda hemen uzman bir hekime görünmeli ihmalkar davranmamalısınız.

İKİZLER: Yeni ay enerjisiyle aşk hayatınızda dengeler yerine oturacak ve olumsuzlukların sona ermesiyle huzurlu bir süreci karşılayacaksınız. Bekar ve ilişkisi olmayan İkizler, Sürpriz karşılaşmalar aşk hayatınızda ki tüm hayal kırıklarınızı unutturacak sizlere.

YENGEÇ: Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile aşk hayatınızda huzuru bulacak eş ya da sevgilinizden kaynaklanan sorunların ilişkiniz üzerinde yıpratıcı enerjilerinden tamamen arınacaksınız. Yeni ay enerjisi yatırımlarla ilgili fırsatları da beraberinde getirebilir sizlere yeni bir ev ya da otomobil alabilir, eşten gelecek destekle kendinizi daha da güvende hissedebilirsiniz.

ASLAN: Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile maddi gelirlerinizdeki artış ve güvenle yatırımlar yapabilirsiniz. Yine bu olumlu enerji bekar Aslan’ların aşk hayatını renklendirecek karşı cinsin yoğun ilgisini karşılıksız bırakıp bırakmamak sizlerin iradesine kalmış.

BAŞAK: Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile finansal konular gelirlerle ilgili önemli gelişmeler söz konusu olacak. Artan gelir düzeyiniz aşırı harcamaları da beraberinde getirebilir dikkatli davranın. Yeteneklerinizi kazanca döndürebileceğiniz keyifli bir süreçtesiniz.

TERAZİ: Burcunuzda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile daha da iyi bir hal alarak kalıcı etkileri beraberinde getirecek. Sağlık sorunları olan Terazi’ler bu dönemde fiziksel rahatsızlıkları önemsemeli ve bedeninizi ruhunuzu dinlendirmeyi ihmal etmemelisiniz.

AKREP: Bu dönemde göreceğiniz tedavi, olumlu sonuçlar vereceği için panik yapmanızı gerektiren bir durum yok. Özenli olup sağlığınızı önemsediğiniz sürece. Ay’ın son günlerinde arkadaşlarınızın finansal talepleri söz konusu olabilir. Sizlere tavsiyem hayır demeyi bilmeli, hatır gönül uğruna neye mal olacağını bilmediğiniz harcamalara yönelmemelisiniz.

YAY: İş hayatınızda sözde arkadaşlarla, özde dostların farkını fark edeceğiniz olaylar söz konusu. Yanlışlarla doğruların hiç bir zaman aynı kefede yer alamayacağını deneyimleyerek birden fazla arkadaşınızı hayatınızdan çıkarabilir, dostlarınızla çok daha iyi ilişkiler kurabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise aniden gelişecek duygusal yakınlaşmalar bir anda aşkın gücünü tüm hayatınızda hakim kılabilir.

OĞLAK: İş hayatınızda finansal konularda şanslı bir evredesiniz. Bu süre içinde ev otomobil ya da gayrimenkul alışı söz konusu olabilir. Eş ve eşin çevresinden gelecek şanslar da iş hayatınızda yeni teklif ve oluşumları da beraberinde getirebilir.

KOVA: Terazi burcunda gerçekleşecek Yeni Ay enerjisi ile bekar Kova’lar geçmişte yaşanan bir aşk hikayesinin kahramanı ile tekrar karşılaşabilir, yaşanan ve yaşatılan olumsuzlukları aşkın gücü ile silerek yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. İş hayatınızda gerginlikler söz konusu olabilir, hırsınıza yenilerek hareket ederseniz üzülürsünüz.

BALIK: Yeni ay enerjisi evli Balıkları, eşten kaynaklanan finansal zorluklar, ödemeler, hukuksal sorunlarla karşılaştırabilir. Sizlere tavsiyem ay boyunca eşinizle iletişime önem verin ve hayatın olumlu olumsuz her şeyini sizinle paylaşabileceğinin güvenini ona verin. Böylelikle olası pek çok zorluğu en aza indirgeyebilir, hemfikir olmanın çözümleri ile maddi manevi rahatlayabilirsiniz.

<p>Afganistan'da yönetimi ele geçiren  taliban dünya gündeminden düşmüyor. Şimdi ise bir taliban val

Afganistan'ı haritada bulamadı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Togo'ya geldi

Bufalonun hatası canına mal oluyordu! İşte o anlar...

İsrailli dalgıç Akdeniz'de Haçlılardan kalma kılıç buldu