• $18,0643
  • €18,2634
  • 1019.92
  • 3020.01
20 Eylül 2019 Cuma

Bu hafta hangi burcu neler bekliyor?

Satürn'ün Geri hareketteki seyrinin enerjisiyle, ihtiyacınız olan tüm bilgilere sahip olmanın, kendimizi geliştirdikçe olacağına idrak etmeli ve bunları yapmadan ileriye atılma zamanının gelmeyeceğini görebilmeliyiz. İşte bu yüzden sabırlı olmalı neyin işe yarayıp yaramadığını tekrar gözden geçirip, şansımıza sahip çıkalım.

KOÇ: Bu haftanın ilk gününden itibaren hukuk ve mahkeme ihtilaflarını çözmek için çalışacaksınız. Finansal konularda ise istikrarı arttırmak için çalışmanız gerekir İş hayatınızda haksızlıkları ortaya çıkartma konusunda oldukça zorlanacaksınız.

BOĞA: Ticari ilişkilerde bu hafta bir çok uygun fırsatınız olacak. Hafta boyunca işinizi daha hızlı yapmakla meşgul olacaksınız. Bu haftanın ikinci bölümünde, teknik donanımdan ya da insan emeğinden dolayı bazı zorluklar yaşayabilirsiniz. Ancak bundan kaçınmak için büyük çaba göstermelisiniz.

İKİZLER: Bu haftanın ilk gününden itibaren planladığınız pek çok işinizi uygulamaya geçebilir önemli açılışlara katılabilirsiniz. Ancak etrafınızda kiler sizin büyümenizden rahatsız olacaklar. Bu sebepten dolayı her hangi bir işlem durumunda dikkatli olmanız gerekir. Büyümeye yönelik işleriniz için kararlı olmalısınız bu hafta biraz daha fazla para harcamanız gerekebilir.

YENGEÇ: Uzun zamandır iş arıyorsanız bu hafta istediğiniz işe kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise Bu hafta evli ve çocuk sahibi yengeçler oğlunuzun ya da kızınızın evliliği ile ilgili bir akraba görüşmeniz olabilir ve ciddi bir gerginliği ortadan kaldırmayı başarabilirsiniz.

ASLAN: Mesleğinizle ilgili kendinizi gelişime açık tutmanız sizleri çok daha iyi yerlere taşıyacaktır. Ailevi konularda artık sizi üzmelerine bir son verecek herkese hak ettiği gibi davranmaya başlayacak. Bu hafta sağlığınız iyi olacaktır. Bu haftanın ikinci bölümünde iş hayatınızda kazanımlarınızda çok iyi bir avantaja sahip olacaksınız tereddüt etmeden harekete geçmelisiniz.

BAŞAK: Yeni bir iş ya da oluşumun içinde yer almak gibi bir düşünceniz varsa bu hafta işler yolunda gitmeyebilir. Ayrıca bu hafta solunum ve kan hastalıkları nedeniyle sağlıkta sorunlar yaşayabilirsiniz ihmal etmeyin. Bu haftanın son bölümünde kazancınız yüksek olacak. Özel yaşamınızda ise eş ya da sevgilinizi yapmak istemediği şeylere zorlamamalı ona karşı daha saygılı olmaya çalışmalısınız.

TERAZİ: Artık değerli zamanınızı ve enerjinizi talihsiz olanlarla olan savaşlara sokmak istemeyeceksiniz. Huzur bulup yapmanız gerekenlere öncelik vereceksiniz iş ve eğitim hayatınızda. Bu hafta işinizi ve kazanımlarınızı daha iyi hale getirmede iyi bir ilerleme sağlayabilir işinizi büyütme yenileme gibi konularda başarı sağlayabilirsiniz.

AKREP: Bu haftanın ilk bölümünden itibaren sağlıklı olacaksınız. Bir yandan işlerinizde sorun çıkaran kişiler ile bağlantılarınızı koparıp özgürleşecek ruhsal ve fiziksel olarak iyi hissedeceksiniz. Bu hafta iş arıyorsanız kabul edilebilirsiniz ve isminiz saygın bir işletme listesine dahil edilmek üzere değerlendirilebilirsiniz.

YAY: Haftanın ilk günlerinde, görevlerinizin çoğunu tamamlamak için daha fazla emek yapmanız gerekecektir. Şikayetler yerine çalışmak olumlu düşünmek başarılı kılacak sizleri. Özel yaşamınızda ise beraberliğinizden duyduğunuz rahatsızlık durumu devam edecek. Bakış açınızı anlatmaya hazır olun.

OĞLAK: Bu hafta pek çok konuda mutlu olacağınız enerjiler hakim gök yüzünde. İşiniz ile ilgili gelir kaynaklarından iyi getiri elde ederek rahatlayacaksınız kazanmaya başlamak sizleri girişimci ve hevesli kılacak. Eğer okuyorsanız öğrenciyseniz bu hafta çok başarılı olacaksınız. Özel yaşamınızda ise evli ve yetişkin çocukları olan Oğlak burçları oğlunuz ya da kızınızın evliliğini sonlandırması ile üzülebilirsiniz.

KOVA: Bu haftanın başından itibaren, iş alanında başarı sağlayacağınız gelişmeler ile karşı karşıyasınız. Yolunuza çıkan fırsatlardan tam olarak yararlanabileceksiniz. Ayrıca sağlık sorunlarınız varsa özellikle eklem ve bilekleriniz ile ilgili ağrılar önemsemelisiniz ve ani hareketler de bulunmamalısınız ani bir tıbbi müdahale ile karşılaşabilirsiniz.

BALIK: Hafta boyunca finansal çalışma alanlarında iyi ilerleme kaydedebileceksiniz kazancınız artmaya devam edecek. Özel yaşamınızda ise bitmek üzere olan bir evlilik yada ilişki içindeyseniz elinizde net kanıtlar olmadan suçlamalarda bulunmamalısınız bu size pahalıya patlayabilir.

<p>Agr Tur seyahat acentesi ve HIS Travel ortaklığı, özel taleplere göre şekillenen kişiye özel seya

QUALITA ile turizme yeni bir soluk geliyor

Tarihi Haydarpaşa Garı'nın restorasyonunda sona gelindi! Garın son hali görüntülendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Zelenskiy ile bir araya geldi! işte görüşmeden kareler

Çağla Şıkel ile çocukları alışveriş turunda... Böyle poz verdi