• $16,225
  • €17,3788
  • 967.335
  • 2438.84
19 Mart 2021 Cuma

Bu hafta 8 titreşimi hakim gökyüzünde

Mart 8 Evrensel enerjileri barındıran bir aydır. (3 + 2 + 0 + 2 + 1 = 8). Bu, bugün yükseltilen ve maksimize edilen 8 numarasının gücüne sahip olduğumuz anlamına gelir!

Ve öyle olur ki 8 rakamı para , güç , zenginlik ve nüfuz ile ilişkilidir ...

Öyleyse, bu enerjiden tam olarak nasıl yararlanabilirsiniz ve bu enerjiyi kendi yararınız için onu nasıl güçlendirebilirsiniz? İşte sizler için 8 önerim var.

1- HAYATINIZIN 'PATRONU' OLUN VE SAHİP OLUN.

8 rakamı, güçlü (ve sürekli) bir başarı arzusuyla yönlendirilen, doğuştan gelen bir liderdir. 8 rakamı emir vermekten veya bir durumu kontrol altına almaktan çekinmiyor, ne yapılması gerektiğini biliyor ve oraya ulaşmak için zaman kaybetmiyor.

2-ÇOK ÇALIŞIN

8, şansın ortalıkta oturup bir mucizenin gerçekleşmesini beklemek anlamına gelmediğini bilin. 8 şansın oraya gitmek ve onu gerçekleştirmek anlamına geldiğini bilir. Nadiren onlara şans ve iyi talih gelmesini bekleyen bir Yaşam Yolu sayısını 8 göreceksiniz (bunun için çok azimli, stratejik ve hedef odaklılar ). Olduklarını da unutmayın.

3-HAYATIN YOLUNUN DÜMDÜZ OLDUĞUNU KİM SÖYLEYEBİLİR Kİ?

Ancak tüm zamanınızı bunun hakkında düşünerek, onun hakkında konuşarak ve bundan şikayet ederek geçirirseniz sonuç alamazsınız, ne yapıyorsunuz? Odaklanmak! Şanslı birinin yaptığı şey bu değil. Şanslı bir insan zorlukları ve mücadeleleri görür, onları kabul eder ve sonra daha iyi bir şeye doğru hızla karar verir ve ilerler.

4- KALBİNE YÖNEL

İnsanlar genellikle maddi manevi zenginlik ve bolluktan o kadar uzaklaşırlar ki, 8 numaranın en önemli özelliklerinden birini unuttukları için bilinir. 8 rakamı, bol, ilahi, kozmik enerji akışıdır.

5- YEŞİL VE MAVİ GİYİN

Gökyüzünün ve Yeryüzünün renkleri enerjinizi güçlendirsin bugün.

6- DUA EDİN, MEDİTASYON YAPIN

Pazarlık etmeden dua edin, çokça isteyin. Kendiniz, insanlık ve evren için.

7- KENDİNİZE DÜRÜST OLUN

Gelişime açık olun, olumsuz düşünceleri süpürün zihinlerinizden. Negatif tohumlar ekipte gönül bahçenizde güller açmasını bekleyemezsiniz!

8- HEPSİNİN ŞANSINA VERDİĞİ EN BÜYÜK DERS ...

KOÇ

Gökyüzü bu hafta işinizle ilgili Pazartesi - salı günü girişimlerinizin olumlu yönde gelişeceğine işaret etmekte. Özellikle finansal konularda gelişmeler hızlı ve olumlu neticelenecektir. Özel yaşamınız ve ailevi konularda da suçlandığınız baskı gördüğünüz konularda da haklılığınız ortaya çıkacak. Hafta boyunca özel yaşamınızda gelişmeler şaşırtıcı keyifli ve özel olacak sizler için.

BOĞA

İşinizle ilgili sizin için ekstra önem taşıyan her konuda hassasiyetle durmalı, zamanlı işlerinizi tekrar gözde geçirerek hareket etmelisiniz. Ayrıca hafta boyunca gizliliğe önem vermeli, işinizle ilgili planlarınızı ulu orta konuşmamaya dikkat etmelisiniz. Özel yaşamınızda ise Çarşamba gününden itibaren yüksek enerjiler söz konusu.

İKİZLER

Duygularınızla değil, mantığınızla kararlar almalı ve başkalarının isteklerinden çok kendi hayallerinizi gerçeğe çevirmek için mücadele etmelisiniz. Özel yaşamınızda da hesapta olmayan gelişmeler söz konusu olabilir. Eski eş ya da sevgiliniz birden bire karşınıza çıkabilir.

YENGEÇ

Gökyüzü ortak iş yapan ve ortaklarından zarar gören Yengeçlerin hukuki olarak olumlu sonuçlarla karşılaşacağını müjdelemekte. Bu hafta adalet yüzünüzü güldürebilir ve ümitsiz kaldığınız konularda mucizevi gelişmeler yaşayabilirsiniz. İşinizle ilgili her önemli konuyu bugün değerlendirmeli yeni başlangıçlar için acele etmeden alt yapıyı oluşturarak kararlar almalısınız.

ASLAN

Yorgun ruh, kısa süre içinde amaçlarınıza ulaşma isteğiniz yanlış kararlar alıp, iş hayatınızda krizlerle karşılaşmanıza neden olabilir dikkatli davranın. Özel yaşamınızda da eş ya da sevgilinizi rahatsız edici eleştirilerde, hareketlerde bulunmamak tamamen iradenizde küçük inatlaşmalara karşılık kıskandırma çabalarınız ters tepebilir.

BAŞAK

Haftaya ruhsal ve fiziksel olarak oldukça güçlü bir başlangıç yapabilirsiniz. İşinizle ilgili Çarşamba gününden itibaren çaldığınız her kapı size açılacak fikirleriniz kazanca ve başarıya dönüşecektir. İstemeyi de kendinizi yeteneklerinizi ortaya koymayı da bilmelisiniz.

TERAZİ

Gökyüzü haftanın ilk 4 günü işinizle ilgili konularda birlikte çalıştığınız kişilerin haklı ya da haksız olmasının tarafı olmamanız için uyarıyor sizleri. İş hayatınızda yaşanan gergin etkiler, özel yaşamınızda da sorunlara neden olabilir. Eş ya da sevgiliniz yaptıklarınızı anlayamadığı gibi yaşanan sıkıntılardan onu sorumlu tutan tavırlarınıza kırılarak buna bağlı krizler yaşanabilir.

AKREP

Gökyüzü maddi ve hukuki konularda ayağınızı yere sağlam basarak ilerlemeniz için uyarıyor sizleri. Riskli olan bilmediğiniz her konudan uzak durmalı, işinin uzmanı kişilerin tarafsız yaklaşımlarını kendi doğrularınızla birleştirerek kararlar almalısınız. Ancak bu şekilde kazançlı çıkabilirsiniz. Özel yaşamınızda ise siz evli bir Akrepseniz, eşinize karşı kıskançlıklarınız onu sizden tamamen uzaklaştırabilir.

YAY

Gökyüzü maddi - manevi ve işinizle ilgili konularda büyük değişimlerle karşılaşacağınız özel bir haftayı müjdeliyor sizlere. Alışagelmiş kalıplarınızı yıkacak birçok kişinin yapamaz dediğini yaparak adeta hayatınızın devrimlerinin mimarı olacaksınız. Bu hafta aldığınız her karar geleneksel yaklaşımlarınızın çok uzağında olup size yeni fırsatlar yeni alanlar ve yeni başarıları beraberinde getirecektir.

OĞLAK

Gökyüzü bu hafta tutumunuz ve davranışlarınızın her zamankinden çok daha fazla önem taşıyacağına dikkat çekmekte. Hiçbir şeyden memnun olmama haliniz yaşanan en ufak bir aksaklıkta gösterdiğiniz sert tepkilerinizden bir an evvel uzaklaşmalı ve hafta boyunca uzlaşmacı sakin sevgi dolu yaklaşımlar içinde olmalısınız, Olmalısınız ki kazançlarınız artsın.

KOVA

Bir anlık dalgınlık sizi fazlası ile zor bir durumda bırakabilir. İşinizle ilgili bu hafta alacağınız bir teklif bir an için sizi korkutsa da hayatının fırsatı da olabilir. İş birlikleri kendi işinizin sahibi olmanızı sağlayabileceği gibi önemli bir ortak projenin başarılı ismi de siz olabilirsiniz.

BALIK

Gökyüzü hafta boyunca iş ve eğitim hayatınızla ilgili her konuda çalışkanlığınızı ortaya koymanın getireceği avantajlara işaret etmekte. Tatil özlemi ya da rehavetini üzerinizden atmalı bir an önce yapmanız ilgilenmeniz gereken işlerinizi toparlamalısınız. Azminiz sizi ulaşmak istediğiniz noktaya taşıyabilir. Tembellik ya da sürekli erteleme ise bu hafta sizlere pahalıya patlayabilir.

<p><span style='font-size: 1.6rem;'>Kampanya, İtalyanca dilinden Türkçe'mize geçerek dilimize  zengi

KAMPANYA KELİMESİ NASIL TELAFFUZ EDİLİR?

pirinç tanelerini sanat eserine dönüştürüyor! Görenler şaşkınlığını gizleyemiyor

İOS 16 ne zaman geliyor? İşte iPhone'lara gelmesi beklenen yeni özellikler

Çanakkale denizinden çıkarıldı! 1614 adet temizlendi